Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A nie lepiej byłoby zorganizować oficjalny zjazd CDA? Możnaby zaprosić redaktorów itp.

Jest ktoś kto byłby za takim zlotem?

Spoko, rozgłoś to na forum, załatw lokum, zezwolenie na taką wielkoskalową imprezę, ubezpieczenie (tak na wszelki wypadek) żarcie, jakieś bonusy i bajery, wyślij zaproszenie do redakcji, poproś o ich oficjalny patronat, no i najlepiej znajdź kogoś kto za to wszystko zapłaci, posprząta całą imprezę, no i przede wszystkim, kogoś kto to wszystko załatwi.

Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Kumpel mi raz opowiadał jak pomagał ciotce organizować imprezę sylwestrową na jakieś 120 ludzi, to już dwa/trzy miesiące wcześniej musieli brać się za załatwianie formalności żeby się wyrobić. Ale jak chcesz to proszę bardzo, może nawet przyjadę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczki wy moje pluszowe, oficjalny zlot jest zawsze co roku we Wrocku na przełomie lipca/siernia od jakichś 6 lat. Więcej osób niż 30 nie było nigdy. Każdy płaci za siebie, a organizacja załatwia tylko miejsca w hotelu. Co do redaktorów to sa odwiedziny w redakcji ( za pierwszym razem robi wrażenie, ale za 7 to prawdę mówiąc nudzi :) [gdyby nie rotacje w redakcji i zawsze ciekawe słowo od Smuga])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten zjazd bym pojechał, jestem starszy, prawie pełnoletni, poza tym to oficjalny zjazd... Więc czemu nie? Nie dostanę zaproszenia, trudno się powie, a jak dostanę to będę się cieszyć.

Taa, ostatnio nie przybyłeś, więc nie gadaj. :P Inna sprawa, że ja też nie.

Jak zwykle, narzekam..

No cóż... Starość nie radość :P

Ueee.. nie rób ze studenta 2. roku starego dziada, zlituj się! :rolleyes:

Hmm.. Do Wrocka pewnie się nie wybiorę, dla mnie za daleko, przynajmniej nie w tym roku. Oczywiście można się upierać, że wszędzie jest daleko (albo blisko), ale ostatnio mam tyle wydatków, że nawet symboliczne pieniądze na coś odkładam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozgłoś to na forum, załatw lokum, zezwolenie na taką wielkoskalową imprezę, ubezpieczenie (tak na wszelki wypadek) żarcie, jakieś bonusy i bajery, wyślij zaproszenie do redakcji, poproś o ich oficjalny patronat, no i najlepiej znajdź kogoś kto za to wszystko zapłaci, posprząta całą imprezę, no i przede wszystkim, kogoś kto to wszystko załatwi.

Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Kumpel mi raz opowiadał jak pomagał ciotce organizować imprezę sylwestrową na jakieś 120 ludzi, to już dwa/trzy miesiące wcześniej musieli brać się za załatwianie formalności żeby się wyrobić. Ale jak chcesz to proszę bardzo, może nawet przyjadę

Kuls, B3rt dobrze prawi. Co roku pojawiają się pytania 'dlaczego nie jest to impreza dla wszystkich'. Po pierwsze - jest to Oficjalny Zjazd Forumowiczów CD-A. Gdyby to był oficjalny zlot czytelników CD-A(tak jak kiedyś to były chyba 1-dniowe urodziny CD-A), to wtedy organizowałaby to redakcja itd. Ponieważ jest to jednak oddolna inicjatywa forumowiczów, to jest to organizowane przez osoby prywatne - forumowiczów. A, żebyśmy mogli w ogóle mieć nadzieję na to, że będziemy mogli odwiedzić redakcję, albo nazywać się zjazdem forumowiczów CD-Action, wymaga się od nas pewnej odpowiedzialności w naszym zachowaniu ;)

W każdym razie - jeśli ktoś ma fundusze, możliwości itd. żeby zorganizować zjazd czytelników CD-Action, to niech skontaktuje się z redakcją :P

Vantage-> czyli rozumiem, że z góry rezygnujesz z ew. zaproszenia? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,ok ^^. To była tylko luźna propozycja ;)

Po prostu od paru lat pomagam w organizowaniu podobnych imprez, i wiem jak dużo jest z tym roboty (patronat, ochrona, nie mówiąc już o sprawach finansowych :D takie imprezy są też często bardzo kosztowne [na jeden z takich zjadów poszło 40k z UE]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage-> czyli rozumiem, że z góry rezygnujesz z ew. zaproszenia? :D

Ciężko stwierdzić, ale znając mnie i tak odmówię. Sam żałuję, bo chciałbym wreszcie trochę się poruszać po świecie i poznać fajnych ludzi, a nie tylko w promieniu 50 km (no, poza jakimiś wakacjami itp.). Jak to się mówi: pożyjemy, zobaczymy.

Poza tym ze mnie człowiek strasznie nieodpowiedzialny, ot co. Dziś powiem: chętny na imprezę! Jutro: nie, skreślcie mnie, nie mam ochoty.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poznaję uroki pracy na etat i cały czas myślę, jak rozsądnie podzielić te zaledwie 15 dni urlopu. Bardzo chciałbym się na zjeździe pojawić, ale wyjęcie paru dni na zjazd spowoduje, że będę ich miał mniej na inne wyjazdy. Dlatego nie mogę sam całości zorganizować, bo mam raczej małe szanse, że się w ogóle na zjeździe pojawię :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle 20-25 :) Jak już mówiłam - wybieramy tylko takich, którzy są sprawdzeni na forum jako osoby warte poznania i umiejące o siebie zadbać :) Zwykle z listy <całkiem sporej> tyle właśnie w praktyce osób zostaje. I jest to pewne optimum, daje szansę nowym nauczenia się ksywek już po 2-3 dniach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, by nikt nie narobił siary i wstydu, bo potem mogą być problemy - to jest zjazd forumowiczów Forum Actionum, a nie fanów CDA, organizowany również jest przez forumowiczów, a redakcja nie ma z nim nic wspólnego. W efekcie wszelkie kłopoty których może ktoś narobić spadają na organizatora, a organizator raczej nie chce mieć problemów, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Do PGA jest bardzo dużo czasu

2 - Lepiej pogadać w TYM temacie,

3 - Raczej w klika osób się zbierzemy, ostatnio organizowałem to z melonem, więc w tym roku chyba też się za to zajmiemy

4 - Jeszcze nie wiemy czy coś w tym roku robimy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Atention, Achtung!

Właśnie rozesłaliśmy pierwszą paczkę zaproszeń na tegoroczny zjazd. Osoby, które otrzymały zaproszenie prosimy o JAK NAJSZYBSZĄ odpowiedź (instrukcja w wiadomości ;). Osoby, które zaproszenia nie dostały prosimy o niepanikowanie i cierpliwe czekanie. W przyszłym tygodniu rozsyłamy kolejną paczkę. Jeśli macie jakieś pytania możecie pisać tu lub do mnie na PW.

Swoją drogą czuję, że najczęstszym pytaniem będzie "czym się kierowaliście", więc z góry na nie odpowiem. Własnym widzimisię. To znaczy, osoby, które były na poprzednich zjazdach teraz też zaproszenie dostały (jeśli jakimś cudem kogoś pominęliśmy a bardzo zależy mu na przyjechaniu niech zgłosi się na PW ;) ). Żeby jednak nie być posądzanym o kółko wzajemnej adoracji dodam, że przynajmniej drugie tyle zaproszonych już w pierwszej turze to osoby nowe. Przy tym NIE MA różnicy między osobami z pierwszej i drugiej tury, taki podział rozsyłania wykombinowaliśmy żeby łatwiej było zbierać odpowiedzi, więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony to NA DRZEWO!

Drugim pytaniem będzie pewnie "czemu ja nie dostałem zaproszenia?" Jeśli masz 10 postów albo zarejestrowałeś się tydzień temu to nawet nie pytaj. Nie mam zamiaru pisać o dokładnych kryteriach (jak już mówiłem - własne widzimisię) ale TO NIE JEST ZJAZD CZYTELNIKÓW CDA. To zjazd forumowiczów - znajomych z forum, którzy chcą się poznać na żywo. Daj się najpierw poznać i to z dobrej strony, dopiero potem proś o zaproszenie.

"Jesteście beznadziejni, czemu nie zaprosicie więcej osób?" Zaprosiliśmy (lub niedługo zaprosimy) mnóstwo osób. Skoro jesteś taki cwany to zorganizuj imprezę dla, na ten przykład, setki osób. Możesz być złośliwy i mnie nie zaprosić :P

"Czemu Wrocław nie lepiej w..." Bo we Wrocławiu jest Redakcja CDA. I nie marudź że za daleko, ja mam dalej, uwierz :P

"Eee to ja robię własny zjazd" Żaden problem, mi to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...