Jump to content

2real4game

Forumowicze
 • Content Count

  4,522
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

2real4game last won the day on February 28 2019

2real4game had the most liked content!

Community Reputation

579 Znakomita

4 Followers

About 2real4game

 • Rank
  Wilczy Milczek
 • Birthday 01/01/2009

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

21,418 profile views
 1. Przepraszam. Ślepa ze mnie komenda
 2. Przydałyby się staty za 2019. Widać jakiś progres?
 3. Widziałeś to? Może ogarnijcie najpierw stronę główną, bo z forum i tak mało kto korzysta.
 4. Wolcen! - bardzo przyjemny h&s, w którego można popykać w oczekiwaniu na ... Minecraft Dungeons.
 5. Wow, lużna jazda wraca (wiem, że tak naprawdę to nie, ale przynajmniej mogłem to napisać).
 6. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Bauer i Interia mają coś zmienić? Rozwiniecie działalność w sieci? Niemożliwe. Prędzej zmienicie logo.
 7. dzisiaj, 11:07 asrudy M$ zawsze porzucał swoje starsze dzieci, jak tylko na świat przyszły nowe. Być może będzie wypuszczał porty na XO,ale dotyczyć to będzie tylko exclusivów, których znając życie i tak będzie jak na lekarstwo. Sądzę, że ma to ukryty cel - zachęcić do kupna starych konsol i/lub wypromować nową, pokazując na przykładnie gier, jak wielka przepaść dzieli ją z poprzedniczką. https://www.cdaction.pl/news-59239/xbox-series-x-przez-pierwsze-dwa-lata-exclusivey-wyjda-rowniez-na-xbox-one.html
 8. https://www.cdaction.pl/news-58753/blizzard-chinskie-studio-zaplaci-ponad-pol-miliona-dolarow-za-plagiat-overwatcha-wideo.html dzisiaj, 9:43 tommy50 Niech sobie blizzard spada do swoich panow so Chin i robi loda chinskiemu reżimowi, ale nie za nasza kase. Szkoda, ze RAd USA nie moze zlikwidowac tej zdradzieckiej firmy.
 9. Dawno nie odświeżałem, także witam i zapraszam do zakupów.
 10. @Smuggler @CormaC Wiem, że robicie co możecie aby pismo było jak najwyższej jakości, że wydawnictwo jest beznadziejne i że to nie wasza wina. Podobnie jak to, że pisanie czegokolwiek na FA (nie wiem jak z główną) to wasza wolna wola i robicie to poza godzinami pracy. W każdym bądź razie napisałem jak to wygląda z punktu widzenia waszego czytelnika od 17 lat (albo 19, nie dam głowy) i forumowicza. Chyba przez dwa lata byłem nawet prenumeratorem, no ale Poczta Polska nie dawała rady. W tym wszystkim widać wasze zmęczenie aktualną rzeczywistością. I pieniędzmi czytelnicy nie oceniają wydawnictwa, tylko was. Bo Bauer najwyżej podziękuje wam za współpracę i wzruszy ramionami (chyba że wcześniej sam padnie i ktoś normalniejszy wykupi CD-Action, ale nie wiem czy zostało jeszcze jakieś normalne wydawnictwo, które byłoby na to stać). Może (właściwie to nawet na pewno) napisałem to zbyt ostro. Jednak widzę, że FA właściwie padło (tylko działy sprzętowy i narzekający się ostały), a pismo chyba też ma coraz większe problemy. I trochę mnie to niepokoi.
 11. Od kilku lat odnoszę wrażenie, że redakcja ma w coraz głębszym poważaniu markę jaką jest CD-Action. Wygląda jakby zależało im tylko na tym, żeby pismo jakkolwiek żyło i była z tego kasa. Są coraz bardziej zblazowani, a internet dla nich chyba nie istnieje. Zupełnie jakby od kilkunastu lat pracowali w korpo, codziennie co najmniej po 10 godzin i za tę samą, nędzną stawkę, a po przyjściu do domu tylko padali na twarz i spali do rana. Tylko Papkin ma jeszcze energię. A Smuggler powinien wyluzować, spoważnieć albo pójść na redaktorską emeryturę, bo czasami chyba sam nie do końca wie, kogo chce udawać. Oczywiście mogę się grubo mylić i mogą być dalej pełni pasji, tylko jakoś tego nie widać. A jeśli chodzi o CD-Action w internecie, to moim zdaniem wystarczyłoby, gdyby kilka lat temu nie przespali szału na blogi. Mieli tylu genialnych blogerów na stronie i nic z tym nie zrobili.
 12. Miałem podobnie. Natomiast 2, 3 klasa podstawówki, to już jakieś GTA, Mortal Kombat, Tomb Raider czy pierwsze CKMy przeglądane na lekcjach (i podglądanie dziewczyn, ale nie wyglądały wtedy tak okazale jak te z pisma ). Inna sprawa, że teksty nie były wtedy zbyt zajmujące (w sensie dla dzieciaków), a ogrywane gry były po angielsku, więc i tak rozumiałem z tego tyle co nic. W każdym bądź razie wydaje się to główną różnicą między tym w co my graliśmy, a Wiedźminem 3, czyli tytułem w pełni w polsku, gdzie dziecko z tego i tak coś zapamięta, a później będzie zadawało niewygodne pytania.
 13. Sprzed kilku miesięcy, ale moim zdaniem całkiem spoko kawałek polskiej kapeli.
 14. To zgłoś to do UOKiKu, czy gdzie się takie rzeczy zgłasza. Na razie tylko piszesz w kółko to samo i nic z tym nie robisz.
×
×
 • Create New...