Jump to content

grzegor9

Forumowicze
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About grzegor9

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 07/13/1991

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Jaki byś polecił kompikator? Mam taki jak autor czyli Microsoft Visual C++ 2010 Express czy on się nada?
 2. PHP zainteresowało mnie z tego względu, że widzę sporo ogłoszeń gdzie tego wymagają. Jest też sporo stron do zarządzania/projektowania. Symphonia jak na razie kojarzy mi się tylko z księgowością i programem od SAGE Myślałem na początku o C++ ponieważ myślałem, że jest to głównie pod programowanie biznesowe, a C# webowe. Mało wiem o C. Gdybym nauczył się najpierw bardziej złożonego C++ to czy nie było by łatwiej wziąć się potem za C#?
 3. Witam, mam 23 lata i obecnie kończę I stopień studiów logistycznych, na II stopień wybieram się na Informatykę Gospodarczą. Chciałbym zacząć naukę programowania, na początek php, później C++. Chciałbym was zapytać jakimi kryteriami kierować się przy wyborze podręcznika (znalazłem fajny dział w empiku jednak jest tego zbyt wiele jak na start). Jakie mam szanse w tym gdyż wiem, że programowania zaczyna uczyć się w wieku 14-16 lat.
 4. Jak jakimś cudem bez znajomości się tam dostaniesz to i tak nie licz na pracę oficera zawodowego. Wojsko woli wykształconych oficerów po 5 latkach, a nie amatorów po 12 miesięcy. Po tych studiach możesz iść do woja jako cywil moim zdaniem.
 5. Dobrze, że teraz misje zaliczają się jak jesteś w 10 dziesiątce drużyny. A jak boty strzelają to i tak marnują statystyki i potem gracz ma 30 % trafień.
 6. No niezupełnie, miałem monitory które bezpośrednio były podłączane do sieci
 7. Witam, Tak jak w temacie. Z uwagi, że nie mam dostępu do Telewizora, a chciałbym pograć na xboxie 360 to chcę kupić od kolegi ten monitor. Niestety kolega nie miał do niego zasilacza i nie wie czy działa. Chciałbym to sprawdzić i stąd moje pytanie. Dodaję zdjęcie tylnego panelu:
 8. Czy są obecnie jakieś promocje na xbox live gold o których nie wiem?
 9. Może coś związane z ruchem drogowym? Mam na myśli prawo jazdy lub dyskusję nad spornymi sytuacjami na drodze.
 10. Od dłuższego czasu szukałem takiej pozycji jak ta. Zawsze byłem zainteresowany tym jak zwykli prości żołnierze (zwłaszcza rosyjscy) radzili sobie podczas wojny. Jak sam autor informuje książka jest bardzo stonowana i wygładzona, z powodów oczywistych nie mógł napisać dokładnie jak było, bo nawet za to napisał groziło to dla niego niebezpieczeństwem, a dla samych zapisów przepadnięciem na zawsze. Same wspomnienia spisywał dla siebie do szuflady w latach 70 i nie myślał wtedy o publikacji. Dopiero w latach 90 pokazał swoje zapisy dla swojego przyjaciela i wtedy kiedy wielki ZSRR przestał istnieć postanowił je opublikować.
 11. 516 - to jest kabel kresowany sieciowy? Zainstalowałem też modem speedtouch 330 (na sterach visty poprzez tryb zgodności) modem elegancko się zainstalował, system go wykrywa, synchronizacja jest (wg. programu i nie migającej lampki ADSL) kiedy otwieram przeglądarkę to dalej połączenia nie ma. Rozwiazany: Znalazłem jakieś stery do modelu 330. Zainstalowałem. Skonfigurowałem połączenie przez "Połączenie telefoniczne". W pierwszym polu (tam gdzie numer telefonu) wpisałem gwiazdkę, dalej login i hasło z neostrady. PS. Sprawdzając ping na tamtym modemie (model 816) i tamtym kompie miałem wynik 16.Teraz na nowym kompie i modemie (model 330) ponad 60, a nawet ponad 600 ! Straszne pingi.
 12. Czytałem, że niektórzy odpalili go na windows 7. Opisali tam, jak szukali urządzenia w menadżerze, potem aktualizowali sterownik z płyty i działało im. U mnie jednak nie ma ani urządzenia w menadżerze, ani nie ma płyty.
 13. Mógłby ktoś mi napisać i opisać wzory do Kalkulacji stref magazynowych?. Niby się na wykładach było a dalej nic nie wiadomo
×
×
 • Create New...