Jump to content

2real4game

Forumowicze
 • Content Count

  4,514
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

2real4game last won the day on February 28

2real4game had the most liked content!

Community Reputation

579 Znakomita

4 Followers

About 2real4game

 • Rank
  Wilczy Milczek
 • Birthday 01/01/2009

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

20,479 profile views
 1. @Smuggler @CormaC Wiem, że robicie co możecie aby pismo było jak najwyższej jakości, że wydawnictwo jest beznadziejne i że to nie wasza wina. Podobnie jak to, że pisanie czegokolwiek na FA (nie wiem jak z główną) to wasza wolna wola i robicie to poza godzinami pracy. W każdym bądź razie napisałem jak to wygląda z punktu widzenia waszego czytelnika od 17 lat (albo 19, nie dam głowy) i forumowicza. Chyba przez dwa lata byłem nawet prenumeratorem, no ale Poczta Polska nie dawała rady. W tym wszystkim widać wasze zmęczenie aktualną rzeczywistością. I pieniędzmi czytelnicy nie oceniają wydawnictwa, tylko was. Bo Bauer najwyżej podziękuje wam za współpracę i wzruszy ramionami (chyba że wcześniej sam padnie i ktoś normalniejszy wykupi CD-Action, ale nie wiem czy zostało jeszcze jakieś normalne wydawnictwo, które byłoby na to stać). Może (właściwie to nawet na pewno) napisałem to zbyt ostro. Jednak widzę, że FA właściwie padło (tylko działy sprzętowy i narzekający się ostały), a pismo chyba też ma coraz większe problemy. I trochę mnie to niepokoi.
 2. Od kilku lat odnoszę wrażenie, że redakcja ma w coraz głębszym poważaniu markę jaką jest CD-Action. Wygląda jakby zależało im tylko na tym, żeby pismo jakkolwiek żyło i była z tego kasa. Są coraz bardziej zblazowani, a internet dla nich chyba nie istnieje. Zupełnie jakby od kilkunastu lat pracowali w korpo, codziennie co najmniej po 10 godzin i za tę samą, nędzną stawkę, a po przyjściu do domu tylko padali na twarz i spali do rana. Tylko Papkin ma jeszcze energię. A Smuggler powinien wyluzować, spoważnieć albo pójść na redaktorską emeryturę, bo czasami chyba sam nie do końca wie, kogo chce udawać. Oczywiście mogę się grubo mylić i mogą być dalej pełni pasji, tylko jakoś tego nie widać. A jeśli chodzi o CD-Action w internecie, to moim zdaniem wystarczyłoby, gdyby kilka lat temu nie przespali szału na blogi. Mieli tylu genialnych blogerów na stronie i nic z tym nie zrobili.
 3. Miałem podobnie. Natomiast 2, 3 klasa podstawówki, to już jakieś GTA, Mortal Kombat, Tomb Raider czy pierwsze CKMy przeglądane na lekcjach (i podglądanie dziewczyn, ale nie wyglądały wtedy tak okazale jak te z pisma ). Inna sprawa, że teksty nie były wtedy zbyt zajmujące (w sensie dla dzieciaków), a ogrywane gry były po angielsku, więc i tak rozumiałem z tego tyle co nic. W każdym bądź razie wydaje się to główną różnicą między tym w co my graliśmy, a Wiedźminem 3, czyli tytułem w pełni w polsku, gdzie dziecko z tego i tak coś zapamięta, a później będzie zadawało niewygodne pytania.
 4. Sprzed kilku miesięcy, ale moim zdaniem całkiem spoko kawałek polskiej kapeli.
 5. To zgłoś to do UOKiKu, czy gdzie się takie rzeczy zgłasza. Na razie tylko piszesz w kółko to samo i nic z tym nie robisz.
 6. Imo do filmów lepiej nadają się matryce VA. Na większości IPSów przy ciemnych scenach dużo szczegółów jest niewidocznych, poza tym czerń zdecydowanie nie jest czarna.
 7. Wiesz, jest opcja (nie wiem od jakiego czasu) dostawy poleconym. 196,70zł zamiast 120zł.
 8. dzisiaj, 18:17 Gavriel6 Kaplan stał się kompletnym soyboi cuckiem od picia tego sojowego szlamu. Fun Fact - regularne picie napojów o duzej koncentracji soi, w ilości większej, niż jedna szklanka na dzień, przez dłuższy okres czasu, podwyższa poziom estrogenu w organiźmie, i wpływa na redukcję wydzielania testosteronu. Czytaj: robi z ciebie zapłakaną pipę, jak ta na powyższym filmiku. https://www.cdaction.pl/news-55899/overwatch-prezentacja-umiejetnosci-nowego-bohatera-wideo.html
 9. Dziś kupiłem sobie 31,5" AOC. IPS, QHD, 75Hz, Freesync. Nie wiem czy Adaptive Sync będzie działał dla GTXa 970, ale póki co jestem zadowolony. Zapłaciłem niecałe 900zł i po przerzuceniu się z 21,5", starego Samsunga (TN, FHD) jestem w szoku. Świetny sprzęt jak za tę kasę. Imo nie jest gorzej niż w przypadku 27" Acerów, Samsungów, czy MSI za niecałe 1500zł. Naprawdę świetny sprzęt. Tylko biurko trochę małe.
 10. Spróbuj zaktualizować sterowniki karty, zmniejszyć jakość cieniowania, wyłączyć v-sync, zmniejszyć antyaliasing, wyłączyć nakładkę Steam. Może coś z tego pomoże.
 11. Może zmniejsz detale? 1050ti i i5 7500 to nie jest zestaw pozwalający na grę na maksymalnych ustawieniach w nowych produkcjach. Poza tym tytuł tego tematu i jego treść trochę się ze sobą nie pokrywają oraz dość ciężko mi stwierdzić czym jest LS 19 i czy problem występuje w przypadku innych gier.
 12. Hyperbook się na FA reklamuje?
 13. Albo kupić humble monthly i resztę gier sprzedać.
 14. To nawet tego nie zaczynaj. Wciąga jak diabli, a eksploracja i walka są niesamowicie przyjemne. Mam ~40 godzin na liczniku, chyba 32 poziom i nawet nie zwiedziłem połowy mapy. Tylko taka uwaga. Nie czuję, żeby to był kolejny Assassin. Dla mnie to dobrze, bo te mi się przejadły, ale jeśli oczekiwałbyś po tym kolejnego Assassina, to możesz się zawieść.
 15. No bo generalnie takie pytania powinno się zadawać tu:
×
×
 • Create New...