Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Gwoli ścisłości - pretensje proszę zgłaszać Interii. Może, w przeciwieństwie do naszych, odniosą skutek...

PS

A nie masz tak, że wcześniej nie miałeś w ogóle avika? Bo może po prostu potrzeba czasu, by się pojawił (choć z drugiej strony, na głównej mam avika, którego wywaliłem z rok temu...).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam avatar sprzed ponad roku, wygląda na to, że główna korzysta ze swojej bazy obrazków. Kto by się tym przejmował, kiedy można wkleić więcej reklam i linków do serwisów Interii? :)

  • Upvote 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do avka to u mnie działa dosyć losowo. Gdy ten nie był jeszcze zeswagowany to na głównej wyświetlało mi mój poprzedni avek. Po zeswagowaniu czasem wyświetla tamten, a czasem ten. Magic! :] Ale może to też kwestia ego czy uploadujecie go z kompa, czy z hosta, albo z Gravatara? Akurat ten co mam teraz wrzuciłem z kompa, a dwa poprzednie z Gravatara. Nie wiem jak może to wpływać na główną. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zmienić sobie sygnaturę i forum za nic nie chce przemielić dwóch linków pod obrazkami 100x100. Kiedy wrzucam jeden - działa bez problemu (nieważne który to), a kiedy chcę dodać drugi dostaję po jakimś czasie oczekiwania to:

post-58573-0-15566700-1391712481_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, ślepnę na starość, dzięki.

edtyka: dzisiaj wywala też błąd przy obrazkach z tinypic i imageshack, więc to nie problem z imgurem, albo ja psuje forume. Wczoraj z tinypic działało, co widać poniżej.

Edytowano przez Fivtyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Musiałem od nowa zainstalować przeglądarkę i wszystkie dodatki, których używam. Jak zwykle chciałem napisać sobie styl na rozszerzenie forum. I niestety styl, który podał kiedyś yoyo nie działa. Chodzi konkretnie o jasną skórkę. Zwężone forum jest niestety kompletnie nieczytelne.

52f128307388873.jpg

Pomoże ktoś? Wygląda to tak.

dee187307388938.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze forum pojawiła się belka

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ INTERIA.PL

. Jak to naprawić? Dla informacji szanownych Panów z Interii - każdy wie, że taka strona istnieje i jeśli będzie próbował ją znaleźć (w co szczerze wątpię), to na pewno sobie poradzi.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@podbiel

Możesz sobie też dodać filtr w adblocku, jeśli takowego używasz. Wystarczy dodać:


cdaction.pl##.topbar

na firefoxie działa, nie wiem jak na innych przeglądarkach.

Chrome też działa, dzięki wielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie wiem, jak to się stało, że tego nie zauważyłem. Ale teraz mam inny problem - kiedy próbuję wgrać plik z rozszerzeniem .docx lub .epub, pojawia się komunikat: "Błąd Nie masz uprawnień by wgrywać ten rodzaj pliku". Czy to jest błąd skryptu, czy rzeczywiście nie mam ku temu uprawnień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...