Jump to content

DeSon

Forumowicze
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About DeSon

 • Rank
  Elf

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Strategie
 • Konfiguracja komputera
  i5 4690k
  Gtx 770
  8 GB Ram
  Win 7 64

Recent Profile Visitors

7,109 profile views
 1. Dzięki, skorzystam z GOG. Miałem kiedyś pudełka ale gdzieś się zapodziały. Przepraszam za niewłaściwe tytułowanie tematu, będzie poprawa. Temat do zamknięcia
 2. DeSon

  Rozwiązany: Jak otworzyć plik db ?

  Ja też I moja wina, bo okazało się że wcale nie muszę ich tak otwierać. Przepraszam za zamieszanie. Temat oczywiście do zamknięcia.
 3. Kupiłem przez GOG grę zawierającą jej spolszczenie, niestety aby je zainstalować muszę otworzyć plik db. Nie mam pojęcia jak to zrobić. Jakiego legalnego programu mogę użyć?
 4. Nigdzie nie mogę znaleźć tej gry z polskim lektorem, Mirosławem Uttą. Czy może ktoś wie czy można jeszcze gdzieś kupić tę wersję? Najbardziej zależy mi na "Cieniu Czarnobyla " ale "Czyste niebo" też byłoby miło widziane. W sklepach internetowych oferowane są angielskie wersje językowe - ale to nie to samo. Oczywiście mam na myśli tylko legalny zakup. Pozdrawiam
 5. Dzięki. Wolałem się upewnić bo jest dużo jakichś podejrzanych "okazji " po kilka złotych. Pozdrawiam Do zamknięcia
 6. Jak w temacie. Ważne by był w 100% legalny. Jest mnóstwo ofert w różnych cenach i nie mogę się połapać. Proszę o pomoc przy wyborze. Pozdrawiam
 7. DeSon

  World of Warcraft

  Nieaktualne
 8. DeSon

  Banished

  A mnie się bardzo dobrze gra, choć w większości to zarządzanie kolejnymi kryzysami. Lubie ten typ gier, nieagresywnych, wymagających uważnego planowania. Bardzo mnie cieszy gdy widzę, że wioska powoli, lecz stale się rozwija. To jedna z moich ulubionych w ostatnich latach gier (obok Thea The Awakening, This War of Mine i Frostpunk ) Nie preszkadza mi że nie stawia celów, stawiam je sobie sam i mam dużo satysfakcji w dążeniu do ich osiągania.
 9. Dzięki. Chyba jednak można mniej zgryźliwie
 10. Banisched, Nie znalazłem tematu o tej grze, wiec może go rozpocznijmy. Uważam że to bardzo fajna, relaksująca i wciągająca gra, Nareszcie bez mordowania, najazdów, łupienia, pożogi i czarów. Niespieszne, niepozbawione problemów budowanie i rozwijanie osady Edit Choć czasem denerwuje mnie że wszyscy tylko łażą i źrą a robić to nie ma komu...:)
 11. DeSon

  Rozwiązany: Otchłań - jak zacząć?

  Piękne dzięki :):):):):) Do zamknięcia
 12. W 1999 do CD Action dołączone było demo gry Otchłań. Wstyd, ale dopiero dziś się o tym dowiedziałem. Bardzo chciałbym w tę grę zagrać ale nie wiem gdzie i jak można ją kupić. Znalazłem taką stronę http://www.otchlan.pl/ i tu pytanie: czy to oryginalna strona gry? Jest tam opcja pobierz i nie wiem czy to legalne i bezpieczne. Nie chciałbym popełnić nadużycia lub ściągnąć niechcianego oprogramowania.
 13. Po zagraniu w Warhammer Total War stwierdzam, że dla mnie jest to najsłabsza gra z serii. Szkoda czasu. Co mi się nie podoba: drzewko rozwoju postaci, badania, mała przejrzystość pola walki, balans, sterowanie odziałami, czary, DLC. W zasadzie wszystko składa się na to, że gra mi się słabo. Za najlepszą w serii uważam Empire, szkoda tylko że po iluś turach się zawiesza.
 14. Niemożność wygrania rozgrywki uważam za całkowicie wystarczający powód aby więcej na tę grę nie tracić czasu.
 15. DeSon

  The sims 1

  Dzięki Do jedynki mam sentyment, najchętniej właśnie w tę wersje bym zagrał. Poszukam gdzieś na aukcjach. Jeszcze raz dzięki. Do zamknięcia
×