Jump to content

Ghost

Ghost
 • Posts

  5,856
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ghost

 1. Nie jest jedyny w Polsce.
 2. Jutro mój ostatni dzień na forum jako redaktora CD-Action i admina forum. Dziękuję wszystkim za te fajne lata. Do widzenia,
 3. Na stronie 120 pisma jest instrukcja, w której podaliśmy, że klucz pobrany z serwisu kody.cdaction.pl należy użyć na stronie bitdefender.pl/rejestracja i dopiero z niej dostaniecie klucz aktywacyjny do programu.
 4. Oczywiście, że potrzebne jest nowe konto. Jest to wyraźnie napisane na stronie ze zdrapką.
 5. Strona z kodami działa cały czas. W przypadku gdy ktoś kilka razy błędnie zaloguje się na konto albo za często odświeża stronę z kodami, wtedy serwis z kodami na kilka godzin blokuje jego IP. Gdy to zrobi pojawia się w przeglądarce komunikat o tym, że strona z kodami jest nieosiągalna. Trzeba w takim wypadku odczekać kilka godzin i dopiero po takim czasie spróbować się zalogować.
 6. Jeśli kilka razy błędnie się zalogujesz, strona z kodami jest blokowana na pewien czas.
 7. Skorzystaj z instrukcji na stronie 130.
 8. W tej sprawie pisz do prenumeraty (prenumerata@bauer.pl). Oni zajmują się przydzielaniem do odpowiedniej grupy. Odnośnie zmiany komu przysługuje specjalna ranga to zmiana została zrobiona bez powiadomienia mnie o tym fakcie. Stąd moja odpowiedź.
 9. Póki co nie spotkałem się z modem, który by można wdrożyć na forum, a który potrafiłby coś takiego wyłapać.
 10. @dikPatrz strona 130. Jak wyszło z różnych badań mało kogo on interesuje, więc uznaliśmy, że szkoda na niego miejsca.
 11. Coenn dużo piszesz o tym o tamtym. Rzecz w tym, że nie piszesz o niczym nowy. Naprawdę myślałeś, że dopiero uczymy się jak je obsługiwać? Wdrożyliśmy sporo różnych rozwiązań, które zmniejszyły atak spambotów na forum. Wprowadzenie pytań kontrolnych zmniejszyło liczbę ich rejestracji kilkukrotnie. Przed wprowadzeniem tego potrafiło się na forum zarejestrować 300-500 dziennie. Teraz jest tego ponad 10- krotnie mniej. Blokowanie IP stosujemy, ale boty używają IP z całego świata, w tym również z Polski. W wielu wypadkach poblokowane są całe klasy numerów, ale mówimy tu o kilku miliardach adresów. Codziennie dodajemy nowe do tablic blokowanie, ale nie odetnę Polski czy krajów w Europie gdzie wyemigrowało wielu naszych rodaków. Domeny, z których boty się rejestrują są banowane. Ale co mam zrobić z Gmailem, Hotmailem czy Yahoo? Też zablokować? Bo większość, tych botów które przechodzi takich właśnie domen używają. A jeśli użyją jakiejś innej to jest ona blokowana i zwykle tylko przez jeden dzień udaje im się rejestrować z niej. Pewnych rzeczy, z racji różnych ograniczeń technicznych czy logistycznych nie da się zrobić. A forum jest aktualizowane. Jedyny pomysł, który mi się przydał to włączenie opcji limitowania postów takiego świeżo zarejestrowanego usera.
 12. To nie jest nadawane z automatu. Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.
 13. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2018 1. Shadow Tactics: Blades of the Shogun PL/EN (Steam) 2. Stasis PL/EN 3. Monaco: What’s Yours Is Mine EN Bonus 1. Kod na miesiąc nauki języka angielskiego eTutor. 2. Kod zniżkowy na głośnik WonderBoom.
 14. Nie jest zbędne. Sporo botów reklamowych się do tego odbija.
 15. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2018 BONUS 1. Podkładka pod mysz z miejscem na obrazek lub fotografię 10 x 15 cm. PEŁNE WERSJE 3. Shooting Stars! EN (Steam, DVD) 2. Grotesque Tactics II: Dungeons and Donuts EN (Steam, DVD) 1. Trials Fusion EN (Uplay, kod)
 16. A sprawdzałeś jakie gry są dostępne w ramach tego abonamentu? Nic tam nie mam mowy o Complete czy Ultimate Edition. https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games?cat=featured
 17. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2018 BONUS 1. kod na 10 zł do serwisu Othertees.com PEŁNE WERSJE 3. Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today PL/EN (Steam/DVD) 2. Dead Age PL/EN (Steam/DVD) 1. Assassin's Creed IV: Black Flag PL/EN (Uplay/kod)
 18. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2018 3. Safety First! EN (Steam) 2. The Whispered World: Special Edition PL/EN (Steam) 1. Might & Magic: Heroes VII PL/EN (Uplay)
 19. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2018 BONUS Kod do Xbox Game Pass PEŁNA WERSJA Watch Dogs PL/EN (Uplay)
 20. Hmmmm. Użyć Uplay? I nauczyć się czytać co piszemy przy opisie gry w piśmie, na płycie i przy samym kodzie?
 21. W niektórych przypadkach również na aktywację. Jak teraz na Might & Magic: Heroes VI. Wiec lepiej nie czekać z tym. Zagrać sobie możesz nawet za kilka lat, ale aktywować najlepiej od razu.
 22. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2018 3. Grotesque Tactics: Evil Heroes EN (Steam) 2. Edna & Harvey: The Breakout EN (Steam) 1. Assassin's Creed III PL/EN (Uplay)
 23. A jesteś pewny, że to był kod zaproszeniowy a nie bonusowy?
 24. Niestety nasz błąd. Rzeczywiście tego dodatku nie ma w całości w naszej wersji gry. W momencie gdy ją testowaliśmy nie było też w menu tego napisu o kupowaniu tego DLC. Stąd wynikła nasza pomyłka.
 25. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2018 BONUSY 1. Zniżka 50 zł na myszkę Logitech G603. 2. Dwustronny plakat z kalendarzem. 3. Kody do World of Tanks. PEŁNE WERSJE 2. Dead Rising 2 PL/EN (Steam) 1. Might & Magic: Heroes VI PL/EN (internet. Uplay)
×
×
 • Create New...