Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ponawiam: Skąd pomysł, żeby rangi forumowiczów były nazwami ras ze śródziemia? Ja nigdy nie przepadałem za Władcą Pierdzieli (co najwyżej za włatcami móch) Myślę że lepiej by było zrobić zwykłe rangi jak n.p. newbie, początkujący, śr zaawansowany itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z jakiej gry najbardziej zapadł Wam w pamięć? Nie możecie go zapomnieć i cały czas wam w uszach dzwoni. Chodzi tu o jakieś starsze gry(nowsze też mogą być).

@Kartos

To nie są rasy ze Śródziemia. Przynajmniej nie tylko. Równie dobrze mogą być z Dowolnego RPG(np. D&D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MechWarrior 2, bez dwóch zdań i to niemal cały soundtrack. Prócz tego pojedyncze utwory z: Aliens vs. Predator, Hitman: Krwawa Forsa, Heavenly Sword, Age of Conan, Tomb Raider Underworld, sporo z World of Warcraft. No i niezapomniane melodie Nobuo Uematsu z Final Fantasy VII, które na PC niestety można było posłuchać tylko w formie midi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśleliście nad założeniem Action - TV coś w stylu gram.tv tylko coś dłuższego i lepszego.... Wyobraźcie allora w kąciku sprzętowym :happy: albo cormaca w ciekawostkach no i oczywiście Smuga w "znęcanie się nad Anty fanami ' :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Skąd ta nagła aktywność na forum redaktorów, którzy nigdy wcześniej się na nim nie udzielali? allor, enki...

Może poszli z duchem czasu?

Czy w nastepnym numerze znajdzie się zapowiedź gry Speedway Liga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie myśleliście żeby zrecenzować może Gothic 3 Enhanced Edition? Ten patch w końcu bardzo dużo rzeczy dodaje. Dużo osób pewnie by chciało przeczytać taką recenzję :) Albo może dodać taki jedno-stronicowy dział np. pt. "poprawki" i tam krótko recenzować jakieś większe patche?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do redakcji, a właściwie dotyczącą redakcji (konkretnie Smugglera). W sumie to jest to prośba - ma ktoś gdzieś jego zdjęcie? Bo nigdzie w necie nie mogę go znaleźć

P.S. Oczywiście chodzi o zdjęcie kciuka, które widnieje przy Smugglerowych felietonach w GW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam: Skąd pomysł, żeby rangi forumowiczów były nazwami ras ze śródziemia? Ja nigdy nie przepadałem za Władcą Pierdzieli (co najwyżej za włatcami móch) Myślę że lepiej by było zrobić zwykłe rangi jak n.p. newbie, początkujący, śr zaawansowany itp.

IMHO są fajniejsze od "początkujący... itp" i ciekawsze.. takie jest moje zdanie, wiem, że odpowiadam za redakcję, ale wyraziłem tylko to, co o tym sądzę :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w prawie każdym GW nabijacie się z Allora?

I jak też z Allorem związane pytanie

Kto pierszy powiedział ALLOR SCREENY!!!!

:D Bo kurde mi kolega dziś na gadu gadu pisze, jak bym miał numer gadu gadu Allora to bym mu codzienie raz napsiał ALLOR SCREENY!!!!

PS Takie o Retro pytanie :D, czy powrócicie do mini konkursiku Sobowtórów :D, przeglądając stare numerki natknołem się na parę fajnych Cosplayów, np Larrego Laffera czy Popularnych w tamtych czasach Lary Croft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z jakiej gry najbardziej zapadł Wam w pamięć? Nie możecie go zapomnieć i cały czas wam w uszach dzwoni. Chodzi tu o jakieś starsze gry(nowsze też mogą być).

@Kartos

To nie są rasy ze Śródziemia. Przynajmniej nie tylko. Równie dobrze mogą być z Dowolnego RPG(np. D&D).

Katros??!! :verymad: jak karty albo kartony? błe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack z jakiej gry najbardziej zapadł Wam w pamięć? Nie możecie go zapomnieć i cały czas wam w uszach dzwoni. Chodzi tu o jakieś starsze gry(nowsze też mogą być).

@Kartos

To nie są rasy ze Śródziemia. Przynajmniej nie tylko. Równie dobrze mogą być z Dowolnego RPG(np. D&D).

Katros??!! :verymad: jak karty albo kartony? błe!

Przepraszam uprzejmie panów redaktorów... Ale to mnie rozwaliło. Pah - pah xD

Znawcy... Jeden lepszy od drugiego xd Panowie, uważajcie co piszecie (i gdzie...)... No i jak możecie obrażać tak zacnego bohatera, tak zacnej gry?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...