Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Melf a jak Ty chciałbyś sobie inaczej poradzić??

Zamowic przez net (archiwalia CDA) lub zlapie jakiegos studenta, ktory jezdzi do Poznania i mi przywiezie...

Spameriada...

~~~~~~~~~~~~~~

Przy okazji, szykuje sie jakas super oferta (jakies nowe gratisy) do prenumeraty? Bo jak nie, to od razu zamawiam, jak tak, to czekam, a jak nie powiecie.. to rowniez czekam (jak przez ostatnie 7 lat, bo sie fochnalem, jak daliscie do prenumeraty miesiac po moim zamowieniu 7 pelnych wersji wartych 199 zl ;))

@Mr Crevious

Wyobraz sobie, ze wiem ;) A czemu nie zamowilem ponownie prenumaraty od 7 lat masz juz napisane w tym poscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w miescie 30km od Poznania, 30k ludzi, kupuje tu CDA od 10 lat => CDA jest dostepne w kioskach.

Inaczej jednak jest tym razem, nie ma numeru z 1/2009!

Pani w kiosku zawsze mi co miesiac odklada, tym razem nie miala co. Przeszukalem cale miasto, na polkach nadal leza numery z zeszlego miesiaca, co swiadczy o braku odsylki => dowozu nowych.

Byly swieta, byla obsuwa z zapowiedzia numeru, to moze i jest z drukiem, czy transportem.

Jest szansa, ze nowy numer CDA jeszcze dotrze do kioskow/salonow prasowych, czy musze poradzic sobie jakos inaczej?

Pozdrawiam.

--> prenumerata i CDA samo do domu przyjeżdża :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Abra ma temat ze swoimi pytaniami, jest on jednak zręcznie zakamuflowany...

A teraz pytanie do redakcji: Gra ktoś od was w M&B? Moim zdaniem gra wręcz genialna i strasznie skrzywdzona przez pana Gregoriusa (bodajże...). Co prawda główny moduł Native jest "tylko" dobry ale są setki modułów które gruntownie przekształcają grę. Wspomnę o taki The last days w którym wcielamy się w kogo chcemy z czasów znanych z książek Tolkiena. Niedługo natomiast ma wyjść polska modyfikacja "Ogniem i Mieczem" Wszelki komentarz chyba zbędny. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do redakcji: Gra ktoś od was w M&B? Moim zdaniem gra wręcz genialna i strasznie skrzywdzona przez pana Gregoriusa (bodajże...).

Z tego co wiem, to nie gra nikt. A co do oceny M&B - bralem pod uwage jedynie podstawke i ciagle obstaje przy tamtym werdykcie. Niemniej, cos musi byc na rzeczy. Ostatnio, gdy bylem na swietach w domu spotkalem sie ze znajomymi i... zaliczylem solidny opie*** wlasnie za pojechanie po M&B. Okazalo sie, ze spora czesc kumpli ze sredniej rownie namietnie w M&B gra, co broni jej czci. Nie powiem, nielicho sie zaskoczylem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak przeglądam to forum i zauważyłem, że jest ono jak kobieta :biggrin: , można zagadać ale niekoniecznie musi się dostać odpowiedz....chyba nie ma lekarstwa na to co zrobić aby się doczekać riposty, wiem, że na wszystkie nie możecie odpwiedzeić ale czasem dostanie się odpowiedz na głupie pytanie a na mądre odpowiedzi doczekać się nie można :yucky: ...pozd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zmianę na forum. Spoko, tylko trochę trzeba się przyzwyczaić. A i tu mam pytanie, bo przeglądałem gry w pudełkach malych kartonowych. I w folii znalazłem płyte CDA wydanie 101 (skąd nie mam pojęcia, bo mój pierwszy CDA to 141) i w folii też płyte z logiem CDA a na środku "Cutthroats" (rok chyba 2004, też nie wiem skąd to mam :)) No wracając do pytania, to wtedy pudełek nie było do płyt? I co to za gierka ta Cutthroats, i w jakim numerze była? Z góry dzięki za odp. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to za gierka ta Cutthroats

Odcieli Ci dostep do Google'a? Wyszukasz sobie info o grze i screeny szybciej, niz ja Ci napisze jej opis.

i w jakim numerze była? Z góry dzięki za odp. :biggrin:

Przeciez sam podales numer, ktory nadrukowany byl na plycie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak przeglądam to forum i zauważyłem, że jest ono jak kobieta :biggrin: , można zagadać ale niekoniecznie musi się dostać odpowiedz....chyba nie ma lekarstwa na to co zrobić aby się doczekać riposty, wiem, że na wszystkie nie możecie odpwiedzeić ale czasem dostanie się odpowiedz na głupie pytanie a na mądre odpowiedzi doczekać się nie można :yucky: ...pozd.

Takie zycie. :)

Ponawiając pytanie:kto wpadł na pomysł żeby logiem CDA był dyskobol?

Gosc, ktory rzucal kula. :)

A serio - grafik zaprojektowal kilak roznych logosow, z ktorego wybrano akurat ten. Ale czemu ten i dlaczego dyskobol, tego juz nikt nie wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie : jak kogoś lub siebię zacytować , tak jak Smuggler powyżej???

Proponowalbym kliknac w CYTUJ, ktore jest umieszczone w dolnym, prawym rogu kazdego postu, ale to tylko taka luzna propozycja...

Jak juz jestesmy przy glupich pytaniach i zebym trzymal sie sensu watku, to jedno zadam..

Mysleliscie o zmianie nazwy czasopisma na DVD-Action? ;P

Jezeli nie dacie odpowiedzi, to sie nie obraze...

~~~~~~~~~~~~

Co do mojego poprzedniego postu o braku CDA w sklepach, po ktorym dostalem PW (na ktory juz odpowiedzialem, wiec nie bede wysylal drugiego -> spam to zło), chcialbym dolaczyc ten link:

http://www.cdaction.pl/news/6082/

czyli odnosnik do komentarzy pod zawartoscia numeru 1/2009. Jak widac nie tylko w jednym miescie zauwazono braki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj i co dalej??

A to już wyższa szkoła jazdy. Potem bowiem trzeba pomysleć i napisać coś sensownego. A na tym wielu polega... :)

"Oby żył wiecznie".

Hehe o tagach [baczność]zapomniałeś[\spocznij]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...