Jump to content

2real4game

Forumowicze
 • Content Count

  4,534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

2real4game last won the day on February 28 2019

2real4game had the most liked content!

Community Reputation

580 Znakomita

1 Follower

About 2real4game

 • Rank
  Wilczy Milczek
 • Birthday 01/01/2009

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

23,245 profile views
 1. https://www.cdaction.pl/news-61792/crysis-remastered-premiera-we-wrzesniu-na-pecetach-wylacznie-na-epic-games-store-porownanie-graficzne-z-wersja-z-2007-wideo.html
 2. A ja nie wiem dokąd pójść
 3. https://www.wentylacyjny.pl/2086-2-2-klimatyzacja-przenosna--czy-warto-kiedy-sie-sprawdzi.html Imo to nie ma sensu. Chyba że jesteś najemcą tego pokoju, ale to i tak wolałbym porozmawiać na temat zamontowania klimatyzacji z właścicielem.
 4. Nie powiedziałbym, że są bardziej agresywni. Po prostu jest ich więcej, co sprawia, że są głośniejsi i odważniejsi - oczywiście raczej w mniejszym miejscowościach i na wsiach (pomijam ludzi z chorobami umysłowymi i uczestniczących w "pochodach", bo w dużych grupach większość czuje się bezkarna).
 5. Była pierwsza tura, była druga tura i za wiele się nie zmieni. Cały czas mnóstwo osób będzie miała głowę RP w głębokim poważaniu, gdyż ten wciąż będzie się bał podjąć jakąkolwiek decyzję nie po myśli prezesa. A jeśli się takowa przytrafi, to oczywiście zostanie wezwany na dywanik, gdzie przybiegnie z podkulonym ogonem. Tyle dobrego, że przynajmniej frekwencja była duża.
 6. zajrzyj tu https://kody.cdaction.pl/users/create
 7. https://www.cdaction.pl/news-60804/cdp-sad-oglosil-upadlosc-najstarszego-polskiego-dystrybutora.html lastmanstanding imo grubo przesadza. Pozwolę sobie nie cytować jego wypowiedzi.
 8. Nowa inicjatywa. To fajnie brzmi. Tylko coś czuję, że nie miałby kto brać udziału w takim odrodzeniu. Wielu odeszło i ma inną robotę, obecnie pracujący nad nowym numerem pewnie też szukają nowej pracy. Chyba że udałoby się zrobić coś "od fanów, dla fanów", poza godzinami pracy. Tylko kto będzie miał na to ochotę, szczególnie, że początkowo nie będzie z tego właściwie żadnych pieniędzy, a tylko mnóstwo włożonej pracy i sporo krytyki. Do tego przydałby się inwestor, tylko znowu - nawet jak się pojawi, to i tak nikt kto ma już dobrą pracę jej nie porzuci. Może by to zrobił po otrzymaniu umowy o p
 9. Także chciałbym, ale to wcale nie jest takie proste.
 10. I na Steamie do zgarnięcia za darmo Total War: Shogun 2.
 11. @mocik1 chciałbym tylko zwrócić uwagę, że sporo dużych sklepów ma piekielne problemy z wysyłaniem zamówień. A przynajmniej morele i x-kom (te mnie teraz interesują ). Niby sprzęt dostępny, niby gotowy do wysyłki, a potrafi leżeć miesiąc zanim go wyślą. Nie mówiąc o tym, że sporą część sprzętów można zamówić i opłacić, ale dostępne będą w bliżej nieokreślonej przyszłości. Więc nawet jak teraz jednak zamówisz, to tylko z zapłatą przy odbiorze.
×
×
 • Create New...