• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

Dj Ogi

Forumowicze
 • Zawartość

  1266
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dj Ogi

 • Tytuł
  Skalny Troll
 • Urodziny 17.01.1980

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
 • Konfiguracja komputera
  Intel i7-4770K 3.5Ghz
  GF GTX 780 Ti 3072MB
  16GB RAM
  Asrock Z87 Extreme 4
  Win 10 64bit

Ostatnie wizyty

6832 wyświetleń profilu
 1. Szacun za NFS1, gdyż mimo miło miłych wspomnień, nie odważyłbym się dzisiaj ich zrujnować - wystarczy że widziałem różnicę miedzy gameplayem z YT, a tym z mojej pamięci. Podobnie z Porsche 2000, niestety zabolało Myślę że @radler871 z tej naszej wymiany zdań wyciągnie potrzebne dla siebie wnioski.
 2. Drogi publiczne owszem, ale wygrodzone i bez ruchu ulicznego - czyli tak jak na torze. Mnie od ProStreet odrzuciło, wszystko takie sterylne, a do tego ten sztuczny "ziomalski" klimat zupełnie tam niepasujący... Wyścigi uliczne zdecydowanie lepiej oddaje Underground czy Most Wanted 2005, dlatego więc to "street" mi tam nie pasuje. Co innego jeśli szukałbym właśnie wyścigów po zamkniętych trasach... Pamiętam, że wtedy grafika oraz pewien stopień realizmu w ProStreet zrobiły na mnie wrażenie. Nie o to jednak mi chodziło gdy kupowałem tę grę...
 3. Jeśli podobał Ci się Underground 2, to zdecydowanie Most Wanted z 2005 lub pierwszy Underground.
 4. Ale "street" nie ma wielkiego uzasadnienia, idąc tym tokiem myślenia
 5. @radler871 Ja bym do tego dodał Hot Pursuit z 2010, natomiast raczej odradzam ProStreet - straszna nuda i jazda tylko po zamkniętych trasach/torach.
 6. Z tego co pamiętam, wersja PL była na płycie, a na Uplay tylko ENG.
 7. @JohnCake14 Alien Nations.
 8. @kamil19920404 Sprawdź jeszcze Rush for Berlin, nie pamiętam tylko jak było z tym paliwem... ale Katiusze się zgadzają, Tygrysy również. Jeśli grałeś Rzeszą, to mogłeś nawet zmienić bieg historii.
 9. Od wielu już lat żaden tytuł dołączany do CDA nie wymaga obecności płyty w napędzie, a RCT 2 nawet w oryginalnej wersji pudełkowej nie potrzebował jej do uruchomienia. Problem musi tkwić w czymś innym, być może instalacja nie przebiegła pomyślnie. Proponuję usunąć grę i zainstalować od nowa. Spróbuj też uruchomić grę w trybie zgodności z WinXP lub 98. BTW - z małymi oficjalnymi wyjątkami, nie ma czegoś takiego jak "patch no cd", to się nazywa crack - w tej kwestii nie możesz tu liczyć na pomoc...
 10. Trybu zgodności próbowałeś? Jeśli nie, to sprawdź XP SP3 i/lub 98.
 11. Może chodzi Ci o Hard Truck: Apocalypse
 12. Spróbuj jeszcze odpalić grę bezpośrednio z pliku .exe w jej folderze (wcześniej oczywiście uruchom Steam). Upewnij się że robisz to z uprawnieniami administratora. Gdyby to nic nie zmieniło, zainstaluj ręcznie directX z folderu gry (...\steamapps\common\South Park - The Stick of Truth\_CommonRedist\DirectX\Jun2010\DXSETUP). Jeśli i to nic nie da, to brak mi więcej pomysłów.
 13. Być może to kwestia częstotliwości wyświetlania monitora, zobacz tutaj - https://steamcommunity.com/app/213670/discussions/0/558751812681401365/?l=polish
 14. enemy_front

  Steam jest konieczny.
 15. Chieftec A-135 Series Modular PSU, APS-850CB - wyłączył się na wieki po trzech latach, nic poza zasilaczem nie uległo uszkodzeniu. Aby oddać sprawiedliwość, napiszę iż stało się to po odkurzeniu komputera odkurzaczem (tylko kratki wentylacyjne z zewnątrz, bez otwierania obudowy - komputer oczywiście był odłączony od sieci). Po ponownym podłączeniu sprzętu, zasilacz już nie działał. Prawdopodobnie winnym musiał być kurz, aczkolwiek nie takie zasilacze znosiły więcej... Chieftec odszedł po cichu, nie było słychać ani widać jakiegoś spięcia przy włączeniu, po prostu nie dawał już znaków życia. R.I.P.