Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

5997 postów w tym temacie

Jak poprzednio: temat służący do molestowania redaktorów CDA

0

Molestowanie?? Co My użytkownicy?? Ja o niczym nie wiem :)

:P

Eld-Jaki jest twój ulubiony film o II wojnie światowej??

oraz Smuggler-Czy sądzisz że 4 strony poświęcone AR wystarczy oraz czy dodałbyś lub zmniejszyłbyś ilość stron na AR

0

Pytanie do Elda.

1. Musisz wybrać w ciemno jedną z tych gier. W drugą byś już nie mógł grać. Co byś wybrał:

CoD 4 czy MoH: Airborne

0

Czy którys z redaktorów ma rodzine w Bolesławcu?

0

Rozproszone po Polsce rodziny redakcji! Strzezcie się, albowiem i u Was może byc cos na miarę pielgrzymek po red. "CDA" ;)! Ciotko Smugglera czy Elda- zabarykaduj się, nadciągają (anty) fani ;)
0

jak sie do siebie zwracacie w redakcji . Po ksywce czy po imieniu . ??

0

Rozproszone po Polsce rodziny redakcji! Strzezcie się, albowiem i u Was może byc cos na miarę pielgrzymek po red. "CDA" ;)! Ciotko Smugglera czy Elda- zabarykaduj się, nadciągają (anty) fani ;)

>>>Nie jestem antyfanem.Chcem sie tylko dowiedziec czy ktos z cda ma rodzine w moim miescie.Nie musze od razu znac ich adresu,no.

0

smugg, czy w faq podasz podasz parametry swego nowego kompa?

bo jak dotąd zawsze mówiłeś jaki masz sprzęt (bez skojarzeń proszę!!!)

0

Wybaczcie, że was wyręczam, ale akurat wiem, co mu odpowiedzieć (no i jest łikend, więc i tak tu nie zaglądacie).

jak sie do siebie zwracacie w redakcji . Po ksywce czy po imieniu . ??

Częściej po ksywce. Smuggler powiedział kiedyś, że jak zawołał kogoś po imieniu, to ten nawet nie wiedział, że o niego chodzi.

0

@Nicek:

choc to moze wydac sie dziwne, to wole stare filmy od wszelakich "szeregowcow ryanow", wiec glosowalbym na "tylko dla orlow" i "zloto dla zuchwalych".

@Zagumny:

MoH.

0

choc to moze wydac sie dziwne, to wole stare filmy od wszelakich "szeregowcow ryanow", wiec glosowalbym na "tylko dla orlow" i "zloto dla zuchwalych

Dziwne??czemu??Ja też uważam że Film takie jak "Wielka Ucieczka" "Dzała z Nawarony" albo te które wymieniłeś są ciekawsze i lepsze od filmów które przedewszystkim mają zachwycić swoimi efektami specjalnymi.

Więc przynajmniej dla mnie to nic dziwnego :wink:

A tak przy okazji to lubisz filmy o IIWŚ ale dokumentalne??

Tak jak "Parasol" "Batalion Zośka" itp.

0

Czy ktoś z redakcji słucha zespołów takich jak:?

-Megadeth

-Slayer

-Black Sabbath

-Judas Priest

-Metallica

0

>>>Nie jestem antyfanem.Chcem sie tylko dowiedziec czy ktos z cda ma rodzine w moim miescie.Nie musze od razu znac ich adresu,no.

Tak z ciekawosci - co Ci da taka wiedza? "Wow, brat cioteczny stryjka MacAbry mieszka w moim miescie" ? ;) Kiedys jechalem z Eldem pociagiem w jednym przedziale (do Szczecina, w Stargardzie wsiadlem i jakiemus kolesiowi miejsce zajalem :P). Czlowiek jak czlowiek, czyta ksiazke, muzy slucha, torbe CoD posiada - rzeklem se pod nosem 'cool' i zajelem sie swoimi sprawami, bo o czym niby gadac (zwlaszcza, ze sie biedaczysko z Wrocka kupe godzin wleklo)? Do czego daze? Wstawiacie redakcje w ramki jak jakies ikony na oltarzyku, czasami zadajac takie idiotyczne pytania ze idzie sie przekrecic. I robcie to dalej, bo ubaw jest po pachy :P

0

Pytanie do Allora, Huta albo Gema - nie obchodzi mnie kto dokładnie odpowie, możecie odpowiedzieć wszyscy. :)

Co wolicie? X360, PS3 czy Wii?

0

torbe CoD posiada

<WoW> Gdzie takie cacuszko można dostać/kupić/wygrać ??

Z przyjemnoscią sobie takie coś sprawie...

0

Eld pewnie ją dostał jak pojachali na pokaz dla prasy CoD 2, na jakis czas przed premierą, choc pewnie się mylę. A tak na marginesie czy często zdarza się szacownym redaktorom, że po napisaniu recenzji wyrzucacie ją do kosz i piszecie od nowa?

0

A tak przy okazji to lubisz filmy o IIWŚ ale dokumentalne??

Tak jak "Parasol" "Batalion Zośka" itp.

przyznam szczerze, ze nie ogladam. chociazby dlatego, ze nie mam tv :P za to bardzo lubie ksiazki o powstaniu. jest zreszta takie wielkie, opasle tomisko zatytulowane "zoska i parasol" :)

odpowiadajac na reszte pytan:

szczecin - jechalem do obecnej zony ^^

torba cod - z checia wymienie na torbe gildii skrytobojcow ankh-morpork :P i tak, jest z tego eventu cod 2

0

Czy ktoś z redakcji słucha zespołów takich jak:?

-Megadeth

-Slayer

-Black Sabbath

-Judas Priest

-Metallica

a oglądał ktoś:

-Seksmisja

-American Pie 2

-Straszny Film 4

-Kod da vinci ?

.. ludzie zastanówciem się czasami nad sensem pytania.. :P

0

Są to jedne z najbardziej zasłużonych zespołów, więc w podawaniu wielu z nich nie widzę nic dziwnego.

0

Pytanie do Huta:

czemu nigdy nie przyznałeś się na łamach czasopisma do drugiego ego - Świntucha? ^^ (chyba że o czymś nie wiem.)

i pytanie do redakcji:

jaki procent osób w redakcji wie o płycie "Świntuch"? xD

dopisek: od około 2 lat nosiłem się z zamiarem zarejestrowania się na forum ,ale dopiero perspektywa zadania tego pytania mnie do tego zmotywowała =]

0

choc to moze wydac sie dziwne, to wole stare filmy od wszelakich "szeregowcow ryanow", wiec glosowalbym na "tylko dla orlow" i "zloto dla zuchwalych".

"Tylko dla orłów" to rozumiem, ale "Złoto dla zuchwałych" to taka wojenna bajka, jak filmy wojenne z Johnem Weynem, czy Czterej pancerni.

0

No w końcu się załapie - zawsze chciałem być na pierwszej stronie wątku "pytania do redakcji", no teraz tylko wykombinować jakieś pytanie :P hehe

...upłynęło kilka litrów wody w Wiśle...

Smugller obchodziłeś k.r.a dzień dziecka?

Nie no okey, to było na poziomie przedszkolaka, dajcie mi jeszcze jedną szanse, trochę zrozumienia dla człowieka - spójrzcie na godzinę w której został napisany post

...teraz to już naprawdę sporo tej wody upłynęło i to nie tylko w Wiśle...

Dobra mam już pytanie! Do Smugllera będzie - Skąd Ty bierzesz teksty na myśl miesiąca, bo zawsze mnie to zastanawiało jak można co miesiąc trafiać z dobrym tekstem. :) No i co się stało z comiesięcznym cyklem "Kociak miesiąca"?

0

Takie krótkie pytania do admina:

BleSS! :faja:

0

Do Elda: czy znasz taki zespół jak Nightwish (jeśli tak, to co o nim sądzisz)?

Do Smugglera: część osób z redakcji pracuje w Clicku!, czy ty Smg teź jesteś taką osobą?

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.