Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Od srody wieczor mam problem z zalogowaniem sie na forum z komorki. Klikam na "Zaloguj sie" wpisuje login i haslo, strona sie normalnie odswieza (zero informacji o bledzie logowania), po czym dalej pokazuje mnie jako niezalogowanego i nie mam mozliwosci pisania komentarzy. Sprawdzalem logowanie na lapku i kompie stacjonarnym i wszystko jest ok, problem dotyczy tylko komorki i tylko strony CDA, bo na innych serwisach loguje sie bez problemu. Uzywam iPhone 5 i probowalem logowac sie korzystajac z przegladarek Safari i Chrome.

EDIT:

Sprawdzalem na innym smartfonie z iOS, wystapil tam ten sam problem. Czyszczenie danych przegladarki nic nie pomoglo.

EDIT 2:

Sprawdzilem tez na Sony Xperia M2 i nie bylo problemu z zalogowaniem. Nastepnie wylogowalem sie i sprobowalem ponownie zalogowac sie na moim iPhone 5 wpisujac dokladnie ten sam login i haslo co na smartfonie Sony, niestety bez skutku. Chociaz wciaz nie otrzymuje komunikatu o bledzie logowania, to strona nie widzi mnie jako zalogowanego i nie pozwala wypowiadac sie na forum ani pisac komentarzy pod newsami.

Jakies pomysly?

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z cytowaniem postów - ta funkcja u mnie nie działa. Często również (w oknie odpowiedzi) forum "zjada" znaki gdy szybciej piszę. Problemy te występują jedynie na forum CDA, więc w nim doszukiwałbym się przyczyny. Korzystam z IE11 na Win8.1. Wcześniej, gdy korzystałem z Chrome, wszystko działało prawidłowo lecz nie chcę wracać do "Googlowej" przeglądarki... Proszę o pomoc w tych dwóch sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z półpauzami jest nie tak. Jak dam kilka obok siebie to działa (ale wiecie, nikt tak nie robi), natomiast jak dam pojedynczą to pojawia się znak zapytania ?. ? ?

Do moderatora/admina - sprawdź sobie mój post w edycji. smile_prosty.gif

Edytowano przez MikaelDorren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z półpauzami jest nie tak.

Tak samo jak z innymi znakami (np. ? (euro)) od niepamiętnych czasów. Raczej to wygląda na urok obecnej wersji.

edit: Zmiana trybu edycji w czasie pisania posta powoduje poprawne wyświetlenie znaków, jednak po odświeżeniu strony wracają one do formy pytajnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że zakładam nowy temat, ale w starym z jakiegoś powodu nie mogę pisać. Dotyczy to również innych tematów w tym dziale.

Ktoś w ogóle testował ten skrypt przed wrzuceniem?

Z istotniejszych błędów:

- stary BBCode nie działa przez co posty wyglądają dziwnie. Patrz np. tu.

- emotikonki nie działają - patrz wyżej.

- ogłoszenia, które powinny być lokalne są globalne (na wszystkich stronach są np. regulaminy działów z NTG).

- same ogłoszenia zajmują bardzo dużo miejsca i niekiedy zdarza się, że się nie zwijają.

- w tym dziale można zakładać tematy, ale z miejsca są one ukrywane i pozostawione do zatwierdzenia (nie pamiętam, czy tak samo było wcześniej). Również w tym temacie nie mogę pisać postów, mogę jedynie edytować ten post.

- przydałaby się wcześniejsze powiadomienie o zaplanowanych zmianach, choć tu przypuszczam, że Interia tradycyjnie wzięła wszystkich z zaskoczenia.

- wcięło załączniki do postów.
- wcięło komentarze z profilu.

- kliknięcie środkowym przyciskiem myszy na przycisk "Cytuj" nie działa tak, jakby można tego oczekiwać. :(

Dalszych błędów nie chce mi się zgłaszać. Ktoś powinien za ten update oberwać po uszach. * me macha do ludzi z Interii *

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...