Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Bez dyskusyjnie, czasy kiedy jeździło się z grupą warszawską pociągiem były bardzo fajne. Te magiczne chwile, które trwały od 6 do 8 godzin, te upały, te hałasy spowodowane otwartym oknem, ale przy zamkniętym nie dało rady wytrzymać. Szukanie wolnych miejsc lub bieganiem co chwilę z przedziału do przedziału, aby pogadać z danym osobnikiem. Czy też zbieranie ludzi tydzień, dwa, miesiąc przed zjazdem aby spotkać się w stolicy i kupić wspólne bilety aby wyeliminować problem z miejscówkami.

Ja tylko dodam od siebie, bo już wcześniej napisałem, że jadę polskim busem, bo niestety nie obowiązują mnie już żadne zniżki na pociągi i plus zabieram osobę towarzyszącą. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć, bo nie powinno być z tym problemu, a ja z chęcią podzielę się jakimi godzinami wyruszam z Młocin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie do grupy warszawskiej (prócz Osła, bo jak u niego to wygląda, to wiem): czym się zabieracie na zjazd i o której godzinie? Bo ogólnie chciałem sobie zaklepać Polski Bus (chyba że cena nagle skoczy :P), ale najpierw chciałem się zorientować, czy przypadkiem nie planujecie pojechać większą grupą.

Edytowano przez Knight Martius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa krakowska będzie we Wro w okolicach 14-15, za pośrednictwem Antypolskiego Busa. Jeśli bandy z reszty Polski zjeżdżają się w okolicach tego czasu, to palec pod budkę.

edit: Rany boskie, kiedy ja nabiłem te 6451 postów?!

Edytowano przez Cardinal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi zapomniał dodać, że dotrzemy O ILE przeżyjemy podróż. Ja profilaktycznie złożyłem już bogom jagnię w ofierze całopalnej za temperatury nieprzekraczające 25 stopni oraz napisałem anonim do dyrekcji Bolskiego Pusa, że jak mi połamią kolana, to ja im połamię części ciała, które trudno złamać, bo rzekomo nie mają kości.

Drobniaki na pokera zbieram od 2 miesięcy, więc Hrabula może wyjechać bogatszy niż przyjedzie (as usual).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Knight Martius napisał:

Pilne pytanie do grupy warszawskiej (prócz Osła, bo jak u niego to wygląda, to wiem): czym się zabieracie na zjazd i o której godzinie? Bo ogólnie chciałem sobie zaklepać Polski Bus (chyba że cena nagle skoczy :P), ale najpierw chciałem się zorientować, czy przypadkiem nie planujecie pojechać większą grupą.

Jest jakakolwiek w ogóle grupa warszawska? :P Ja się zbieram samolotem, jak już od dawna mówiłam. Bardzo rano. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nevya napisał:

Jest jakakolwiek w ogóle grupa warszawska?

Formowanie się "grup" to jedna z tradycji zjazdów. To świetna okazja, zwłaszcza dla debiutantów, żeby się lepiej poznać bo takie grupy z reguły są mniejsze i raczej trudniej zostać pominiętym jak na samym zjeździe. Sam do dzisiaj dziękuję Światowidowi że te X lat temu siadłem z Kalifatem Południa xD

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa organizacyjna.

Miło by było jakbym miał numery przynajmniej jednej osoby ze zmierzających na zjazd grup.

Oprócz tego, doba hotelowa jest od 14, sam będę we Wrocławiu około godziny 16, lecz jeśli ktoś by chciał wejść wcześniej do pokoju, to proszę o PW, ponieważ hostel może wydać klucze na nazwisko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako debiutant mam takie nieśmiałe pytanie - jedzie ktoś pociągiem z Warszawy? Z Olsztyna jest tylko jedno bezpośrednie połączenie (dzięki któremu byłbym we Wrocławiu niestety dopiero po 20), więc najprawdopodobniej będę się w Warszawie przesiadał. B3rt twierdzi, że to świetna okazja dla takich, jak ja, więc chyba warto podpytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której byś wsiadał do pociągu w Warszawie? Bo na razie jestem w kwestii wyjazdu ze stolicy w miarę elastyczny (jeszcze nie zaklepałem nigdzie biletu; wiem, leń jestem xD), tak że nie wykluczam, iż się jakoś dostosuję.

Edytowano przez Knight Martius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem elastyczny i nic jeszcze nie zaklepałem. Chciałem się właśnie dopytać, czy jest jakaś grupa, to bym wybrał ten sam pociąg. :D

Połączeń jest tyle, że można po prostu wybierać, o której by się chciało być na miejscu. Skoro Dżejms będzie w hostelu dopiero około 16, więc wczęsniej nie ma chyba co celowo przyjeżdżać. Idealnie w punkt jest Intercity 11:35 - 15:55.  Pendolino (i o 40 minut krótszy dojazd) jest w godzinach 13:50 - 17:31.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mysquff napisał:

Z Olsztyna jest tylko jedno bezpośrednie połączenie (dzięki któremu byłbym we Wrocławiu niestety dopiero po 20)

Tym TLK jadę ja. Zwyczajnie nie chce mi się przepłacać podwójnie żeby być na miejscu góra cztery godziny wcześniej. 

Jakbyś jednak się na niego zdecydował to pisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chciałem zaklepać sobie bilet na pociąg, ale coś się schrzaniło w systemie i na razie nie otrzymałem na maila potwierdzenia zakupu wraz z biletem. Ogólnie jednak planuję pojechać PKP Intercity o godz. 11.35. Sorry, Ośle. :P

Na drogę powrotną natomiast prawdopodobnie zarezerwuję Polski Bus o godz. 12.30, ale jeszcze się zastanowię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LaserGhost napisał:

Jakby ktoś w dniu zjazdu się zlitował i sprowadził mnie z przystanku Polskiego Busa o 23.20 do Mleczarni to byłbym szalenie wdzięczny. Niby kawałek nieduży, ale średnio mi się uśmiecha wędrówka po obcym mieście po ciemku.

Przyjdziemy wszyscy

PS wysłałem pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...