Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Szkoda :( Lubiłem Czarnego, kto będzie teraz recenzował gry dla dzieci? Kto napisze recke najnowszej nadchodzącej części Pottera? Eugeniusz? Nieeeeeee, nikt nie wystawi już tej grze tak wysokiej oceny jak Iwan :( Ani żadnej innej platformówce dla dzieci, z nikogo już nie będzie można się śmiać że gry ze znaczkiem PEGI 3+ nie będzie umiał przejść :/ To on w Clicku pracował? Pierwsze słysze 0_0. Smuggler, a tych dzieciaków prawym prostym to Ty tak potraktowałeś? :D Przecież stary dziad z Ciebie jest! nie wieże w to :D Każdy normalny by uciekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Pan Jan Macujan wszedł zamiast Czarnego Iwana ?

Jak na moje oko, to wszedł Phnom z Clicka... co zresztą widać w stopce redakcyjnej.

edit: Obaj mieliśmy rację :tongue:

Czy czy jest szansa, by w numerze czerwcowym pojawiła się recenzja Zeno Clash?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już zadawał to pytanie, ale czy Czarny Iwan pamięta o obietnicach kontynuowania swoich minifelietonów? Np, opowiadanie, albo unowocześnianie bajek?

Przestań przesypiać czas pracy Iwan! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Pan Jan Macujan wszedł zamiast Czarnego Iwana ?

Jak na moje oko, to wszedł Phnom z Clicka... co zresztą widać w stopce redakcyjnej.

edit: Obaj mieliśmy rację :tongue:

Czy czy jest szansa, by w numerze czerwcowym pojawiła się recenzja Zeno Clash?

Jest.

Czy ktoś z redakcji chodził na mecze koszykówki w wykonaniu Śląska Wrocław?

Chodzil, chodzil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jest jednym z 6 miast w całej Polsce gdzie znajduje się jeden z 9 Burger Kingów. Czy czujecie się z tego dumni? Bo ja bym był, gdybym był na waszym miejscu. :D Czy ktoś z redakcji już tam kiedyś jadł? Jak wrażenia? Czy żarełko lepsze niż w MCD, KFC? I w ogóle kto z redakcji lubi fast-foody i często chodzi do McD/KFC? I jeszcze jedna kulinarna kwestia. Czy ktoś z was pił Dra Peppera n.p. w Niemczech będąc na targach w Lipsku, czy na E3? Czy ten napój można gdzieś we Wrocku dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jest jednym z 6 miast w całej Polsce gdzie znajduje się jeden z 9 Burger Kingów. Czy czujecie się z tego dumni?

Ty to na powaznie?

Czy ktoś z was pił Dra Peppera n.p. w Niemczech będąc na targach w Lipsku, czy na E3?

Naprawde nie da sie zadac redakcji czasopisma o grach bardziej sensownego pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jest jednym z 6 miast w całej Polsce gdzie znajduje się jeden z 9 Burger Kingów. Czy czujecie się z tego dumni? Bo ja bym był, gdybym był na waszym miejscu. :D Czy ktoś z redakcji już tam kiedyś jadł? Jak wrażenia? Czy żarełko lepsze niż w MCD, KFC? I w ogóle kto z redakcji lubi fast-foody i często chodzi do McD/KFC? I jeszcze jedna kulinarna kwestia. Czy ktoś z was pił Dra Peppera n.p. w Niemczech będąc na targach w Lipsku, czy na E3? Czy ten napój można gdzieś we Wrocku dostać?

Jadlem BK ale nie w Polsce. Dla mnie jedynym "zjadliwym" fastfoodem jest KFC, zingera z serem autentycznie lubie.

Peppera pilem w USA i smakowalo jak cholera. Zaluje, ze go nie ma w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz CormaC dla Smugglera te pytania nie są bezsensowne :P Smg a Zinger nie jest czasem z sałatą, a nie z serem? A jeśli chodzi o Dra Peppera to w moim mieście (Tczew- 60 tys. mieszkańców) jeszcze rok temu można go było kupić w puszkach w sklepie Piotr i Paweł, no i w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w sklepi "Kuchnie świata" do niedawna też można go było dostać i to w butelkach 0,5 litra!! Ba! Nawet Dr Pepper Zero tam był, co prawda gorszy niż zwykły, ale też dobry, te butelki kosztowały sporo, bo aż 5 zł. A teraz nigdzie tego nie ma :( Chociaż kiedyś w jednym sklepie internetowym znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz CormaC dla Smugglera te pytania nie są bezsensowne :P Smg a Zinger nie jest czasem z sałatą, a nie z serem? A jeśli chodzi o Dra Peppera to w moim mieście (Tczew- 60 tys. mieszkańców) jeszcze rok temu można go było kupić w puszkach w sklepie Piotr i Paweł, no i w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w sklepi "Kuchnie świata" do niedawna też można go było dostać i to w butelkach 0,5 litra!! Ba! Nawet Dr Pepper Zero tam był, co prawda gorszy niż zwykły, ale też dobry, te butelki kosztowały sporo, bo aż 5 zł. A teraz nigdzie tego nie ma :( Chociaż kiedyś w jednym sklepie internetowym znalazłem.

Zinger zawsze jest - m.in.- z salata ale ser na zyczenie. Dlugo nie moglem zidentyfikowac smaku Peppera, az mnie oslnilo- amaretto! Migdalowy.

PS. Co innego mowic o fasfoodzie, co innego byc dumnym, e go go mamy w miescie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za takie wpieprzanie sie i offtop, ale nie wiem gdzie zamieścic moje zapytanie (bo w dziale o pomocy technicznej nie moge dodac odpowiedzi). mianowicie zainstalowałem sobie Speedballa 2 z coverka, mam z forum kodzik, wszystko pięknie, ale jak uruchomic chce zeby pograc, to tylko mignie okienko "preparing for launch" i po góra 2 sek. gaśnie a gierka się nie uruchamia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach mam stworzenie zestawu tapet w różnych rozdzielczościach o CD-Action, gdzie pojawiło by się Wasze logo, jednak chciałbym najpierw spytać redakcję o zgodę i proszę o odpowiedź, czy zezwalacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciał bym zapytać jaki sklep internetowy oferuje najwięcej tytułów na PC...jestem Fanem serii KotOR i zajechałem swoje płytki, nie mam zaufania do Allegro więc tam nie kupuję.

Jestem stałym klientem Empiku jednak tam nie dostanę tego co mnie interesuje.

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie najlepiej szukać?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciał bym zapytać jaki sklep internetowy oferuje najwięcej tytułów na PC...jestem Fanem serii KotOR i zajechałem swoje płytki, nie mam zaufania do Allegro więc tam nie kupuję.

Jestem stałym klientem Empiku jednak tam nie dostanę tego co mnie interesuje.

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie najlepiej szukać?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Z tego co wiem nigdzie poza Allegro tej gry (wszystkich od Lucasa które wydało LEM) nie dostaniesz. Kiedyś szukałem Jedi Academy, nawet wysłałem maila do Polskiego dystrybutora tej gry czyli LEM, lecz odpowiedzi nie dostałem... :(

EDIT: KotOR'a nie wydało LEM, mój błąd... W takim razie nie wiem czy można dostać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

A czy Jak mam prenumerate to wysylacie w dni premiery??

I Ile będzie szło pocztą??

Bo mieszkam w województwie Świętokrzyskim w Skarżysko Kam(pol godziny jazdy d o Kielc).

Jak długpo jeszcze bo jeszcze nie przyszło??!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość szybkie i poważne pytanie dotyczące czasopisma. Już jakiś czas o tym dość głośno jest a mimo to od 2 numerów CDA nie widzę o tym wzmianki. Mowa o zapowiedzi nowego Painkillera pod nazwą Ressurection. Ma wyjść pod koniec tego roku i ma mieć wiele poprawek (nie tyle w kampanii ale i samym multiplayer gdyż twórcy właśnie na rozgrywkę sieciową najbardziej postawili w tej produkcji. Jedną z wielu najciekawszych zalet ma być (uwaga) Coop dla dwóch graczy w kampanii co ostatnio jest modne. Odsyłam do 2 newsów na naszym serwisie po więcej informacji i liczę że CDA w końcu o tym napisze. Może to już nie robią Polacy ale wciąż w większości to dzieło PCF. Pozdrawiam.

http://painkiller.ugu.pl/news/85

http://painkiller.ugu.pl/news/87

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś może na temat nowego cs'a ??

counter-strike online, gra przeznaczona na rynek azjatycki (dalekowschodni), tak jak np. battlefield online... poprostu tam grają wyłącznie w gry które mają napis online w tytule :thumbsup:

Ale prawdą jest, że w CDA o tym nie wspomniano :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...