Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Writer napisał:

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Ja też tak mam, tylko że mi nie muli strony. Też nie wiem dlaczego to się dzieje.

22 godziny temu, Writer napisał:

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale mi forum długo się ładuje w porównaniu z innymi stronami, który chodzą elegancko. Dodatkowo, jak napiszę posta to mi dubluje to, co napisałem (kilkam na przycisk "Odpowiedz" tylko raz).

Nigdy tak nie miałem.

Ja też tak mam, tylko że mi nie muli strony. Też nie wiem dlaczego to się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, które już pewnie gdzieś padło, ale niech.

Na stronie głównej blogów pod postami dodanymi za zeszłej wersji forum wyświetla się takie coś:

[[Template core/front/global/tags is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jest jakiś sposób, żeby tego się pozbyć, bo wygląda to tragicznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04 zostało wdrożonych kilka poważnych poprawek i od tego czasu forum ma się znacznie lepiej pod względem wydajnościowym.
Na dniach planowane są testy w środowisku testowym, które będą dotyczyły między innymi kompatybilności wyższej wersji forum z używana skórką oraz błędami, które dotyczą blogów. Dopiero po tym etapie będziemy zastanawiać się co dalej.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja forum rzeczywiście działa szybciej, ale do poprzedniej edycji, jeśli chodzi o szybkość działania trochę jednak jej brakuję. A poza tym, dałoby radę zrobić tak, żeby przeglądać nową zawartość wg tematów jak było w starej wersji, a nie postów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2016o22:03, Writer napisał:

Niezłe jaja, nie zawracam już głowy :)

I dlatego mnie również, średnio się chce tutaj zaglądać (jak @Stillbornowi właśnie). :P Mam nadzieję, że te blogi zostaną w końcu ogarnięte jakoś należycie.

Dnia 25.04.2016o19:25, Sermaciej napisał:

Kim ty jesteś?

A na Janusza zadajesz takie pytania? Jakbyś nie mógł zaczaić że to była odpowiedź normalnej osoby, która się zarejestrowała na forum tylko po to aby udzielać - technicznych - odpowiedzi.

Dnia 25.04.2016o22:27, Stillborn napisał:

@Sermaciej

Pijarowiec z Interii. :D

Dla ciebie P.R.-owiec a dla innych uznany za dziwnego typka co mu nie wolno nic napisać, bo taki @Sermaciej się przyczepi durnymi pytaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, goliat napisał:

Nowa wersja forum rzeczywiście działa szybciej, ale do poprzedniej edycji, jeśli chodzi o szybkość działania trochę jednak jej brakuję.

W nowej wersji jeszcze więcej dzieje się po stronie klienta (JavaScript), przez co wydajność bardziej niż wcześniej zależy od Twojego kompa oraz przeglądarki. Ogólnie teraz już u mnie działa to szybciej niż przed zmianą, choć nadal od czasu do czasu pojawiają się durne błędy typu wielokrotne posty. No i przez ten **** JS nie działa mój ulubiony feature z poprzedniej wersji i kliknięcie na Cytuj środkowym przyciskiem myszy już nie otwiera nowego okna odpowiedzi z gotowym cytatem. :(

W sumie w weekend muszę sprawdzić, czy skrypt nadal jest tak dziurawy jak wcześniej. :D

 

@nerv0 Odpuść sobie - szkoda konta.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dziwne by było, jakby gdzieś indziej to nie występowało, bo to jest bardzo prosty błąd w HTMLu. Tak na szybko, to komuś się coś odwróciło, bo ostatni tag  <![CDATA[  nie jest zamknięty. W każdym bądź razie nie popędzałbym ich, bo jeśli to naprawią, to najpewniej dostaniemy kolejną reklamę na stronie (tak jakby 5 bloków - w tym ten od Gemiusa bardzo irytujący - to było za mało). A potem się dziwią czemu ludzie używają AdBlocka...

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle (tzn. od momentu wprowadzenia nowej wersji IPB) nie mogę zmienić sygnaturki. Próbowałem na Chrome z błędem "Strona forum.cdaction.pl nie działa. Serwer forum.cdaction.pl nie wysłał żadnych danych. ERR_EMPTY_RESPONSE.". To samo na najlepszej przeglądarce świata - IE.

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...