Dj Ogi

Forumowicze
 • Zawartość

  1256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dj Ogi

 • Tytuł
  Skalny Troll
 • Urodziny 17.01.1980

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
 • Konfiguracja komputera
  Intel i7-4770K 3.5Ghz
  GF GTX 780 Ti 3072MB
  16GB RAM
  Asrock Z87 Extreme 4
  Win 10 64bit

Ostatnie wizyty

6746 wyświetleń profilu
 1. Trybu zgodności próbowałeś? Jeśli nie, to sprawdź XP SP3 i/lub 98.
 2. Może chodzi Ci o Hard Truck: Apocalypse
 3. Spróbuj jeszcze odpalić grę bezpośrednio z pliku .exe w jej folderze (wcześniej oczywiście uruchom Steam). Upewnij się że robisz to z uprawnieniami administratora. Gdyby to nic nie zmieniło, zainstaluj ręcznie directX z folderu gry (...\steamapps\common\South Park - The Stick of Truth\_CommonRedist\DirectX\Jun2010\DXSETUP). Jeśli i to nic nie da, to brak mi więcej pomysłów.
 4. Być może to kwestia częstotliwości wyświetlania monitora, zobacz tutaj - https://steamcommunity.com/app/213670/discussions/0/558751812681401365/?l=polish
 5. enemy_front

  Steam jest konieczny.
 6. Chieftec A-135 Series Modular PSU, APS-850CB - wyłączył się na wieki po trzech latach, nic poza zasilaczem nie uległo uszkodzeniu. Aby oddać sprawiedliwość, napiszę iż stało się to po odkurzeniu komputera odkurzaczem (tylko kratki wentylacyjne z zewnątrz, bez otwierania obudowy - komputer oczywiście był odłączony od sieci). Po ponownym podłączeniu sprzętu, zasilacz już nie działał. Prawdopodobnie winnym musiał być kurz, aczkolwiek nie takie zasilacze znosiły więcej... Chieftec odszedł po cichu, nie było słychać ani widać jakiegoś spięcia przy włączeniu, po prostu nie dawał już znaków życia. R.I.P.
 7. pc problem

  Nie sądzę, raczej usłyszałbyś jakiś odgłos PC speakera (a może jest jakiś?). Dla pewności sprawdź jednak, możliwe że kość RAM wypięła się z płyty głównej lub poluzowała. Dociśnij też kartę graficzną, być może tam coś nie styka (choć raczej to nie to, skoro nie działa również na integrze). Nie można też odrzucić czarnego scenariusza - padła płyta główna. Reasumując, komputer nie działa. Gdyby było inaczej, nie miałbyś czarnego ekranu To że pracują wiatraki, oznacza jedynie iż dochodzi do nich napięcie.
 8. pc problem

  Czyli jak rozumiem z blaszaka dobiega normalny odgłos pracy wiatraków, dysków itd., a po włączeniu tylko nie startuje monitor? Problem może być zatem w grafie, więc jak napisał @2real4game podepnij go pod płytę główną i sprawdź. EDIT: Problem może też być w zasilaczu, jeśli masz inny, to podmień i zobacz czy wtedy wszystko odpali. Myszka i klawa mogą nie działać, gdyż właśnie "blokuje" je problem z innym urządzeniem.
 9. Czymkolwiek co trzymasz w ręku - łomem, siekierką, wiosłem, kijem czy inną pałą z gwoździami... Z tego co wiem, bywają z tym wyzwaniem problemy jeśli grasz którąś z postaci (nie wiem którą) i wtedy jedyną radą jest zaliczenie wyzwania grając inną. Na konsolach w ogóle nie ma tego wyzwania i zostało zastąpione innym (nie wiem czy właśnie z tego powodu, ale może być coś na rzeczy). Jeśli tak bardzo zależy Ci na jego zaliczeniu, nie pozostaje nic innego jak próbować do skutku.
 10. Powtórzę, bo chyba nie przeczytałeś dokładnie - musisz to zrobić 1000 razy, nie 100. Jeśli z jakiś powodów nadal się ze mną nie zgadzasz, tu masz opisy wyzwań: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1166&PART=2566
 11. Pytasz poważnie? Broń ręczna jest, hmm... wszędzie? Przecież takiej broni głównie używasz w grze. Aby zaliczyć wyzwanie "Z rozmachem", musisz użyć jej 1000 razy.
 12. @krzywumich Mam wersję pudełkową z serii EA Classics, klucz seryjny jest tylko do płyty.
 13. Prawdopodobnie chodzi Ci o Diamond Rush.
 14. Napisałeś że system nie znajduje, a to nie oznacza, że go nie ma...
 15. Tak, prawda - z tym że nie "będzie", a "już" nie wspiera.