Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

pytanie organizacyjne - czy mamy jakąś wolną miejscówkę dla Metha?:ninja:bo naturalnie nie jestem "opłacony", natomiast przyjadę tak czy tak, pytanie czy może jakieś miejsce się zwolniło, może można dostawkę po prostu ogarnąć (o ile ktoś będzie na tyle głupi żeby pozwolić mi się dostawić do swojego pokoju :>)? ogólnie NIE ZAPŁACIŁEM W TERMINIE CO TERAS POMUSZCIE:aniolek:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie bilety na pociąg (tam i z powrotem), tak że potwierdzam, iż planuję jechać do Wrocka pociągiem, który omawiałem z Mysquffem.

Od razu też muszę wspomnieć, że niedawno pojawiła się u mnie okoliczność (w sumie całkiem spodziewana...), która stawia moją obecność na zjeździe pod znakiem zapytania. Możliwe, że dopiero w środę/czwartek będę wiedział, czy faktycznie pojadę, ale do tego czasu uznajmy, że pojadę. :D

Edytowano przez Knight Martius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na plany weekendowo-urlopowe na zjeździe zjawię się na krótszą lub dłuższą chwilę jakoś w piątek, być może w sobotę od rana. Później nie będzie mnie już we Wrocku.

 

@nevya Jak bardzo wcześnie rano? Istnieje szansa, że jakoś od rana będę w okolicach lotniska we Wrocławiu, więc teoretycznie mógłbym Cię zgarnąć.

Dnia 7.08.2016 o 11:45, niziołka napisał:

A dzięki temu, że hostel znajduje się o rzut beretem od mojego biura, to pewnie wpadnę przynajmniej w piątek i poniedziałek wieczorem, po pracy ;)

 Gdzie Ty pracujesz, że w dzień ustawowo wolny każą Ci przyjść do pracy? ;)

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gdzie Ty pracujesz, że w dzień ustawowo wolny każą Ci przyjść do pracy?

Przecież wiesz, gdzie ;) I tak, dalej nie jestem pewna, czy będę miała wtedy wolne.

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś tu jest chętny na wypad do kina? Bo skoro kino również mamy blisko, to można by się było wybrać na Suicide Squad. Dajcie znać, zaklepiemy bilety ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech anoni, myślałem, że ten temat umarł, bo nie dostawałem żadnych powiadomień na maila. Ja (i chyba opti) wyruszam z Warszawy o 17:30 i planowo będę na dworcu we Wrocławiu ok. 21, oczywiście przy diablo optymistycznym założeniu, że klimat na torach będzie sprzyjał. Jakby ktoś chciał się razem zebrać, to proszę pisacz na PW i podam numer do mojej mamy, która nas umówi.

BTW, powiem szczerze że NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Edit:

zabierać dildo, grę o tron itp. akcesoria do zabawy?

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ruszam o 10.00 polskim szusem z Warszawy, na miejscu będę 15.30. jakby o tej porze na miejscu byli już jacyś desperaci skłonni mnie odebrać i zaprowadzić do punktu rozładunku, to będę ukontentowany, jak nie to też sobie poradzę.:ninja: miejscówkę udało się ogarnąć na miejscu, dzięki nieocenionej pomocy Dżejmsa Wu, którego serdecznie z tego miejsca pozdrawiam - otworzyłeś puszkę pandory!:brawa:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2016 o 11:14, Pan_Feanor napisał:

Ja na mur beton idę w niedzielę do Hydropolis :) Muszę obczaić co tam zmajstrowała moja mała siostrzyczka :)

To wygląda naprawdę ciekawie. Count me in.

30 minut temu, org napisał:

 

zabierać dildo, grę o tron itp. akcesoria do zabawy?

Bier! Tzn. przede wszystkim piszę się na planszówki, ale pewnie znajdą się też chętni na dildo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feło - mnie też licz!

@orgieł - bierz i dildo i gry. Co prawda Murezor nas w tym roku wystawił, ale z pewnością ktoś w jego zastępstwie będzie przegrywał wszystkie partie w dildo. A w GoTa to ja obowiązkowo zagram (tylko nie z Hrabulą i jego zrypanymi końmi).

Also - potrzeba kogoś, kto weźmie piłkę do kosza, bo hello, jak już Meth przyjeżdża, to wypadałoby zagrać :D

@Nicek - można na Ciebie liczyć z piłeczką? :D

 

PS też już się nie mogę doczekać, brak oficjala rok temu to było skandal, w tym roku zamierzam się bawić zbiorczo za 2 lata - byle tym razem bez wizyt w szpitalu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedna sprawa organizacyjna. 

Pewnie dość oczywiste, ale wolę wspomnieć. Niech każdy ma 80 zł w gotówce(najlepiej aby to było 80, bo znając życie nie będę miał jak później wydawać), lub 160 zł dla osób które się zgłosiły w ostatniej chwili i przed wpłaty nie wysłały. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem w wir przygotowań do ślubu, którego nie było w planach w czasie deklarowania wyjazdu na zjazd ;) Czasu zostało mało, rzeczy do ogarnięcia dużo, także jest ryzyko, że się na zjeździe nie pojawię. Jeszcze dam znać, ale bawcie się dobrze - ja skontaktuję się z Jamesem, jakby były jakieś dodatkowe koszty związane ze zjazdem, to oczywiście zapłacę całą swoją część, bo już tylko parę dni zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tej sugestii - nie, nikt nie jest w ciąży ;) Zaraz minie 5 lat, jak jesteśmy razem, i tak w końcu nagle z dnia na dzień uznaliśmy, że wypadałoby się wreszcie ogarnąć.

[edit]

I gdzie jest moja miniaturka?! Nie ma człowieka parę miesięcy na forum i już mu obrazek zabrali :P

Edytowano przez Arnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...