Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Żałujecie kawałka strony na ogłoszenie tego? :P PO 2-3 miechach to nawet na zapowiedz się nie na da pod względem czasu. Wracając do tematu, będą kiedyś dalsze kroki poczynione w CDA by znó nastały czasy Pełnych FILMÓW na DVDkach? Ahh Godzilla była spoko :)A od czasu MK Conquest du..a blada i nic nie ma tylko gry a ostatnio troszkę średniawe :). Co jakiś czas dać filma to był genialny pomysł szkoda że nie kontynuowany.

http://forum.cdaction.pl/Filmy-w-CDA-Dobrz...y-le-t1329.html - odnośnie filmów w CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda bo w grudniowym numerze był do wygrania Mount & Blade a ta gra nie jest od EA :biggrin:

W zeszlym roku w Action Topie do wygrania byl sprzet, a nie gry, wiec cos Ci sie pomieszalo.

Fakt sorry za pomyłke pod AT był konkurs i tam było do wygrania 15 gier M&B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie musicie odp. na wszystkie pytania i mało czasu.. dlatego ponawiam moje pytanie (po raz drugi i ostatni, najwyżej sobie daruję):

"W planach mam stworzenie zestawu tapet w różnych rozdzielczościach o CD-Action, gdzie pojawiło by się Wasze logo, jednak chciałbym najpierw spytać redakcję o zgodę i proszę o odpowiedź, czy zezwalacie." Dodam, że jeśli spodobałyby się Wam tapety, mógłbym je udostępnić i można by je ściągać ze strony CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie juz było, ale spytac nie zaszkodzi. Mianowicie co robici z grami które dostajecie do testowania, ale takie które jeszcze nie są ukończone( bety)? Czy po przetestowaniu odsyłacie płyty z nimi ( chyba na nich wam je przysyłają) tam skąd przyszły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie musicie odp. na wszystkie pytania i mało czasu.. dlatego ponawiam moje pytanie (po raz drugi i ostatni, najwyżej sobie daruję):

"W planach mam stworzenie zestawu tapet w różnych rozdzielczościach o CD-Action, gdzie pojawiło by się Wasze logo, jednak chciałbym najpierw spytać redakcję o zgodę i proszę o odpowiedź, czy zezwalacie." Dodam, że jeśli spodobałyby się Wam tapety, mógłbym je udostępnić i można by je ściągać ze strony CD-A.

Zrób. Dobrze sobie radzisz z grafiką (dziękuję za to co już podesłałeś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do...kogoś kto ma pojęcie w tym temacie. Co musi zrobić początkujący zin, aby znaleźć się na Waszym coverze. Aha, nie chcę odpowiedzi typu:

1. Musi istnieć

2. Musi być dobry

3. Musi mieć w swej historii kilka numerów

To wiem. Teraz chcę wiedzieć do kogo się zgłosić itp. itd. Bardzo proszę o odpowiedź! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie musicie odp. na wszystkie pytania i mało czasu.. dlatego ponawiam moje pytanie (po raz drugi i ostatni, najwyżej sobie daruję):

"W planach mam stworzenie zestawu tapet w różnych rozdzielczościach o CD-Action, gdzie pojawiło by się Wasze logo, jednak chciałbym najpierw spytać redakcję o zgodę i proszę o odpowiedź, czy zezwalacie." Dodam, że jeśli spodobałyby się Wam tapety, mógłbym je udostępnić i można by je ściągać ze strony CD-A.

Zrób. Dobrze sobie radzisz z grafiką (dziękuję za to co już podesłałeś).

To ja czekam na te tapety. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie musicie odp. na wszystkie pytania i mało czasu.. dlatego ponawiam moje pytanie (po raz drugi i ostatni, najwyżej sobie daruję):

"W planach mam stworzenie zestawu tapet w różnych rozdzielczościach o CD-Action, gdzie pojawiło by się Wasze logo, jednak chciałbym najpierw spytać redakcję o zgodę i proszę o odpowiedź, czy zezwalacie." Dodam, że jeśli spodobałyby się Wam tapety, mógłbym je udostępnić i można by je ściągać ze strony CD-A.

Spoko, nie bedziemy cie scigac, a jak tapety beda fajne to chetnie zamiescimy na coverku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość ważne pytanie. Bo sprawdzałem formularz konkursowy (weekendowy) i nie mam mojej pracy. Sprawdzałem powoli 3 razy i nic nie ma. Czy fotografia złamała jakieś przepisy? Jak nie to o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie dałoby się czegoś zrobić ,aby otwierając jakiś temat na forum nie oglądać po X razy pierwszych postów tylko od razu przechodzić do tych ostatnich ,najświeższych ?

A probowales kliknac na linku "Ostatni post" w kolumnie "Ostatnia akcja"?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po prostu obecny jestem na tym forum od 6 lat i niejako poczuwam sie do obowiazku.

Czyli można by powiedzieć, że dla innych redaktorów forum to tylko taki zbędny dodatek, na który szkoda im czasu :-). Być może jest tak, że wielu z nich nie "wychowało" się na forach, a raczej rzadko z nich w przeszłości korzystała, a co za tym idzie jest to dla nich mało odkryte narzędzie i nie doceniają go, po mimo wielkiej reklamy forum ze strony CD-Action.

Swoją drogą tym co napisałeś CormaC potwierdzasz, że jesteś w porządku. Dlatego właśnie jesteś jednym z moich ulubionych redaktorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...