Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Smuggler!

A impreza w Twoim domu to co? To niby nie są urodziny redakcji?! ;)

A tak serio: Jaką pizze preferujecie? Ręcznie wykonaną czy z pizzerii?

To naprawdę przydatna informacja w razie wycieczki do redakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler!

A impreza w Twoim domu to co? To niby nie są urodziny redakcji?! ;)

A tak serio: Jaką pizze preferujecie? Ręcznie wykonaną czy z pizzerii?

To naprawdę przydatna informacja w razie wycieczki do redakcji :)

Wchlaniamy wszystko, co nie ma na sobie anochois i malzy (te smierdza po usmazeniu). Wszystko inne - moze byc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przestarzałe, ale pytam - Skąd wzięliście informację o tym że Geralt w drugiej części nie będzie miał kucyka? Oficjalne stanowisko CDPR jest takie, że postara się zrobić możliwość wyboru, a także że nie współpracowali z wami przy pisaniu artykułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry dział, ale mój post się wcześniej nie pojawił. Chodzi mi o to, jak zamówić jeden numer archiwalny. Na podstronie Prenumerata, są tylko wzorce na 6 lub 12 egzemplarzy w prenumeracie. Nie mogę znaleźć na numer archiwalny. Jak go zamówić? Proszę, pomóżcie.

Dokładnie chodzi mi o nr 12/2009 (172).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znaczek { beta } przy logu CD-ACTION na stronie głównej kiedyś zniknie? :rolleyes:

Tu się wproszę i ja odpowiem. Znaczek {beta} to taki relikt z boomu web 2.0 i swego czasu było modne przywalenie "beta" gdzie się tylko da. Znaczy to w tym wypadku tyle, że serwis może nie funkcjonować w 100% poprawnie, z czego webmaster jest usprawiedliwiony ;)

---------------

Teraz ja natomiast mam pierwsze od dawna pytanie, prawdopodobnie będzie mógł na nie odpowiedzieć Smuggler, ale zadaję w strefie redakcyjnej bo kto tam wie.

Ostatnio natknąłem się na jeden ze starszych numerów CDA ( 8/1998 ) i moją uwagę zwrócił fakt pewnej odpowiedzi w Action Redaction. Mianowicie czytelnik zapytał kiedy będzie pełna wersja Teenagenta (który swoją drogą był w CDA ze 3 lata później), na co odpowiadający (zakładam że SMG) oprócz samej odpowiedzi dodał "co ty na to, Adrianie von Metropolis :)". Później jeszcze w tym samym liście była podobna odpowiedź dotycząca dema "Książe i Tchórz". Lubię takie smaczki "personalne" i domyślam się, że chodziło o aluzję do pracownika Metropolis, jednak co jest zastanawiające - (z tego co widziałem) nigdy wcześniej ani później już nie było w AR takiej bezpośredniej aluzji. Co zatem spowodowało, że akurat wtedy się pojawiła? ;)

Zdaję sobie sprawę, że mówimy o czymś co miało miejsce lata temu jednak coś czuję, że nie zostało to zapomniane :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry dział, ale mój post się wcześniej nie pojawił. Chodzi mi o to, jak zamówić jeden numer archiwalny. Na podstronie Prenumerata, są tylko wzorce na 6 lub 12 egzemplarzy w prenumeracie. Nie mogę znaleźć na numer archiwalny. Jak go zamówić? Proszę, pomóżcie.

Dokładnie chodzi mi o nr 12/2009 (172).

Info powinno byc w pismie na stronie z prenumerata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie konkursu związanego z AvP.

Próbowałem dodać rzeczonego gracza do listy znajomych, lecz wyświetlił się komunikat, iż lista znajomych jest pełna. Czy to znaczy, że nie można już dołączyć do grupy pod sztandarem CDA? Jeżeli można to jak, gdzie i kiedy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnio starsze numery CDA naszło mnie pytanie - pewnie już się pojawiło, ale wyszukiwarka nic nie znalazła - jak bardzo różni się na przykład recenzja, którą możemy przeczytać na łamach czasopisma od recenzji, która wychodzi bezpośrednio spod pióra autora? Pomijam oczywiście takie oczywistości jak poprawione literówki, przecinki. Czy korekta może na dużo sobie pozwolić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja natomiast mam pierwsze od dawna pytanie, prawdopodobnie będzie mógł na nie odpowiedzieć Smuggler, ale zadaję w strefie redakcyjnej bo kto tam wie.

Ostatnio natknąłem się na jeden ze starszych numerów CDA ( 8/1998 ) i moją uwagę zwrócił fakt pewnej odpowiedzi w Action Redaction. Mianowicie czytelnik zapytał kiedy będzie pełna wersja Teenagenta (który swoją drogą był w CDA ze 3 lata później), na co odpowiadający (zakładam że SMG) oprócz samej odpowiedzi dodał "co ty na to, Adrianie von Metropolis :)". Później jeszcze w tym samym liście była podobna odpowiedź dotycząca dema "Książe i Tchórz". Lubię takie smaczki "personalne" i domyślam się, że chodziło o aluzję do pracownika Metropolis, jednak co jest zastanawiające - (z tego co widziałem) nigdy wcześniej ani później już nie było w AR takiej bezpośredniej aluzji. Co zatem spowodowało, że akurat wtedy się pojawiła? ;)

Zdaję sobie sprawę, że mówimy o czymś co miało miejsce lata temu jednak coś czuję, że nie zostało to zapomniane :)

Taki zart, aurat Adriana znam osobiscie i to dosc dlugo, jeszcze z czasow gdy sam byl nastolatkiem, stad ten dopisek.

Jeżeli nie załapałem się na edycję konkursu na sobowtóra z aktualnego numeru (w sensie nie przesłałem fotki), to będzie on dalej prowadzony, i będę mógł wysłać do numeru kwietniowego?

Konkurs jest NIEUSTAJACY.

Czytając ostatnio starsze numery CDA naszło mnie pytanie - pewnie już się pojawiło, ale wyszukiwarka nic nie znalazła - jak bardzo różni się na przykład recenzja, którą możemy przeczytać na łamach czasopisma od recenzji, która wychodzi bezpośrednio spod pióra autora? Pomijam oczywiście takie oczywistości jak poprawione literówki, przecinki. Czy korekta może na dużo sobie pozwolić?

Bardzo niewiele. Jesli korekta ma jakies WIEKSZE watpliwosci odnosnie sensu czy poprawnosci merytorycznej tekstu to konsultuje to z autorem, zglasza mu obiekcje i autor albo je rozwiewa ("tak ma byc, takie sa fakty") albo sam poprawia, jesli okazuje sie, ze to jest blad. Natomiast nie ma tak, ze autor napisze "gra jest badziewiem 5/10", a czyta potem"swietna gra, 9/10".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnio starsze numery CDA naszło mnie pytanie - pewnie już się pojawiło, ale wyszukiwarka nic nie znalazła - jak bardzo różni się na przykład recenzja, którą możemy przeczytać na łamach czasopisma od recenzji, która wychodzi bezpośrednio spod pióra autora? Pomijam oczywiście takie oczywistości jak poprawione literówki, przecinki. Czy korekta może na dużo sobie pozwolić?

Bardzo niewiele. Jesli korekta ma jakies WIEKSZE watpliwosci odnosnie sensu czy poprawnosci merytorycznej tekstu to konsultuje to z autorem, zglasza mu obiekcje i autor albo je rozwiewa ("tak ma byc, takie sa fakty") albo sam poprawia, jesli okazuje sie, ze to jest blad. Natomiast nie ma tak, ze autor napisze "gra jest badziewiem 5/10", a czyta potem"swietna gra, 9/10".

No i druga sprawa - jesli tekst po autorze trzeba przerabiac, mocno poprawiac i generalnie doprowadzac do stanu używalności, to znaczy, że autor nie za bardzo się nadaje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do panów z redakcji, dotyczy to pewnej galerii.

http://www.cdaction.pl/galeria/2219/1

Czy aby nie które screeny nie pochodzą z gry. "Halo 3 ODST", zamiast z "Halo: reach". ? Po czym tak sądzę. ? Otóż, na niektórych screenach widać odziały ODST, i na dwóch screenach, interfejs menu, wygląda jak ten z ODST. Czy to przypadek. ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio list w AR i naszło mnie pewne pytanie czy możliwe było by zamieszczenie na DVD muzyki zespołu InDespair bądź tej tworzonej przez Huta (zawsze to jakoś można się lepiej dogadać bo w sumie kumple z pracy ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko - jak opisywaliście Aliens vs Predator to jak mogliście w tę grę grać jak ja dzisiaj dostałem pre-order i muszę czekać do piątku bo na Steam pisze że nie ma jeszcze premiery i trzeba czekać.

Ja nic takiego nie mialem, wszedlem w link, pobralem a steam zrobil reszte... czyli instalacja itp.

A tak nawiasem. Nie wiecie czy jest jakies demo na necie AvP3? Mam na mysli SP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko - jak opisywaliście Aliens vs Predator to jak mogliście w tę grę grać jak ja dzisiaj dostałem pre-order i muszę czekać do piątku bo na Steam pisze że nie ma jeszcze premiery i trzeba czekać.

Sa specjalne wersje do recenzji, bez ograniczen czasowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...