Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Na ulicy może być problem ze znalezieniem miejsca, ale teoretycznie jak się poszuka to da radę. A poza tym najbliżej jest parking pod NFM, ale to może naprawdę burżujsko wyjść (4 zł za godzinę). Jeśli hostel niczego nie oferuje, to będzie trzeba kombinować.

@JamesVoo - zastanawiam się, czy kontynuować, czy odczytać, czy po prostu drzeć łacha ze wspomnień. :) I tak, nie zapomnę plecaka. ;] I... nurtuje mnie, co w takim razie dałbyś sobie uciąć...? : >

EDIT:

@Sevard - e tam, burżujsko... Hrabula sypnie grosiwem z wygranej i byndzie. :D

Edited by Veldrash

45 minut temu, Sevard napisał:

Właśnie, byłbym zapomniał. Jakby ktoś dobił do Wrocka i nie mógł się odnaleźć (mało prawdopodobne), czy nie mógł znaleźć hostelu (to już bardziej prawdopodobne, bo dla nieobytych dojście do niego może być pewnym wyzwaniem) niech za wczasu odezwie się na priva, to postaram się jakoś pomóc/dam namiary na siebie.

Obczajałem na stronie wroclaw.jakdojade.pl, gdzie jest hostel i czym tam trzeba dojechać. To nie wydaje się jakieś trudne.

Co do "wieczorka poetyckiego", odwołałem się do tego, że ktoś mniej więcej tak kiedyś nazwał propozycję Veldrasha, aby ten przyniósł swoją twórczość prozatorską i poczytał na głos. Chyba że źle to pamiętam. Ale mówię - w moim przypadku czytanie kawałków twórczości będzie pewnie karą dla niepokornych. ;)

@Knight Martius - jakby co, to nigdy nic swojego tak naprawdę na Zjeździe nie przeczytałem. NO ALE TRADYCJA pozostała... czy coś. :D

@JamesVoo - cwaniaczek... a swoją drogą - jak to było z tą cenzurowaną wersją? "Kalisz Kalisz Ryszard Kalisz"? xD Brzmi trochę jak... zawołanie stadionowe wręcz. :D

Ale tam nie było co cenzurować za bardzo :D
I w sumie końcówka to była "Bez przesady, Ryszard Kalisz?" :D
BTW, w prywatnych zbiorach odnalazłem cyfrowy zapis sagi politycznej, komuś wysłać na PW?

@Veldrash Saga polityczna jest w tych plikach, które Ci podesłałem.

A wersja ocenzurowana to było "opti, opti, kwiatek, kwiatek, kwiatek".

@Sevard FACTICO! Opti, opti, kwiatek kwiatek, kwiatek kwiatek Ryszard Kalisz! Tak to leciało! Ach, wspomnień czar...

A Mage Knighta nie biorę - i tak nie mam już (aż tyle) miejsca. Swoją droga, niezmiernie jestem ciekaw, kto w tym roku rozbije bank...

.

..

...

I co Hrabula kupi za te wszystkie cebuliony? :D

Ryszarda Kalisza w wersji ocenzurowanej nie było. Tylko opti i kwiatki, bo musieliśmy coś szybko wymyślić, żeby młodszego pokolenia nie zgorszyć.

A mi się wydaje, że taka mniej więcej wersja pojawiła się w pozjazdowych wspomnieniach tutaj, w tym temacie. Aczkolwiek niewykluczone, że ubarwiam wspomnienia wszystkiemi kolorami tęczy.*

*

Spoiler

Głównie tymi płomienno-ognistymi...

Dnia 10.08.2016 o 16:53, Arnie napisał:

Spodziewałem się tej sugestii - nie, nikt nie jest w ciąży ;) Zaraz minie 5 lat, jak jesteśmy razem, i tak w końcu nagle z dnia na dzień uznaliśmy, że wypadałoby się wreszcie ogarnąć.

Nieźle. Nam zajęło to prawie 10 lat :D

2 minuty temu, niziołka napisał:

Nieźle. Nam zajęło to prawie 10 lat :D

ale o kim mówisz? sugerujesz, że ktoś się z tego towarzystwa ogarnął?:D

Tak wracając do spraw organizacyjnych :P ja planowo wysiadam na dworcu PKS o 17:50, więc jeśli ktoś w podobnych godzinach będzie też na PKS albo PKP, to możemy wspólnie wybrać się na tramwaj albo spacer do Mleczarni.

ale o kim mówisz? sugerujesz, że ktoś się z tego towarzystwa ogarnął?:D

Tak. Przyszła ja ;)

@Kino - Proponuję raczej poniedziałek, seans o 14:30. W kinie Nowe Horyzonty, które jest tuż przy hostelu, w poniedziałki ceny biletów filmów 2D wynoszą 13 zł. Chyba, że komuś bardzo zależy na 3D, to pewnie w dalej położonych kinach w Pasażu Grunwaldzkim albo w Arkadach będzie mógł obejrzeć płacąc pewnie ze 2x więcej ;)

Dojadę jednak jutro rano. Jak nie zaśpię to Was będę budził około 8 :)

Troche Wam zazdroszcze. Wy bedziecie sie swietnie we Wrocku bawic, a ja bede malowac salon. Na kremowo. :(