Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Temat ten dedykujemy problemom z forum.

Jeśli coś Wam nie działa, pojawiają się błędy itd, to piszcie tutaj. Od razu proszę możliwie szczegółowo opisywać problem, jeśli pojawiają się jakieś komunikaty błędów, proszę je dokładnie zacytować - to może znacząco pomóc w rozwiązaniu problemu.

Oby było tu jak najmniej postów :-)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy admini moga wlaczys opcje szybkiej odpowiedzi? Bo zmiana w ustawieniach profilowych nic nie daje, czyli udogodnienie zablokowano 'odgornie'. Czy to swiadoma decyzja tak utrudniac zywot userom, czy jeszcze nie bylo czasu ustawic wszystkiego? ;)

Zmiana skryptu, ale hosting raczej ten sam. Zamula niemilosiernie :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy admini moga wlaczys opcje szybkiej odpowiedzi? Bo zmiana w ustawieniach profilowych nic nie daje, czyli udogodnienie zablokowano 'odgornie'. Czy to swiadoma decyzja tak utrudniac zywot userom, czy jeszcze nie bylo czasu ustawic wszystkiego? ;)

Zmiana skryptu, ale hosting raczej ten sam. Zamula niemilosiernie :blink:

Mogą. W jakich forach? Hosting inny. Teraz jako serwer chodzi dosyć potężna maszyna. Rasowy serwer a nie zwykły stary pececik jak wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko natury technicznej ;P. Czy statystka wyświetleń profilu liczy każde wejście/odświeżenie? I czy jak np. sam wejdę w swój profil to też się to zalicza? Czy może, jak ma to miejsce na gramsajtach (mam nadzieję, że większość kojarzy co to jest ;P), jedna osoba może go odwiedzić i nawet jeśli wejdzie w profil ponownie, to przez określony czas nie będzie to brane pod uwagę przy tej rubryczce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale chciałbym spytać czy jest możliwość zmiany nicka? Bo bardziej odpowiada mi "Xardas" niż "Xardas1992". Z góry dziękuję za odpowiedź i ew. zmianę. :)

Jest. Powinienes napisac PW do Ghosta, ja tak zrobilem i mam :) Dzieki Ghost, tak przy okazji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy statystka wyświetleń profilu liczy każde wejście/odświeżenie? I czy jak np. sam wejdę w swój profil to też się to zalicza?

Biorąc pod uwagę liczbę osób, które odwiedziły Twój profil oraz liczby wyświetleń profilu, powiedziałbym że skrypt zlicza każde odświeżenie profilu, niezależnie kto wchodzi i ile razy. Ale to tylko domniemanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzeczytane tematy zapamiętują się nawet po wyjściu, dzięki czemu łatwiej jest póxniej się na forum odnaleźć... Jednak już samych topiców się to nie tyczy, mam zaznaczony temat jako nieprzeczytany... Wchodzę... i co? Sam musze odszukiwać ostatniego nieczytanego posta po dacie i godzinie, bo kwadracik przy poście nie świeci się na pomarańczowo, jak to miało miejsce na starym forum i ogólnie ma miejwsce na wszystkich innych forach...

Da rady jakoś tę funkcje wprowadzić w życie? To zdecydowanie ułatwiłoby poruszanie się po forum... Czytanie po 10 razy tego samego posta(a raczej rzucenie na niego okiem) jest dość męczące...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jeden głupi problem. Nie widzę nigdzie opcji skasowania posta... Sprawdziłem w edytowaniu no i jakby nie patrzeć nie ma... Jakiś ślepy jestem, czy ta opcja została usunięta? (Chciałem skasować jednego swojego posta pod którym nie było żadnych odpowiedzi i nijak opcji się doszukać nie mogłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaistlin: z tego co wiem to jest przypadłość for na skrypcie IPB, też mi tego brakuje, lecz jak klikniesz w spisie tematów na pomarańczowym guziczku informującym o nowych wpisach w temacie to przenosi cię odrazu do pierwszego nieczytanego posta.

Jędrzej: na dole pod postem czwarty od prawej powinieneś przy swoim poście mieć przycisk:

p_delete.gif

Z tego co widzę to na pewno działa w O-CDaction,

a w edycji posta faktycznie nie ma takiej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej - jak jest w działach gdzie mam moderatorkę nie wiem, ale wcześniej specjalnie napisałem post w O-CD action by sprawdzić i tam guziczek do usunięcia swojego posta miałem [a nie mam tam moderki].

Pewnie zależy to też od działu w jakim się znajdujemy. Bo sam zauważam tu pewne dziwactwa - np przy poście Wies.niaka - super moderatora nie mam guzika "X skasuj", ale już przy poście Ghosta czyli 'root admin`a' taki guzik mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej - jak jest w działach gdzie mam moderatorkę nie wiem, ale wcześniej specjalnie napisałem post w O-CD action by sprawdzić i tam guziczek do usunięcia swojego posta miałem [a nie mam tam moderki].

Pewnie zależy to też od działu w jakim się znajdujemy. Bo sam zauważam tu pewne dziwactwa - np przy poście Wies.niaka - super moderatora nie mam guzika "X skasuj", ale już przy poście Ghosta czyli 'root admin`a' taki guzik mam...

Czyli rozumiem, że po prostu przed adminem czeka dużo roboty, by to wszystko poustawiać jak należy. Skasowanie posta (przynajmniej ostatniego napisanego na który jeszcze nikt nie odpowiedział) powinno być możliwe w każdym dziale.

EDIT: No jestem pod wrażeniem. To się dopiero nazywa prędkość :) godzina po zgłoszeniu problemu i już jest jak należy. Dzięki bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyłoniły nam sie pierwsze krzaczorki ;P. Oprócz tego, co widać na screenie, czcionka w oknie dodawania posta się powiększyła i wygląda jakoś tak nieestetycznie :P.

Coś z miniaturką było nie tak, łapcie w takim razie normalnego url-a: http://img262.imageshack.us/my.php?image=fabladjy2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...