Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Czy ktoś będzie jechał z Katowic / przez Katowice? Jeśli tak, to o której? Mnie by odpowiadał ten o 9:02.

--[edytka]--

Oj! Wybacznie zamieszanie. Właśnie odkryłem, że mój ciapong nie jedzie przez Katowice tylko przez Kędzierzyn Koźle :/

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiłe info. Nie jadę z Warszawy, a jeżeli pojadę to... z Katowic, o. Jestem wstępnie ugadany z wiesławem na wspólną podróż, ale nic nie wiadomo. Dowiem się w sobotę o 5 nad ranem :D Możliwe zakończenia:

- Jazda z wiesławem w sobotę rano

- Wyjazd samemu/z ravem w niedzielę rano

A jak zabraknie miejsca, to wiesław już się zgodził na spanie w jednym łóżku ]:D

Update: W ogóle nie wiadomo czy się pojawię, czy nie. Jak przypadkiem tak w poniedziałek rano się zjawię bez uprzedzenia - nie dziwcie się ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zostało już tylko kilka dni ;) Czas więc ustalić podstawowe sprawy:

Kto bierze czajnik? :P I czy dobraliście sobie już skład pokoju? ;)

Poza tym - czy grupa warszawska mogłaby się podzielić informacją, którym pociągiem planują przyjechać? :] Za informacje od innych osób też byłabym wdzięczna, bo już teraz wygląda na to, że będę w pociągu z jeszcze 3 zjazdowiczami:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już teraz wygląda na to, że będę w pociągu z jeszcze 3 zjazdowiczami:)

Biorąc pod uwagę zmienną pogodę (i opóźniania PKP), trochę obawiam się tego kursu i przesiadki w 5 minut (następny z Kędzierzyna miałbym 2h później). Dlatego coraz poważniej rozważam przestanie bycia sknerusem i przyjazd pośpiesznym bez przesiadek.

Jak się zdecyduję, to pewnie dam Ci znać :-)

Ale z góry mówię: nie będziesz musiała się zrywać skoro świt, by być przede mną :-)

mateusz(stefan) -> 12:47 na miejscu. A co do pokoju, to jako nowicjusz, poczekam aż mnie ktoś przygarnie / zostanie gdzieś wolne miejsce :)

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pociągi mam bez mała co godzinę (i, co ciekawe, osobowe jeżdżą 2h10, pospieszne 2h05, a kosztują dwa razy mniej) to mogę zjawić się niemal na zawołanie, kiedy dojedzie zdecydowana większość grupy. Jeżeli zaś Olu chcesz mieć jakieś towarzystwo od rana to daj znać, a wybiorę coś wcześniejszego ;)

Ps.Czajnika nie wezmę, ale zwyczajowo jakąś grzałkę pewno znajdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Achtung! Pozor! Jednak jadę na zjazd :tongue:. Wyjazd mi nie wypalił (muszę go przenieść na wrzesień i jakoś kombinować, żeby mieć wtedy wolne...), więc się wybieram do Wrocławia :smile:. Proszę mnie uwzględniać na liście chętnych, teraz wezme się za organizowanie sobie biletu, bo Warszawa chyba już sobie kupiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył z tymi pokojami, jakbym dzielił je właśnie z grupą Warszawską ; d (czy chociaż z częścią). W każdym razie, sądziłem, że taki bajer się ustali w pociągu czy na miejscu, a nie 6 dni przed wydarzeniem : O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Grupy Warszawskiej - zbierzmy się na Dworcu Centralnym pod Informacją, to będzie nam łatwiej się odszukać. Pociąg ucieka o 6:50, a przybywa o 6:40 - nie mam zielonego pojęcia, kiedy trafi do Wrocławia, poza tym zawsze mogą być opoźnienia - więc sugeruję bycie tam wcześniej. Tak dla bezpieczeństwa. Wskakiwanie na stopnie uciekającego pociągu bez bagaży brzmi fajnie. Brzmi. Nie jest. Co do pokoi to pewnie nikt nie przygarnie Face'a, więc będę musiał się z nim męczyć. Ale sześcioosobowe pokoje? Trochę dużo.

A, tak. Masujemy się na Dworcu Centralnym dnia 1 sierpnia.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy problem, bo z ostatnich wyliczeń wynika, że z Wawy jedzie osiem do dziewięciu osób o.0. Czyli nasza ekipa w całości się nie pomieści ;]

Moja propozycja odnośnie tego problemu jest taka. Dzielimy się na trzy grupy i każda szuka przedziału, aby móc spokojnie usiąść (lub ewentualnie postać na korytarzu). A potem we Wrocku głównym się odnajdujemy ;p. Wiem, to trochę mija się z celem, ale innego wyjścia nie widzę. No chyba, że postanowimy okupować tamtejszy pociągowy WC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawię się rano na centralnym. Jako że opóźnienia pociągów stały się w ostatnim czasie dużym utrudnieniem(przez te !@#% burze), to w Wawie będę już w piątek. Bezpieczniej wpaść na dworzec z Wawy, niż tłuc się rano pociągiem, który też może się opóźnić, jak to miało miejsce, gdy jechałem kupić bilet.

Co do grup to nie ma sprawy. Proponuję na początku zebrać się pod informacją, a gdy wszyscy będą podzielić na grupy i odpowiednio wsiąść. Myślę, że pokojami będzie najlepiej, jak ustali je się na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zmienną pogodę (i opóźniania PKP), trochę obawiam się tego kursu i przesiadki w 5 minut (następny z Kędzierzyna miałbym 2h później). Dlatego coraz poważniej rozważam przestanie bycia sknerusem i przyjazd pośpiesznym bez przesiadek.

Jak się zdecyduję, to pewnie dam Ci znać :-)

Ale z góry mówię: nie będziesz musiała się zrywać skoro świt, by być przede mną :-)

Biorąc pod uwagę, że pociągi na trasie Kędzierzyn-Wrocław są ostatnio strasznie niestabilne, radziłabym jednak podarować sobie przesiadkę ;) I nie ma się co martwić, na dworcu się nudzić nie będę :D

I jakby co, ja już mam ustalony pokój ;) Po ostatnim niefortunnym sponatnicznym wybieraniu pokoju, tym razem wolałam raczej wcześniej ustalić takie sprawy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

<nasluchuje oddalajacych sie krzykow spani8kowanych kobiet i placzacych dzieci>

1. Tak, jade z Katowic (jak zwykle zreszta) szanse na spotkanie na dworcu kogos ciekawego sie pojawia?

2. Jak zwykle tez na miejscu poczekam, az jakas dobra dusza sie zlituje i mnie przygarnie do pokoju

3. Jezeli ktos sie boi, ze nie rozpozna naszej kochanej pani organizatorki, to uprzejmie informuje, ze wciaz wcale nie posiadam jej zdjecia i nie potrafilbym go przeslac jakiejs zagubionej duszyczce (Niziolka i tak mnie nie lubi, wiec co mi tam)

4. Holy, nie musisz sie wstydzic i udawac, ze nie jestes mroczny. Przeciez wszyscy Cie tutaj rozumiemy.

5. 9 osob w 6 osobowym pokoju to jak na zjazd nic niezwyklego.

6. Zwracam uwage, ze na zjezdzie w dobrym tonie jest posiadanie przy sobie naprawde duzego zapasu drobnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, jade z Katowic (jak zwykle zreszta) szanse na spotkanie na dworcu kogos ciekawego sie pojawia?

>> Twój ulubiony MG twojej ulubionej wiecznie żywej sesji. Chociaż nie, ja jadę do Gliwic, a potem z Gliwic z wiesławem. Chyba.

3. Jezeli ktos sie boi, ze nie rozpozna naszej kochanej pani organizatorki, to uprzejmie informuje, ze wciaz wcale nie posiadam jej zdjecia i nie potrafilbym go przeslac jakiejs zagubionej duszyczce (Niziolka i tak mnie nie lubi, wiec co mi tam)

>> Dzięki niemu wiem jak ona wygląda. Dziękuję ci Boże, za aparaty w komórkach i zdjęcia robione z przyczajki. FTW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniła Ciocia i mówi, że z powodu zagrożenia świńską grypą zaproszenia dla P_aula, Mava i Kaga zostały cofnięte. Dziwne... *cieszy się, że uszło mu na sucho, że rozdawał zdjęcia na skrzyżowaniach*

A jak to kogoś interesuje, to moje być we wrocławiu jest ciągle pod znakiem zapytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Twój ulubiony MG twojej ulubionej wiecznie żywej sesji. Chociaż nie, ja jadę do Gliwic, a potem z Gliwic z wiesławem. Chyba.

Jak wczoraj mówiłem (znów mnie nie słuchałeś! <foch>), będę jechał pospiesznym z Gliwic. U mnie jest on o 8:07 (odjazd). Ten pociąg jedzie też przez Katowice, gdzie ma odjazd o 7:34. Jeśli więc nim będziesz jechał z Katowic, to się spotkamy w nim, w Gliwicach.

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...