Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

2 godziny temu, podbiel napisał:

Sapał do każdego, na szczęście nie kradł albo nie wyrzucał, tylko odkładał na wierzch lodówki.

Niby tylko na wierzch, ale jakoś moje butelki wędrowały po całej kuchni...
To z pewnością te słynne Wrocławskie krasnale gobliny.

Ostatecznie doszedłem do wniosku, że kupowanie zimnych kubusiów w żabie jest mniej stresujące i tego się trzymałem do końca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2016 o 22:38, Lord Hrabula napisał:

Ja też wszystkim dziękuje. Było w pytkę.

Hehe... ale wiesz, że zjazd nie był w Cynamonie :no:

Dzięki wszystkim którym się chciało i do zobaczenia za rok.... kto wie może nawet "w gre" zagram :wacko: jak kondycja pozwoli.

  • Upvote 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RoZy napisał:

kto wie może nawet "w gre" zagram :wacko: jak kondycja pozwoli.

Gra jest niebezpieczna, można stracić zdrowie, przytomność lub nawet spodnie.

Ja trzymam kciuki głównie za przyszłoroczny konkurs "jaka to melodia", zrobimy Wam wszystkim razem z Feanorem z dolnych części pleców jesień średniowiecza.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak za rok się zjawię i będzie zabawa "Jaka to melodia" oraz jeżeli znów będzie mieszanka gier/filmów/seriali to ja żądam wersji elitarnej. Czyli tylko jeden konkretny tytuł i zgaduj z jakiej lokacji jest dana muzyka. Wtedy jedziemy z grami Blizzarda he he he.

I niech organizatorzy tejże zabawy najlepiej niech w domu przygotują ścieżki dźwiękowe, bo Internet z miejsca publicznego wcale nam nie pomagał, wręcz zaszkodził! Przez to z nerwów pomyliłem "Morrowinda" ze "Skyrimem" i moja duma krwawi do teraz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Osioł napisał:

Hej, jak za rok się zjawię i będzie zabawa "Jaka to melodia" oraz jeżeli znów będzie mieszanka gier/filmów/seriali to ja żądam wersji elitarnej. Czyli tylko jeden konkretny tytuł i zgaduj z jakiej lokacji jest dana muzyka. Wtedy jedziemy z grami Blizzarda he he he.

Podejrzewam, że w tej sytuacji t3tris bardzo by się ucieszył, gdyby konkurs dotyczył Heroesów IV. :D

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Knight Martius To raczej imć Feanor by się cieszył z Herosów. I z Fallouta... zresztą - wszyscy się cieszyli, jak w końcu były oba tytuły. No a były.

@Osioł Nic mi nie mów o Twojej krwawiącej dumie. @DION i @A.L. pewnie do tej pory nie mogą przestać się śmiać z tego, jakich tytułów nie rozpoznałem... Ale spokojnie, przygotuję się lepiej na przyszły rok. : >

No ale do rzeczy...

DZIĘKUJĘ WAM! Wszystkim razem i każdemu z osobna. Nie sposób wyrazić tego, jak bardzo byłem zasmucony brakiem zjazdu w zeszłym roku i jak niewyobrażalnie byłem, jestem i będę uradowany zjazdem, który odbył się w tym roku. Co prawda nie sposób tutaj nie zgodzić się z przedmówcami - Mleczarnia nie ułatwiała niczego i starała się przeszkodzić, kiedy tylko była okazja. Nie daliśmy się jednak i mimo to bawiliśmy się (jak mniemam) doskonale. Liczę, że za rok wrócimy do Cynamona, w większym składzie i znów będzie cudownie.

Jako że wróciłem do mocno zabieganego trybu życia i mam mało czasu na drapanie się po tyłku, o pisaniu gdziekolwiek i czegokolwiek nie wspominając, daruję sobie swoje standardowe "pozjazdowe elaboraty". Nie będę przytaczał najlepszych tekstów i akcji tegorocznego zjazdu, bo i tak ci, co wiedzą, to nie zapomną (szczególnie kanapki @Aidena...), a ci, co nie wiedzą, to i tak nie pojmą i nie docenią. Nie będę też marudził na tych, co nie przybyli, a niegdyś bywali, bo swoje "odmarudziłem" na samym zjeździe, a przecież ostatecznie po prostu mi Was, drodzy nieobecni, brakowało. Żałujcie i szykujcie się na przyszły rok. Nie będę też pozdrawiał starej @Metha, bo na to przyjdzie pora przy innej okazji... :D

Powiem tyle: Oś jak zawsze rządzi, nowi na zjeździe nawet dali radę (chyba... bo za bardzo to ich nie poznałem :D), Hydropolis jest świetne, Primator jeszcze lepszy (dzięki, @Bronex, za tą cudowną puentę). Raz wtóry - dzięki Wam za te najlepsze dni w roku 2016 i do zobaczenia (już w Cynamonie, mam nadzieję) za rok!

PS: Już mam wyrzuty sumienia, że napisałem tak "krótko" i że nie podziękowałem każdemu osobiście, z nicku, z należytą "adnotacją"... Bosze, że też ja potrafię być tak sentymentalny. @_@

EDIT: Jakby ktoś wątpił w "jakość" Zjazdów - tyle "lajków" co dziś przyznałem postom "pozjazdowym", to nie przyznałem chyba nigdy. Nigdzie. Nikomu i niczemu. To chyba mówi dość, czyż nie? :)

Edytowano przez Veldrash
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RoZy napisał:

Hehe... ale wiesz, że zjazd nie był w Cynamonie :no:

Dzięki wszystkim którym się chciało i do zobaczenia za rok.... kto wie może nawet "w gre" zagram :wacko: jak kondycja pozwoli.

Wiem, ja już miałem bilety na tramwaj kupione, ale się okazało, że 30 minutowe i dalej jak do Narodowego Forum Muzyki nie mogłem dojechać, ale pewnie było w pytkę i mimo wszystko wszystkim dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król goblinów których niema pozdrawia całą kadrę trójboju siłowego :) 

Zjazd udany i miodny mimo iż wyjątkowo spokojny :) - Do następnego polaczki cebualczki ale mam nadzieje W INNYM LOKUM @_@ bo na dziadku prawie dokonałem eutanazji.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2016 o 23:02, Lord Hrabula napisał:

Wiem, ja już miałem bilety na tramwaj kupione, ale się okazało, że 30 minutowe i dalej jak do Narodowego Forum Muzyki nie mogłem dojechać, ale pewnie było w pytkę i mimo wszystko wszystkim dziękuję.

Aaa.... to mnie uspokoiłeś trochę. "Źli ludzie" mówili, że masz smycz za krótką, a to tylko problemy z kieszonkowym :laugh:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! ...Ciekawe ile osób zobaczy tą wiadomość... No, ale może dotrze do ludzi z którymi nie mam kontaktu innymi drogami. Jak się domyślacie wszedłem na forum i to do tego wątku w konkretnym celu - by raz jeszcze wskrzesić tradycję Zjazdów FA. Zainteresowanie jest, nawet spore, wśród starych (i bardzo starych) użytkowników. Nic natomiast jeszcze nie jest ustalone, więc to dobra okazja by dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą OCB ze Zjazdami - Banda introwertycznych geeków i fanów czasopisma zarazem spotyka się w jednym hotelu na kilka dni i spędza wspólnie czas. To okazja by poznać na żywo znienawidzonego moderatora albo ulubionego użytkownika. Ważny szczegół, impreza jest "zamknięta" i tylko dla osób zaproszonych. Jak ktoś ma mało postów albo długą historię ostrzeżeń to zwyczajnie nie zaufam mu na tyle żeby wysłać zaproszenie.

 

Teraz kilka ważnych informacji:

Kiedy? "Gdzieś w wakacje", w tej chwili nie ma ustalonego konkretnego terminu, ale będę się starał uniknąć zarówno brudsto... znaczy poland rock festival jak i imprez w wybranym mieście. Czas trwania to cztery dni, czyli zapewne przedłużony weekend (np. czwartek-niedziela)

Gdzie? Tradycyjnie spotykaliśmy się we Wrocławiu z przyczyn oczywistych - możliwość zwalenia się na głowę redaktorom ;) Niemniej wstępne badanie zainteresowania wykazało, że nie ma wielkiej woli by tą tradycję kontynuować i alternatywą jest spotkanie gdzieś bardziej w centralnej części Polski, żeby wszyscy mieli tak samo daleko.

Kim ty właściwie jesteś i czemu mamy ci zaufać? Użytkownikiem forum od tak dawna, że już nie pamiętam kiedy się rejestrowałem, moderatorem przez dobre 10 lat i przede wszystkim czterokrotnym organizatorem tego typu imprezy.

Jakieś konkrety? Ze swojej strony oferuję załatwienie kwestii noclegu (z tak dużą zniżką grupową jaką uda mi się wynegocjować) i dopilnowanie finansów imprezy. Poza noclegiem i ogarnięciem grupy nie oferuję nic konkretnego, dojazdy, wyżywienie i rozrywki należy zapewnić sobie we własnym zakresie.

Jeśli jesteście zainteresowani, macie jakieś propozycje, chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, piszcie tu albo na priva, postaram się przez najbliższy miesiąc monitorować zarówno ten wątek jak i swoją skrzynkę ;) W tej chwili bardziej staram się zbadać zainteresowanie poza "starą gwardią" bo we własnym towarzystwie kisimy się od lat i fajnie byłoby zrobić zjazd w nieco szerszym gronie.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cynk o tym temacie - do dzisiaj wspominam zjazdy :D

Natomiast na jesieni będę zdawał ostateczny egzamin, do którego przygotowuję się od kilku lat, i nie wiem, na ile będę mógł sobie pozwolić choćby i na kilkudniowy wyjazd. Gdyby natomiast zjazd zorganizowano w centralnie położonej Warszawie, to oczywiście będę chociaż na chwilę ;) Wstępnie się nie deklaruję, ale będę śledził wasze rozmowy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z "centralnie położonym miastem w Polsce, do którego każdy będzie miał tak samo daleko", może chodzić bardziej o Łódź (które to miasto ma nawet jedną ładną ulicę :P). Ale tu gdybam bardzo.

Na zjazd się piszę, z tym że u mnie jest taka sytuacja, że na 11-16 lipca mam już zaplanowany wyjazd, a potem do połowy sierpnia mam okres, w którym w każdej chwili mogą mi wypaść zobowiązania rodzinne, które stanowią dla mnie priorytet. W miarę możliwości więc prosiłbym o termin przed ww. wyjazdem albo od połowy sierpnia (ew. w razie czego się dogadamy ;)).

Dobrym pomysłem byłoby IMO utworzenie ankiety w Doodle, żeby ludzie mogli łatwo zaznaczyć, które dni na wyjazd by im pasowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update żeby doprecyzować kilka spraw i rozwiać wątpliwości:

Co do terminów to klaruje się powoli obraz "albo tuż przed lipcem" albo "jakoś w sierpniu" bo sam lipiec wielu osobom najwyraźniej średnio pasuje. Sam początek sierpnia to Pol&Rock i Nowe Horyzonty jednocześnie, więc to odpada...

Co do miejsca to aktualnie najmocniej rozważane są trzy opcje:

 Wrocław

za:

  • tradycja
  • redakcja
  • zoo (:D) i inne fajne miejscówki do zwiedzania
  • niezłe ceny
  • sporo forumowiczów z południa Polski, dla których znacznie ułatwi to dojazd (*macha do Niziołki*)
  • ogólnie niezła komunikacja z różnych części Polski

przeciw:

  • odległość, zwłaszcza dla osób z północy i wschodu
  • dużo imprez, wokół których trzeba meandrować, żeby nie wpakować się w tłumy i zapchane hostele

 Łódź

za:

  • dobre ceny
  • bardzo centralna Polska, wszyscy mają mniej więcej tak samo daleko
  • stosunkowo łatwy dojazd (z większości miejsc najwyżej jedna przesiadka)
  • dużo forumowiczów w okolicy 

przeciw:

  • poza "jedną ładną ulicą" to miasto nie jest za piękne... a i ta ulica to nic specjalnego
  • ... więc nie za bardzo do pozwiedzania

 Warszawa

za:

  • Bardzo łatwy dojazd z każdego miejsca w Polsce
  • sporo forumowiczów w okolicy
  • jestem na miejscu, co może ułatwić załatwianie noclegu
  • dużo miejscówek do zwiedzania (choć Wrocek ogólnie ładniejszy)

przeciw:

  • CENY
  • ceny z kosmosu
  • wysokie ceny
Edytowano przez P_aul
  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zjazdy już umarły na amen. Dobre wieści, że może coś będzie w tym roku. Póki co wiem, że początek lipca jest już dla mnie niedostępny z powodu tego, że mój kolega z roboty już zaklepał sobie ten termin. Myślę, że sierpień byłby o ile ktoś inny sobie dni, w który byłby może zjazd, nie zakosi mi sprzed nosa.

Co do miejscówki, Poznań, jest piękny i zarazem złego położenia nie ma.

Warszawa byłaby dla mnie najwygodniejsza i dzięki temu zaoszczędziłbym na noclegu hehe.

Wrocław to tradycja, pewnie wtedy i z kobietą się zabiorę hihi.

Nie rozumiem dlaczego w ogóle Łódź jest brana pod uwagę? To miasto to całkowity syf i ruina. Wystarczy mi, że wybieram się na Festiwal Gier i Komiksów. Ostatnio oddaliłem się z grupą od głównego obiektu jakiś niecały kilometr, żeby znaleźć jakiś sklep i już jakaś ćpunka nas napadła i napastowała naszą koleżankę. No kurde tyle lat żyję, ile to razy po Pradze w Warszawie łaziłem późną nocą, nocnymi się wracało, w Poznaniu nocą łaziłem i śpiewałem "Miłość rośnie wokół nas", nawet Czesi nie mieli problemów jak odwiedziłem ich na Pradze z szalikiem Polski akurat w dniu kiedy najechaliśmy ich w 1968. A wystarczyło pojechać do Łodzi, aby spotkać takie właśnie "atrakcje". Żądam wykreślenia tego miasta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wolałabym Wrocław, przynajmniej w pierwszym roku - bo póki co jeszcze musimy się tarabanić z wózkiem, a tak to jest szansa że ktoś z rodziny lub znajomych nas podwiezie do Wrocławia. Za to w kolejnych latach może być już różnie, bo powinno być nam łatwiej się przemieszczać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...