Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Dość szybkie i poważne pytanie dotyczące czasopisma. Już jakiś czas o tym dość głośno jest a mimo to od 2 numerów CDA nie widzę o tym wzmianki. ...

Ta zapowiedź ma pecha, spada z magazynu. Może teraz jej się uda ;-)

Może już było, ale...

Co robicie z grami, które otrzymaliście do recenzji, gdy już przestają być potrzebne? Odsyłacie, zabieracie prywatnie czy co?

Najczęściej: rozdajemy wycieczkom, które odwiedzają naszą redakcję. Pod warunkiem, że przyjdą z pizzą. Albo używamy ich w konkursach na stronie WWW czy w magazynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio myślałem o prezentach w cda , chodzi mi tu o plakaty . Mianowicie bardzo mi się podobają plakaty z grami lub bohaterami z nich w tle ale fajnie by było gdyby dano DużY plakatowy banner cda tzn. na nim znajdowało by się logo cda a pod nim np.śmieszne / poważne zdjęcia redakcji/reaktorów co tym myśli redakcja i wy użytkownicy ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa aby w następnych CDA pojawiła się któraś z recenzowanych w aktualnym numerze MMO? Chodzi mi raczej o Runes of Magic. Plik jest za duży, wielu ma limity.

Nie mam nic wspólnego z zagospodarowywaniem miejsca na coverze, ale wydaje mi się, iż z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że takie coś jest mało prawdopodobne. Wspomniany klient RoM to blisko 3,5 GB, co jest chyba jednak zbyt dużym procentem pojemności covera, by poświęcać go zapełniając czymś, co jednak większość osób może bezproblemowo ściągnąć. To w końcu MMO, więc chyba każdy zainteresowany tytułem posiada dostęp do takiego czy innego internetu.

PS Granie w MMO poprzez Internet z limitami jest niezdrowe. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak w cda nagrywane są gameplaye z gier (i jakim programem) Bo patrząc na niektóre zachciało mi się samemu kręcić. Chyba to nie jest tajemnica? :P

Programem Fraps.

Czy możliwe by było że wy byście zorganizowali np. wraz z CDP coś na kształt dni otwartych tzn. jakiś zjazd fanów gier i pisma w okresie wakacyjnym ??

Konwent znaczy się? Takie rzeczy planuje się nawet na rok do przodu. Czy jest możliwe nie dane jest mi wiedzieć, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że nie.

Bo chyba nie chodzi ci o "drzwi otwarte" redakcji z przewodnikiem i oglądaniem pracy redaktorów zza barierek? Hm, już widzę tę tabliczkę "nie dokarmiać Qn'ia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do Ghosta jakiś czas temu userbary CD-A

i nie wiem, czy Ghost nie miał czasu ich wrzucić czy są za słabe?

a Ghosta jakoś ostatnio nie widzę na forum, także piszę tutaj to pytanie :)

Mało casu, kruca bomba, mało casu. Na razie mam sporo innych prac, jak znajdę trochę luzu popatrzę na nie i coś tam dorzucę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do Ghosta jakiś czas temu userbary CD-A

i nie wiem, czy Ghost nie miał czasu ich wrzucić czy są za słabe?

a Ghosta jakoś ostatnio nie widzę na forum, także piszę tutaj to pytanie :)

Mało casu, kruca bomba, mało casu. Na razie mam sporo innych prac, jak znajdę trochę luzu popatrzę na nie i coś tam dorzucę. ;)

okey :) też tak myślałem, ale wolałem się upewnić ^^

pozdrawiam i życzę... miłej pracy, a zaraz po niej miłego odpoczynku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, da się jakoś kupić numery archiwalne ?

Po raz 4529: mozna zamowic numery archiwalne do 12 (a moze 13 - nie pamietam) wydan wstecz. Informacja powinna byc na stronie z prenumerata w pismie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość szybkie i poważne pytanie dotyczące czasopisma. Już jakiś czas o tym dość głośno jest a mimo to od 2 numerów CDA nie widzę o tym wzmianki. ...

Ta zapowiedź ma pecha, spada z magazynu. Może teraz jej się uda ;-)

Może już było, ale...

Co robicie z grami, które otrzymaliście do recenzji, gdy już przestają być potrzebne? Odsyłacie, zabieracie prywatnie czy co?

Najczęściej: rozdajemy wycieczkom, które odwiedzają naszą redakcję. Pod warunkiem, że przyjdą z pizzą. Albo używamy ich w konkursach na stronie WWW czy w magazynie.

Żałujecie kawałka strony na ogłoszenie tego? :P PO 2-3 miechach to nawet na zapowiedz się nie na da pod względem czasu. Wracając do tematu, będą kiedyś dalsze kroki poczynione w CDA by znó nastały czasy Pełnych FILMÓW na DVDkach? Ahh Godzilla była spoko :)A od czasu MK Conquest du..a blada i nic nie ma tylko gry a ostatnio troszkę średniawe :). Co jakiś czas dać filma to był genialny pomysł szkoda że nie kontynuowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego imć Smuggler chowa swe oblicze przed krytyki ostrzem???

Po to, żeby uniknąć ludzi takich jak Ty, którzy podchodząc do niego na ulicy będą krzyczeć:

CDA jest ZAJE**STE

:laugh::tongue:

Nic dodac, nic ujac.

Nie przepadam za tzw. popularnoscia/rozpoznawalnoscia, duzo bardziej cenie sobie swiety spokoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...