Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

To ja się zapytam .

Jako że do premiery czasopisma coś koło 7-8 dni a przecieków nie widać , chcę się zapytać czy będą przecieki, czy od razu czekać do zapowiedź numeru. Chyba że przecieki będą później (mogę się nie orientować w terminie przecieków :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytam .

Jako że do premiery czasopisma coś koło 7-8 dni a przecieków nie widać , chcę się zapytać czy będą przecieki, czy od razu czekać do zapowiedź numeru. Chyba że przecieki będą później (mogę się nie orientować w terminie przecieków :laugh: )

Od jutra, a w piatek zapowiedz, jak zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, wiele razy chwalicie się, że jako pierwsi w Europie dostaliście jakąś betę, jakieś materiały itp. To ja się zapytam jak cenionym jest CDA w Europie, czy tak jesteście cenieni w branży,że wszyscy producenci chcą znać waszą opinie i żebyście umieszczali ją na łamach czasopisma? Czy to są już starania redakcji, która jeździ, prosi producentów, kto do kogo się "wbija", na czym polega ta zależność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie czwartego pełniaka z najnowszego CDA:

Słodka, lukrowa sceneria gry to tylko pozory, a zadanie z jakim zmaga się gracz - uwolnienie ptaszków z klatek, nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, gdyż jest urozmaicone w dodatkowe, nie byle jakie zadanie: zadowolenie wszystkich białych owieczek w grze. Jak musi je `zadowolić`? Dość powiedzieć, że gra przeznaczona jest dla graczy pełnoletnich (oznaczenie PEGI 18+), aby wszystko stało się jasne.

Czy ta gra jest aż tak... pikantna że w istocie PEGI oznaczyło ją 18+? Jeśli tak, to dopiero zasypią Was listy "obrońców moralności..." :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redakcja

www.thehuntforgollum.com

40-minutowy fanowski film LotR, The Hunt for Gollum, zrobiony (wg. mnie) całkowicie profesjonalnie, polecam, naprawdę warty obejrzenia :)

I jeszcze pytanie...Zdarzyło się może kiedyś, że deadline'u po prostu... nie było? No, wiecie... że przez cały miesiąc pracowaliście i się po prostu wyrabialiście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest aż tak... pikantna że w istocie PEGI oznaczyło ją 18+?

Nie. Ta gra ma oznaczenie PEGI 12+.

Eee żal posta mi usuneli

Nikt Ci go nie usunal, panie E. Żal. Sam go sobie nadpisales (zedytowales) jak zaczales z jakims kolesiem offtopowac na temat jakichs zawodow. A potem wykosilem calego offtopa.

Ponawiając:czy ktoś z redakcji interesuje się snokerem?

Prawdopodobnie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee żal posta mi usuneli

Ponawiając:czy ktoś z redakcji interesuje się snokerem?

Mi się zdarza oglądać, choć po śmierci Paula Huntera już nie tak często jak kiedyś. Tym niemniej lubię od czasu do czasu spędzić kilka godzin przed ekranem i popatrzeć na kulki, zwłaszcza jak gra Ronnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nabijanie sie ale takie w miare niebolesne

A mu to nie przeszkadza?

gdyby mu to przeszkadzalo, nie nabijalibysmy sie. My sie w sumie nabijamy kazdy z kazdego i jakos nikt tu fochow nie odstawia... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość oryginalne pytania:

Ile pudełek po pizzy wyrzucacie po Deadlin'ie?

Ile razy w trakcie Deadline'u przebija się przez redakcję gorączkowy i legendarny wrzask "ALLOR SCREENY!!!"?

Ile łez wylewa Smuggler po otrzymaniu listu od Antyfana? Mogą być łzy ze śmiechu lub żalu nad jego głupotą :tongue: .

Edit: Wesoło napisałem sobie te pytania a potem pojawiło mi się w głowie "O cholera FAQ!" ale na szczęście takich pytań tam nie było :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, wiele razy chwalicie się, że jako pierwsi w Europie dostaliście jakąś betę, jakieś materiały itp. To ja się zapytam jak cenionym jest CDA w Europie, czy tak jesteście cenieni w branży,że wszyscy producenci chcą znać waszą opinie i żebyście umieszczali ją na łamach czasopisma? Czy to są już starania redakcji, która jeździ, prosi producentów, kto do kogo się "wbija", na czym polega ta zależność?

CDA jest marka znana u producentow itd. i to procentuje, choc na pewno na nasze "pozycjonowanie" ma wplyw glebokosc rynku w Polsce. Wiadomym jest, ze pismo w kraju, gdzie schodzi np. 300.000 egz. ich gry bedzie bardziej powazane niz takie, gdzie tych gier schodzi np. 20.000. Tym niemniej jak widac radzimy sobie - spory naklad, budzacy uznanie wyglad, mili redaktorzy :) - daja wymierny efekt. A ze czasem to oni do nas "a nie chcielibyscie bety XX" a czasem my do nich "a daloby rade przyjechac i opisac tysiacom polskich czytelnikow co tam nowego w grze XY", to juz dla czytelnika zaden problem w sumie, bo dla niego liczy sie, ze dostal dobry material, ktorego nie znajdzie w Necie czy u konkurencji.

Mam dość oryginalne pytania:

Ile pudełek po pizzy wyrzucacie po Deadlin'ie?

>>>Deadlinie, bez apostrofu... Ani jednej obecnie, bo przerzucilismy sie na "mexico food" jako zdrowszy. Kiedys bylo to 6 duuuzych pudel.

Ile razy w trakcie Deadline'u przebija się przez redakcję gorączkowy i legendarny wrzask "ALLOR SCREENY!!!"?

>>>Al cos ostatnio zrzuca screeny. Dziwne.

Ile łez wylewa Smuggler po otrzymaniu listu od Antyfana? Mogą być łzy ze śmiechu lub żalu nad jego głupotą :tongue: .

<<<Ani razu, ale czesto czuje politowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz moja kolej :P Ghost tutaj ma największą władze, a mimo to jest użytkownikiem numer 13, z kolei Smuggler nr 4. To się pytam który user w takim razie był pierwszy i miał nr 1? Oraz drugie pytanie. Kto tworzył to forum Janek Jankowski czy Ghost?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam z czystej ciekawości:

~~ Kto ma najwięcej napisanych postów na forum CDA? ~~

Chyba mogę na to pytanie odpowiedzieś za redakcję (jeśli nie, wybaczcie o Nieskończenie Szlachetni Redaktorzy :wink: )

Najwięcej postów ma wies.niak (na chwilę obecną - 6 211 postów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor dostaje grę do recenzji jest tak trudna, że nie da rady jej przejść dalej. No ale przecież musi napisać tekst! Czy zdarzyło się komuś korzystanie z kodów lub solucji, powiedzmy z konkurencyjnego źródła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor dostaje grę do recenzji jest tak trudna, że nie da rady jej przejść dalej. No ale przecież musi napisać tekst! Czy zdarzyło się komuś korzystanie z kodów lub solucji, powiedzmy z konkurencyjnego źródła?

Co to znaczy "konkurencyjne zrodlo"? Plagiat czyjegos tekstu?!

Ile trwał najdłuższy deadline? I czy były wtedy ofiary w ludziach/sprzętach elektronicznych (myszki, klawiatury)?

Deadline trwa zawsze tyle samo - 3-5 dni, czego ostatnie 2 sa naprawde gorace. Ale jesli idzie o rekord "posiedzen" to kiedys zaczelismy o 8 rano, skonczylismy o 2 w nocy, a poetm wrocilismy na te 8-9 rano pracowac dalej.

No dobra, to teraz moja kolej :P Ghost tutaj ma największą władze, a mimo to jest użytkownikiem numer 13, z kolei Smuggler nr 4. To się pytam który user w takim razie był pierwszy i miał nr 1? Oraz drugie pytanie. Kto tworzył to forum Janek Jankowski czy Ghost?

Dobre pytanie - z tymi numerami nie do konca wiem jak to jest. Wyzszy (3) nr mial chyba Qnik jako owczesny webmaster, ale potem ze dlugo nic nie pisal, to mu automat usunal konto. Nr 1-2 mial chyba tester/rzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencyjne źródło - miałem na myśli nie plagiat, a solucje która pomogła by przejść grę aby napisać tekst.

Wiesz, nikt z kamera za autorem recenzji nie siedzi, ciezko mi powiedziec, ale pewnie w sytuacjach alarmowo-beznadziejnych czasem ktos na skroty poszedl. Np. Mac Abra w recenzji MoH:AA napisal, ze uzyl cheata by przejsc "Aleje snajperow" (z uwagi na mala ilosc czasu, jaka mial by w to grac - ale potem juz spokojnie zaliczyl te misje bez cheatow). Nie jestesmy bogami, ktorzy moga wszytko... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...