Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy ktoś z redakcji zna takich osobników jak Tadeusz Zieliński i Miłosz Brzeziński?Prowadzą oni comiesięczny program o gracz Review Teritorry i co najlepsze Miłosz B. gada o grach na konsolach z wyglądu będąc bardzo podobnym do Huta który też tnie na konsolach,a Tadeusz który rozprawia o grach pecetowych jak żywo przypomina enkiego :)

Kolego ile Ty piłeś? Tadeusz podobny do enkiego? no zlituj się. On (Tadek) pisuje też do Neo plus i Playa pod ksywką zooltar. i Gdyby on był enkim, również by się w cda podpisywał jako zooltar. Poza tym Miłosz bardziej mi Allora przypomina, ale to ani Hut, ani Al, a Tadek to nie enki. BTW co redakcja sądzi o Hyperze? Czy traktuje go jako realną konkurencję, kolegów czy może tylko ciekawostkę? to obecnie jedyny polski program TV poświęcony grom, a dałoby radę zrobić coś w stylu Cd-Action tv?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat... mam takie pytanie. Skąd Wam się wytrzasnęło w pełnych wersjach w piśmie 05/2009, że Czarna Owca Sven: Uwolnić Ptaszka to gra 12+?! Z okładki gry? :blink: Bo na stronie głównej Nicolas Games jest prawidłowe 18+ i na dokładkę charakterystyczne oznaczenie z męskim i żeńskim znaczkiem połączonymi razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat... mam takie pytanie. Skąd Wam się wytrzasnęło w pełnych wersjach w piśmie 05/2009, że Czarna Owca Sven: Uwolnić Ptaszka to gra 12+?! Z okładki gry? :blink: Bo na stronie głównej Nicolas Games jest prawidłowe 18+ i na dokładkę charakterystyczne oznaczenie z męskim i żeńskim znaczkiem połączonymi razem...

www.pegi.info

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ile Ty piłeś? Tadeusz podobny do enkiego? no zlituj się. On (Tadek) pisuje też do Neo plus i Playa pod ksywką zooltar. i Gdyby on był enkim, również by się w cda podpisywał jako zooltar. Poza tym Miłosz bardziej mi Allora przypomina, ale to ani Hut, ani Al, a Tadek to nie enki

Ale mi chodziło o wygląd zewnętrzny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania dotyczące kolegiów odbywających się w redakcji CDA. Konkretnie skład, ilość, dni i godziny odbywania . U kogo, i czy w ogóle, mogę uzyskać takie informacje? Jestem studentem dziennikarstwa w Szczecinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reagujecie gdy zobaczycie jakąś grę z waszą oceną i kawałkiem recenzji ale lekko przerobioną?

Już wyjaśniam.Pewnego dnia 2 miesiące po recenzji w CDA gry Juiced rozglądałem się po empiku co by tu...kupić :P(hehe)

No i patrzę Juiced. Nie była to jakoś zła gra podobno więc postanowiłem obejrzeć pudełko.

Kwestia(nie pamiętam dokładnie ale to było coś w tym stylu):Jeżeli lubisz nielegalne wyścigi samochodowe to nic lepszego na półkach nie znajdziesz. I tu numer cda ale oceny nie podali.

Oryginalnie to brzmiało:Jeżeli lubisz nielegalne wyścigi samochodowe A UNDERGROUND CI JUŻ SIĘ ZNUDZIŁ to nic lepszego na półkach nie znajdziesz. Nie żeby to było jakieś wielkie wykroczenie ale jednak trochę mnie to zdenerwowało bo to przeinaczanie poniekąd.

A jakie jest wasze zdanie? Czy to coś błahego? Czy dystrybutor ma prawo tak robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka dręczących mnie pytań do redakcji .

1.Czy wasza redakcja jest zwolennikiem mocherowych beretów i radia Marysia ?

2.Czy Smuggler ma nielegalną bimbrownie w piwnicy redakcji ?

3.Czy to prawda że Smuggler przechodził 10 razy przechodził Czarna Owca Sven: Uwolnić ptaszka ?

I ostatnie najbardziej dręczące mnie pytanie

4. Czy trafie do Action Redacion do działu LOL .

Z góry dziękuje za odpowiedzi i czekam na nominacje do LOL .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reagujecie gdy zobaczycie jakąś grę z waszą oceną i kawałkiem recenzji ale lekko przerobioną?

Już wyjaśniam.Pewnego dnia 2 miesiące po recenzji w CDA gry Juiced rozglądałem się po empiku co by tu...kupić :P(hehe)

No i patrzę Juiced. Nie była to jakoś zła gra podobno więc postanowiłem obejrzeć pudełko.

Kwestia(nie pamiętam dokładnie ale to było coś w tym stylu):Jeżeli lubisz nielegalne wyścigi samochodowe to nic lepszego na półkach nie znajdziesz. I tu numer cda ale oceny nie podali.

Oryginalnie to brzmiało:Jeżeli lubisz nielegalne wyścigi samochodowe A UNDERGROUND CI JUŻ SIĘ ZNUDZIŁ to nic lepszego na półkach nie znajdziesz. Nie żeby to było jakieś wielkie wykroczenie ale jednak trochę mnie to zdenerwowało bo to przeinaczanie poniekąd.

A jakie jest wasze zdanie? Czy to coś błahego? Czy dystrybutor ma prawo tak robić?

Nieladnie zagral ale w graniach rozsadku, niech mu tam.

Mam kilka dręczących mnie pytań do redakcji .

1.Czy wasza redakcja jest zwolennikiem mocherowych beretów i radia Marysia ?

2.Czy Smuggler ma nielegalną bimbrownie w piwnicy redakcji ?

3.Czy to prawda że Smuggler przechodził 10 razy przechodził Czarna Owca Sven: Uwolnić ptaszka ?

I ostatnie najbardziej dręczące mnie pytanie

4. Czy trafie do Action Redacion do działu LOL .

Z góry dziękuje za odpowiedzi i czekam na nominacje do LOL .

Ja mam tylko jedno pytanie - po kiego zadajesz bezsensowne pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przegapiłem ostatnio, ale co się stało z Czarnym Iwanem? Nie ma go na forum, w stopce przesunął się do stałych współpracowników.. Myślałem że po zawieszeniu Clicka będzie się więcej udzielał w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Pytania te wcześniej zostały już zadane w poście w temacie o Mage Knight, ale post został przez moderatora do kosza przesunięty, z powodu nie odpowiedniego miejsca z propozycją zamieszczenia postu tutaj.

Chciałbym zadać dwa pytania dotyczące dołączonej gry do CDA 05.09: Mage Knight: Apocalypse

Pytanie 1:

Skoro gra JEST okrojona dla użytkowników CDA o wycięty multiplayer, czemu to nie zostało napisane w opisie tej gry w gazecie, ani w opisie w instalatorze / CDA Menu Cover DVD?

Ba wręcz dodatkowo jest zaznaczone w kilku wspomnianych miejscach, że gra jest o wiele lepsza w multi, które pozwala na grę "nawet" w 5 osób...

Zgodnie z prawami konsumentów jest to wprowadzenie w błąd albo chociaż NIE DOINFORMOWANIE, które miało na celu - nie wiadomo co?

Skoro ktoś wiedział jak sprawa wygląda z tą grą i licencją na jej umieszczenie w gazecie, to czemu nie zostało to umieszczone w opisie gry z dodatkową ramką np typu UWAGA Gra ma niestety wyłączony Multiplayer.

Było miejsce na to aby dodać info o wolnym uruchamianiu się gry, ale już poinformowanie o braku bardzo ważnej funkcjonalności (zgodnie z opisem nawet może największej zalety gry) jaką jest Multiplayer zabrakło miejsca? Rozumiem, że mogło to się stać dlatego iż informacja o warunkach licencji (lub jej ograniczeń) mogła nie być jawnie dostępna osobie piszącej tekst do Cover DVD po prostu wydaje mi się iż należy nam się choć małe sprostowanie w newsach na głównej stronie (a nie jako jeden maleńki post upchnięty w tłoku forum)

Pytanie 2:

Zauważyłem że instrukcja do gry (znajduje się w katalogu z grą po zakończonej instalacji) jest nie kompletna:

- zgodnie z zawartością spisu treści - powinno być 63 strony, a jest 61. Brakuje rozdziałów: Autorzy str 63, Pomoc Techniczna w Polsce str 62.

- zgodnie z akapitem Instalacja na stronie 3 odpowiedzi na problemy z grą winny być umieszczone na stronie 65 instrukcji, a instrukcja kończy się na 61 stronie...

Dodatkowo chciałem zwrócić uwagę na to iż brak rozdziału Autorzy jest w świetle prawa - jawnym złamaniem zasad licencyjnych. Pytanie kto w takiej sytuacji ponosi za to odpowiedzialność - czy CDA, które płytki z instalacją gry wydało, czy polski dystrybutor, który dostarczył CDA grę ? Pytam się bardziej przez grzeczność i bardziej dlatego by Was uczulić na takie problemy, gdyż żyjemy w dziwnym kraju gdzie każdy każdemu patrzy na ręce i "życzliwych" jest dość by napsuć krwi. Gdyż w podobnych sytuacjach osoby (lub instytucje) które są najmniej winne najwięcej mogą ucierpieć. Rozumiem że nie macie wpływu na to jak wygląda zawartość gry (lub co jest do niej dołączone), ale polskie prawo zakłada odpowiedzialność za produkt końcowego wydawcę.

Heh mam nadzieje że tym razem ta treść postu nie zostanie uznana za roszczeniową, oszczerczą czy nie kulturalną. Kupuję CDA od maja 97 roku i nie chciałbym by przez jakieś głupoty, na które nie macie zbyt wielkiego wpływu, mielibyście mieć jakieś problemy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szuka i daje teksty forumowiczów do CDA?

Rozni ludzie.

Lordf Winter - sprawdzamy co z tym multi :/

Instrukcja jest obcieta z prostej przyczyny - jest to skan instrukcji pierwotnego wydawcy. Tym samym dane o pomocy technicznej itd. bylyby nieaktualne i wprowadzajace w blad. Wszelkie problemy z grami dystrybuowane przez CDA zglasza sie redakcji (jest o tym info i namiary w Zawartosci Cover DVD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie skromniutkie pytanie:

Kto jest największym redakcyjnym śpiochem i czy zdarza się komuś przysnąć w trakcie pracy?

Jak byś był fanem CDA, to byś znał odpowiedź na tak banalne pytanie :tongue: Oczywiście Czarny Iwan :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przegapiłem ostatnio, ale co się stało z Czarnym Iwanem? Nie ma go na forum, w stopce przesunął się do stałych współpracowników.. Myślałem że po zawieszeniu Clicka będzie się więcej udzielał w CDA.

Ponawiam pytanie kolegi, bo widzę, że Smuggie chce się wymigać od odpowiedzi :P Dlaczego Iwan nie ma swojego tematu na forum? Chętnie bym go popytał o co nieco. W GameWalkerze go zabrakło, ktoś (zgaduję, że Jan Mecujan) zajął jego miejsce w stopce. Chwilowa przerwa czy coś gorszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem na wp.pl że Wrocław to jedno z najniebezpieczniejszych miast w Polsce, Co o tym sądzicie? Czy komuś z redakcji zdażyło się stracić portfel, samochód czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem na wp.pl że Wrocław to jedno z najniebezpieczniejszych miast w Polsce, Co o tym sądzicie? Czy komuś z redakcji zdażyło się stracić portfel, samochód czy coś?

Pierwsze slysze. Raz tylko jakis nastoletni gangsta (plus smarkata obstawa) chcial mnie skroic ze sprzetu fotograficznego ale zostal odprawiony odmownie prawym prostym (a obstawa spierd... na ten widok) i to jest wszystko, co mnie zlego we Wrocku przez lata mieszkania spotkalo. Naturalnie sa miejsca, gdzie lepiej wieczorami nie chodzic trzymajac w obu rekach pliki pieniedzy, ale to chyba w kazdym miescie na swiecie sa takie miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze pytanie o Czarnego Iwana, bo się zaniepokoiłem :P

Czy w dłuższej perspektywie jest możliwość jego powrotu, czy mosty są już spalone? Będzie jeszcze pisał chociaż jako współpracownik? Jeśli możecie to opiszcie całą sytuację (przynajmniej to, co możecie napisać, bo rozumiem, że niektóre rzeczy to tajne przez poufne) :) Dlaczego odszedł, nie podobała mu się atmosfera, czy jakieś problemy prywatne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...