Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ale ileż można tych RTSów...

A wyobraź sobie że istnieją dziesiątki tysięcy czytelników CDA, którzy mają DOŚĆ strzelanek, TPP, ścigałek i gier sportowych. I oczekują zamieszczenia tytułów kategorii RTS i RPG. Zresztą jeszcze rok temu gier z tych kategorii było jak na lekarstwo, i przeglądając pełniaki co miesiąc tylko klnąłem "kiedy oni wreszcie dadzą coś dla mnie...".

Kupuję CDA od dawna, ale naprawdę rzadko kiedy cover ląduje w moim czytniku. I tylko wtedy, gdy właśnie jest jakiś RTS czy RPG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio zrobiło się przesycenie i przepełnienie RTS? Ja oczekuję , żeby w końcu była DOBRA gra akcji, bo NARC się, niestety, do takich nie zalicza. Nie FPS, nie RPG, ale gra akcji, typu Max Payne. Z widokiem zza pleców, a nie izometrycznym. Wtedy byłoby świetnie.

Teraz pytanie.

Ponowię swoje niedawne pytanie z numeru styczniowego: Czy okładki CD-A zależą od producentów jakichś gier??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh, pomijasz coś, co napisałem w swoim poscie :) Ostatnio RTSy są "stałym punktem programu". Nawet Spellforce 2, choć wystąpił jako mieszaninka RPGa z RTSem, to jednak tym RTSem był (przez co zrezygnowałem z gry, bo po prostu RTSy nie są dla mnie).

I nie, nie mam na myśli strzelanek, TPP itp. Po prostu zauważam trend, że co numer CDA, to jakiś RTS jest. Wnioskuję więc, że ty, Lordzie Nargogh, jako fan RTSów nie masz na co narzekać (podobnie jak przytoczone przez ciebie dziesiątki tysięcy czytelników) i ja doskonale to rozumiem i faktu tego nie neguję. Ale to trochę nie fair w stosunku do ludzi, którzy preferują inne gatunki gier.

Wyraziłem tylko moje zdanie i chciałem w pewien sposób zwrócić na ten fakt uwagę redakcji CDA. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mam na co narzekać, bo ja nie łykam wszystkich RTSów jak leci. Mam co do nich określone upodobania, i wszystkie, jakie ukazały się w przeciągu ostatniego półrocza ich nie spełniają. Np Sudden Strike - odpada, nie ten okres historyczny, brak możliwości produkcji jednostek. Imperial Glory - odpada, nie ten okres historyczny. I tak w zasadzie odpadają wszystkie od ponad roku, z wyjątkiem Total Annihilation: Kingdoms. Więc jak widzisz, jako fan RTSów jestem nawet bardziej nienasycony niż antyfani RTSów, bo każdy kolejny Sudden Strike (czyli RTS, który mi sie nie podoba) zmniejsza szansę na ukazanie się innego RTSa w kolejnym coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem ten FAQ i już wiem jakie są wymagania.

Lord Nargogh zgadzam się z Tobą co do gier typu RTS, ja także nie lubię czasów takich jak były w sudden strike lub imperial glory. Dla mnie najbardziej podobają się klimaty takiego Warcrafta, Starcrafta no i Spellforce (mam wszystkie części pudełkowe :)) Przyznam też, że troszkę za dużo już robi się tych rts-ów, może jest jakaś szansa, że w kolejnych numerach będzie coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szansa na to zawsze jest :D ale nawet jak redakcja powie, zarzeknie sie, ze w nastepnym numerze nie bedzie strategii, nie mozemy miec pewnosci ze tak na pewno bedzie (vide ostatni numer). oklamuja nas i tyle :lol:

a tak serio - przestancie marudzic, wiadomo ze redakcja przy Sukiennicach 6 to nie jest studnia do spelniania zyczen, nie pracuja tam zlote rybki (ale akwarium tam jest :P) a Smuggler to nie Dzin z lampy. cieszmy sie tym co mamy, bo zle przeciez nie jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się tak tej wiary uczepiłem, ale... czy jest w zespole jakiś prawdziwy, praktykujący, wierzący katolik? taki, który się modli, chodzi do kościoła i tak na serio wierzy w Ojca Niebieskiego?

No ja pierdziu... a skad mam wiedziec? Mnie naprawde nie obchodzi to w co kto wierzy i jak zarliwie? Moze Gem jest buddysta, a moze satanista, albo Swiadkiem Jehowy - co mnie do tego, byle na czas teksty przynosil i byly dobre. W kazdym razie nikt mi glowy nie urwal jak sobie w piatek przynioslem do pracy kanapki z kielbasa, ani tez nie lezy krzyzem na redakcyjnym korytarzu.

To sa BARDZO osobiste sprawy i ja naprawde nie mam zadnego interesu w tym zeby sie o takie sprawy kogokolwiek pytac.

Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się tak tej wiary uczepiłem

No uczepiles sie, zgadza sie. Daj juz sobie na wstrzymanie. Sa pewnie specjalne tabletki na roznego rodzaju stany obsesyjne.

ale... czy jest w zespole jakiś prawdziwy, praktykujący, wierzący katolik? taki, który się modli, chodzi do kościoła i tak na serio wierzy w Ojca Niebieskiego?

A co to za roznica i kogo to obchodzi? Nikt nikogo w redakcji nie wypytuje o tego rodzaju przekonania, bo nie maja one zadnego zwiazku z praca. Tak samo jak nikt nikogo nie wypytuje np. o orientacje seksualna, bo co to nas obchodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi??!! No mnie obchodzi bo jak napisales CormaC ze jestes ataista, to ogień piekielny mi sie w oczach zapalil. :P

Teraz pytanie do redaktorow - czesto kupujecie orginalki, czy czesciej macie gry z recenzji (Bo jak odbrze pamietam to tworcy przesylaja gre do recki i pozwalaja wam zabrac)??

ps. Ten ogień to na ciebie CormaC :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...