Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Macie w planach na najbliższe numery (majowy, czerwcowy) napisać coś o Cryengine 3, jakieś ciekawe informacje, np. co z symulacją fizyki cieczy, itp., czyli szerzej niż na oficjalnej stronie Cryteka?

OT: Polecam Rigs of Rods 0.36, symulator wszystkiego co ma koła i nie tylko, do działu Freeware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, żeby rangi forumowiczów były nazwami ras ze śródziemia? Ja nigdy nie przepadałem za Władcą Pierdzieli (co najwyżej za włatcami móch) Myślę że lepiej by było zrobić zwykłe rangi jak n.p. newbie, początkujący, śr zaawansowany itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale samego dzialu jak i idei prezentacji gier starych ale jarych nikt nie zamierza likwidowac.

Ta a później okazuje się, że nikt nie pamięta Panzer Generala :tongue:

Mam takie pytanko: czy gamewalkera z Fantasy Wars można umieścić w kolejnym numerze jako takie uzupełnienie (czy tam naprawienie błędu jak to zwał tak to zwał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za wcześnie na takie pytanie, ale czy będziemy mogli liczyć na recenzję konsolowego Wiedźmina tak samo jak była recenzja GTA IV?

Pozyjemy - zobaczymy.

Dlaczego nie odpowiadacie na moje pytania? Przecież nie są niezgodne z regulaminem.

1) Nigdzie nie jest napisane, ze mamy OBOWIAZEK odpowiedziec na kazde pytanie. 2) Byc moze w weekend mamy fajniejsze rzeczy do roboty, niz bujanie sie po forum. To nie jest calodobowa infolinia.

Jak oceniacie szanse że E3 09 nie odbędzie sie w związku z grypą meksykańską, w miesiąc chyba to się nie skończy.

No i co ja mam Ci odpowiedziec na takie pytanie? Nie przypominam sobie, zebysmy mieli w redakcji epidemiologow albo pracownikow amerykanskiego ministerstwa zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy proponowano komuś z Waszej redakcji wystąp w "Grze o życie"*? Jeżeli nie, to czy gdyby zaproponowano zgodzilibyście się?

*Gra o Życie - mecz piłki nożnej pomiędzy Gwiazdami, a Dziennikarzami. W drużynie gwiazd m.in. Donald Tusk i Maciej Stuhr, a u dziennikarzy np. Tomasz Lis i Maciej Orłoś. Mecz charytatywny - na rzecz transplantologii. Kiedy sławy kopią piłkę na murawie, niedaleko ustawione są punkty, w których można oddać krew lub zarejestrować się w banku dawców szpiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie w tym tygodniu 27-4 deadline??

Bo sezon wycieczek szkolnych już ruszył ;p

@down

straszne :ohmy: przestań zwracać uwage na takie pierdoły - po prostu żeby było orginalnie

poza tym po co dublujesz posty - patrz post cormaca pięc postów ponad moim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...