Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Moderatorem nie jestem, ale myślę, że pomogę.
Klikasz w lewym górnym rogu na swój nick, ustawienia konta, po prawej stronie masz "edytuj profil" i tam masz możliwość edytowania swojej daty urodzin - po prostu nic w tabelkach nie wybierasz i twoja data pozostaje tajemnicą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, emqi napisał:

O to już możesz pytać derchefa, osobiście upomniałbym obydwu. Faktem jest, że Darth7vader wciął się całkiem niepotrzebnie, a nerv0 jeszcze chciał to ciągnąć co doprowadziłoby tylko do niepotrzebnego offtopu.

Skoro jak sam stwierdziłeś - ma on uprawnienia do pouczenia innych, to ma również prawo do odpisania tutaj.

 

@2real4game Tak naprawdę forum i cały portal należy do Interii, a nie do redakcji, więc teoretycznie oni mogą zrobić z nim wszystko co chcą. W praktyce każdy wie jakby to się skończyło i pewnie tylko dlatego tego nie robią.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Upomnienie na temat offtopu to chyba nie jest jakaś straszliwa ingerencja w niezależność forum, nie wiem też jakiego tonu wypowiedzi oczekujesz w tym przypadku. Powiedziałbym, że to był ton zwyczajnie formalny, derchef się tu nie udziela i podejrzewam nie zna innych forumowiczów tak jak reszta moderacji stąd i ciężko żeby z nimi rozmawiał "po przyjacielsku". Nikt zresztą nie każe nam być user-friendly i upominać w miłym tonie, to przecież nie jest przedszkole.

Co do tego jaki wpływ na zawartość forum ma Interia, to szczegółów nie znam, ale podejrzewam że całkiem duży. Musiałbyś zapytać się Ghosta. Drobne upomnienie na pewno nie wykracza poza te granice. Nie rozumiem wzburzenia, przecież nie wystawił nagle nikomu osta za przewinienie nieobjęte regulaminem.

2 minuty temu, Sevard napisał:

Skoro jak sam stwierdziłeś - ma on uprawnienia do pouczenia innych, to ma również prawo do odpisania tutaj.

Też fakt, jeśli będzie chciał to zapewne tu odpisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam wtrącać się w kompetencje Moderatorów. Tak, mam możliwość, ale to nie moja rola. Zarówna ja jak i oni maja określone cele, które wykonuja jak najlepiej i wzajemnie się uzupełniają.
Co do całej dyskusji, którą nieświadomie wywołałem - tak, to prawda, że nie wiem jakie są wzajemne relacje pomiedzy użytkownikami. Stwierdziłem jedynie, żeby @nerv0 przypomniał sobie jakie są reguły ostrzeżeń, bo był kolejną osobą mijającą się z tematem. Dla porządku nie chciałem wprowadzać dalszego zamieszania. Reszta należy do oceny Moderatorów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tutaj jest dobre miejsce na pytanie- jak można zmienić swoją sygnaturę? Mam nieaktualne, nieaktywne "cuś" i nie wiem jak to usunąć. Ktoś poda "ścieżkę" gdzie się do tego przeklikać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wezcie zrobcie cos z tymi propozycjami tematow w DoGu. Zalozyc jeden temat z wpisem do katalogu na 2tyg./miesiac nie jest ciezko, a niektore propozycje z wystarczajaca iloscia glosow wisza juz 2 miesiace. Ludzie o to tutaj pytali juz dawno temu i nic. 

Edytowano przez RIP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że moderatorzy tu niewiele mogą, więc proszę o przekazanie dalej. Chodzi o konto reklamowe sklepu Zadowolenie.pl - poziom porad tego czegoś jest tak niski, że normalny użytkownik już dawno zostałby upomniany. Jego porady często zupełnie nie pasują do wymagań użytkownika i polecane jest chyba to, co zalega im na magazynach, bo na pewno nie to, co się opłaca. Świadczy o tym chociażby fakt, że ta sama rada pojawia się w kilku tematach pod rząd bez zmiany nawet jednej literki. Kurcze - konta reklamowe innych sklepów przynajmniej udawały, że są inteligentne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2016 o 23:53, Sevard napisał:

Wiem, że moderatorzy tu niewiele mogą, więc proszę o przekazanie dalej. Chodzi o konto reklamowe sklepu Zadowolenie.pl - poziom porad tego czegoś jest tak niski, że normalny użytkownik już dawno zostałby upomniany. Jego porady często zupełnie nie pasują do wymagań użytkownika i polecane jest chyba to, co zalega im na magazynach, bo na pewno nie to, co się opłaca. Świadczy o tym chociażby fakt, że ta sama rada pojawia się w kilku tematach pod rząd bez zmiany nawet jednej literki. Kurcze - konta reklamowe innych sklepów przynajmniej udawały, że są inteligentne.

Podejście drugie. Sklep @ZadowoleniePL znowu w natarciu. Tym razem może coś z cyklu znajdź różnice między postami:

Ta sama odpowiedź trafiła chyba do wszystkich tematów mających w tytule słowo "monitor" i bez znaczenia było, czy ten monitor spełnia wymagania autorów tematu, czy nie. Normalny użytkownik dostałby za coś takiego co najmniej upomnienie za spam (przynajmniej za moich czasów). Prosiłbym więc o przywołanie tego spambota do porządku.

  • Upvote 10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że korzystam z Opery z włączonym Ad Blockiem oraz oprogramowania Adfender. Inna sprawa, że forum CDA leży na serwerach Interii, właścicielem obydwu podmiotów jest Bauer i to on decyduję o polityce reklamowej. Niestety, takie mamy czasy, że trzeba korzystać z takiego oprogramowania, żeby spokojnie coś przeglądnąć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Choć jestem młody to gazety CD-Action kupuje już od 2013. Jednak parę miesięcy temu nie udało mi się zakupić. Chodzi o numer 10/2016. Czytałem w internecie że trzeba wysłać wiadomość e-mail, co też uczyniłem ale po 2-3 miesiącach nikt mi nie odpisał. Chodzi mi oczywiście o kupienie nowego numeru prosto od CD-Action nie od osób 3. Co mam zrobićżęby zdobyć taką możliwość ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...