Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Dzięki za wyjaśnienie mi tej palącej kwestii, a ja myślałem że to redaktorzy właśnie mają największą władze ;) Apropos tego co napisał Niqus. Ja z kolei nie mogę znaleźć recenzji gry Obscure 1. Powie mi ktoś w którym numerze była? Szukałem w wyszukiwarce i ręcznie chyba przez godzinę na waszej stronie i drugie tyle u siebie w domu i nic... a pamietam że miałem ten numer cda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, dlaczego redakcja tak "jedzie" po grach, które dostały w okolicach 6+/7 - mowa oczywiście o Gamewalkerze. I potem wkurza to niemiłosiernie, bo gdy pojawia się konkurs na opisanie GW, to 99,9% nazywa Godfathera 2 gniotem, śmieciem, syfem itp.

Dobrze wiem, dlaczego zdecydowaliście się na taki krok - zapewne w CD-A ta gra dostanie góra 5+, jednak co dziwne, większość serwisów ocenia ją dość dobrze. Na GO średnia wynosi 7,7/10 ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy testujecie może pełne wersje pod kątem kompatybilności z Vistą (znaczy proste działa/nie działa ;))?

A, ponowię swoje wcześniejsze pytanie (tak na wszelki wypadek, nie bijcie :)) - czy jest może szansa na to, by chociaż cover był pakowany w "folię jednokrotnego otwarcia"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wszyscy by zyskali na tym, gdybyście jednak je udostępniali w formie .pdf za (rozsądną, oczywiście, biorąc pod uwagę czas od ich wydania) opłatą :) Oczywiście domyślam się ze nic z tego - macie w wydawnictwie ludzi od wymyślania sposobów zarabiania pieniędzy, i gdyby takie coś było możliwe, to na pewno zorganizowalibyście to sami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład:

Gra ma 5 zakończeń, trzeba napisać recenzje bo to wielki hit.

Czy autor recenzji przechodzi grę 5 razy, żeby zobaczyć wszystkie zakończenia?

Nie. To niewykonalne.

I czy np. gra to wielki shit, to autor przechodzi ją do końca, czy odpuszcza sobie po połowie?

Autor ma obowiazek zapoznac sie z gra na tyle, zeby napisac rzetelna recenzje. Nikt mu nie robi sprawdzianu z tresci gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dobra-pytanko(a może raczej lekka prośba)do mistera MAC ABRY:

W minifelietonie na stronie 47(Gamewalker) podałeś link do filmiku na youtube-cholernie mnie korci go obejżeć,ale za Chiny i Japonię nie mogę go znaleźć-może nie te literki mam na klawiaturze...Ten tego-mógłbyś podać link na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. Czy za wstawianie na płyte patchy musicie jakoś płacić czy coś?

Nie, niby dlaczego?

No i czemu nieudostępniacie tych numerów?

KTORYCH 'tych"?

A więc dobra-pytanko(a może raczej lekka prośba)do mistera MAC ABRY:

W minifelietonie na stronie 47(Gamewalker) podałeś link do filmiku na youtube-cholernie mnie korci go obejżeć,ale za Chiny i Japonię nie mogę go znaleźć-może nie te literki mam na klawiaturze...Ten tego-mógłbyś podać link na forum?

To byl link do monolpgu slynnej pani Tyary (Tyara). Na pewno ha jutubie trafisz na inny link, bo ten w miedzyczasie sie zdezaktualizowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady Tyara jest jakaś straszna. Gada o złu i negatywnej energii z komputera, a wygląda i brzmi jak jakis przywódca kultu diabła :/

KTORYCH 'tych"?

Parę stron wcześniej poruszano temat udostępniania dawnych numerów CDA w formacie .pdf. Jeśli za darmo się nie da, to nawet za skromną opłatą. Bo w zasadzie niemal nie da się juz ich dostać...

A z sprzedaży prywatnych archiwów czytelników i tak nie wystarczy nawet dla połowy chętnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler chodzi o numery stare roczniki 97,98 w formacie pdf, bo CormaC powiedział, że nie udostępniacie.

I jeszcze jedno czy zamierzacie może w jakimś najbliższym czasie wrzucić na płytkę ten patch 1.7(?) do Gothica 3, ten co ostatnio wyszedł, bo podobno on jest dobry.

O i jeszcze coś ten tipsomaniak na telefon to na jakis szczegolnych działą? Bo ja mam samsunga L700 i mi niedziała :/ A to jest nowy telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tematu "Napiszcie za nas Gamewalkera". Rozumiem że idea szczytna i mieliście dobre chęci tworząc ten temat ale to co się tam dzieje to jest chyba przesada. Czy naprawdę uważacie że taki temat ma rację bytu na FA skoro jest to temat tylko do SPAMu i offtopu? Nie wiem jak sobie wyobrażaliście ten temat ale jeśli w ciągu półtora dnia zostało napisanych ponad 520 postów to chyba jakieś nieporozumienie, c'nie? Wiem że moja prośba raczej nie będzie spełniona ale proszę o zamknięcie tego tematu ponieważ jest to tylko i wyłączenie śmietnik i miejsce żeby sobie nabić posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat IMO powinien zostać, bo pomysł jest fajny...

Ale powinno się coś zacząc robić ze spamerami i statsiarzami. Trudno mi potem sobie wyobrazić rozwiązanie konkursu. Jak Qn'ik czy ktoś inny z redakcji siada, i zaczyna po kolei czytać 100 stron tematu (sadze ze skoro w 2 dni powstało ponad 20, to stówka będzie bardzo niedługo) w poszukiwaniu czegos ciekawego.... i to jeszcze w deadline.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tematu "Napiszcie za nas Gamewalkera". Rozumiem że idea szczytna i mieliście dobre chęci tworząc ten temat ale to co się tam dzieje to jest chyba przesada. Czy naprawdę uważacie że taki temat ma rację bytu na FA skoro jest to temat tylko do SPAMu i offtopu? Nie wiem jak sobie wyobrażaliście ten temat ale jeśli w ciągu półtora dnia zostało napisanych ponad 520 postów to chyba jakieś nieporozumienie, c'nie? Wiem że moja prośba raczej nie będzie spełniona ale proszę o zamknięcie tego tematu ponieważ jest to tylko i wyłączenie śmietnik i miejsce żeby sobie nabić posty

A tak konkretnie to w jaki sposob ten temat Ci przeszkadza? Ktos Ci kaze do niego zagladac?

Ale powinno się coś zacząc robić ze spamerami i statsiarzami. Trudno mi potem sobie wyobrazić rozwiązanie konkursu. Jak Qn'ik czy ktoś inny z redakcji siada, i zaczyna po kolei czytać 100 stron tematu (sadze ze skoro w 2 dni powstało ponad 20, to stówka będzie bardzo niedługo) w poszukiwaniu czegos ciekawego.... i to jeszcze w deadline.

A kto powiedzial, ze ktos bedzie to czytal akurat w deadline, skoro akcja trwa do 10 rano w poniedzialek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CormaC - chodzi chociażby o to że jak ktoś chce się dopisać to zanim zdąży napisać jedno zdanie i to wysłać pięciu innych zrobi to już przed nim i dyskusja przestaje tracić sens.

@Down - Masz rację, to jest Wasz problem, tyle że jak ktoś będzie chciał dopisać się do tematu nie będzie miał łatwej sytacji, chyba że będzie to robił o pierwszej, drugiej w nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...