Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam pytanie. Czy po ukończeniu numeru pojawia się chwila (w rozumieniu - dzień) na odetchnięcie? Coś na zasadzie "jeden numer skończony, za chwilę zajmiemy się drugim, ale najpierw odpoczniemy" ?

Jasne, czasem trzeba zdjac noge z gazu. co nie oznacza ,ze na srodku redakcji rozpalamy grill i jest balanga, a po prostu ze tempo pracy w porownaniu z deadline jest duzo nizsze. I trwa to dzien, moze dwa, potem znow sie wrzuca wyzszy bieg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że moim skromnym zdaniem (mam nadzieje że nie tylko :) ) jeteście najlepiej poinformowanym pismem dla graczy w Polsce zwracam się do was z ważnym pytaniem. Mianowicie, grałem w trzy odsłony świetnej gry, połączenia RPG i RTS chodzi o serię"Warlords Battlecry",jak dla mnie jest poprostu świeta. I tu pojawia się moje pytanie: Czy wiecie coś na temat ukazania się 4 części tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Był sobie jakiś tam użytkownik i przesyłał wam felietony, zapowiedzi, recenzje itp. Aż w końcu trafił na stopkę redakcyjną. Gdy rozpoczął pracę w CDA okazało się, że jego teksty są tak BEZ-NA-DZIE-JNE tak bardzo, że aż w redakcji pękły okna. Co byście wtedy zrobili ?

2. Od kiedy enki jest w redakcji ?

EDIT: Jakim programem robicie gameplay'e na cover ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Był sobie jakiś tam użytkownik i przesyłał wam felietony, zapowiedzi, recenzje itp. Aż w końcu trafił na stopkę redakcyjną. Gdy rozpoczął pracę w CDA okazało się, że jego teksty są tak BEZ-NA-DZIE-JNE tak bardzo, że aż w redakcji pękły okna. Co byście wtedy zrobili ?

Dają podwyżkę i obsypują złotem. I dają więcej najbardziej oczekiwanych gier do zrecenzowania. Pomyśl co Ty byś zrobił i sobie odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja swoje 3 grosze też dorzucę. Jeśli recenzowaliście już GTA IV to jak było z ustawieniami maksymalnymi? Nie było problemu z osiągnięciem odpowiedniej płynności czy też kombinowaliście z ustawieniami? No i ostatnie pytanko. Jak odnosicie się do tłumaczeń R* , że ustawienia max są zarezerwowane dla komputerów przyszłościowych?(wygląda na to, że odpowiedniego sprzętu nie ma jeszcze na rynku:)

Yyyy? Gta4 chodzi na max, poza zasięgiem wzroku (pamięci w karcie brakuje wg R*) już teraz ;) Skrócony config to c2d e8400, 4 GB ramu i GF 8800GTS 512 (nie śmiać się <_< ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Był sobie jakiś tam użytkownik i przesyłał wam felietony, zapowiedzi, recenzje itp. Aż w końcu trafił na stopkę redakcyjną. Gdy rozpoczął pracę w CDA okazało się, że jego teksty są tak BEZ-NA-DZIE-JNE tak bardzo, że aż w redakcji pękły okna. Co byście wtedy zrobili ?

2. Od kiedy enki jest w redakcji ?

EDIT: Jakim programem robicie gameplay'e na cover ?

Lol zabrzmiało jakby te pytania były w jakiś sposób połączone ;F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania mam 2, na razie :-)

1. Czy mozna by od któregoś z redaktorów skołować skan 1 numeru CD'a ? Wiem, ze kiedyś daliście, ale płytka przepadła ;(

2. Czytałem numer 04/2008 - W AR na listy odpowiadało pare osób, czy nie dało by się zrobić tego na stałe? AR IMO bardzo dużo zyskało w tedy, było śmieszniej ;)

Jezeli pytania były, przepraszam, nie banujcie ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Był sobie jakiś tam użytkownik i przesyłał wam felietony, zapowiedzi, recenzje itp. Aż w końcu trafił na stopkę redakcyjną. Gdy rozpoczął pracę w CDA okazało się, że jego teksty są tak BEZ-NA-DZIE-JNE tak bardzo, że aż w redakcji pękły okna. Co byście wtedy zrobili ?

Wydaje mi sie dziwne, ze najpierw pisze dobre teksty, a potem nagle mu sie pogarsza jak trafi do CDA (co, moze teksty mu mama pisala?). Ale wtedy po prostu skonczylaby sie jego przygoda z CDA. To nie przytulek czy schronisko ale Legia Cudzoziemska "marcz or daj, pisz dobrze albo wypierd...aj" :)

2. Od kiedy enki jest w redakcji ?

Od czasu gdy przyszedl na praktyki. A to juz ze 2 lata temu? Ale ten czas leci...

EDIT: Jakim programem robicie gameplay'e na cover ?

FRAPS.

Toć czasem się dopiszą :P

Wątpie by to było na stałe. Smugg się boi, że go wygryzą :D

Jesli ktos przychodzi i mowi, ze chce sie do AR dopisac, to ja nigdy nie mowie "ale po co, wystarcza tam moje teksty!". Tylko widac, poza Ghostem, jakos ich do tego specjalnie nie ciagnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie dziwię...:P

Z cyklu durniutkie pytania, które mogą się powtórzyć: czy wszyscy w redakcji odczuwają potrzebę picia kawy, czy może jest ktoś wyłamujący się i popija zdrową herbatkę, mimo efektu "klejących się oczu"?

Frakcja "kawoszy" za wielka nie jest, sa tacy co popiaja herbate (w tym zielona - ja tez sie do niej zaliczam, ale 2 kawy dziennie to koniecznosc), byl kiedys DTPowie, co zlopal yerba-mate. Innych uzywek "na klejace sie oczy" nie stwierdzono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zajmuje się FAQ? znalazłem tam mały błąd mianowicie podana jest tam stary adres Waszej stronki:www.cdaction.com.pl

Dziala, wiec w czym problem?

kto zajmuje się FAQ? znalazłem tam mały błąd mianowicie podana jest tam stary adres Waszej stronki:www.cdaction.com.pl

Patrz wyzej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ten temat był wałkowany już nie raz, ale ostatnio dość okazyjnie zaglądałem na forum i na stronę CDA.

Przejdę do sedna. Jak wygląda sprawa z kluczami do Codename Panzers 2? Bo z tego co zauważyłem to na głównej stronie ich nie ma. Sam wysłałem kilka maili na adres podany przez Ghosta, ale z czasem zapomniałem o całej sprawie (natłok obowiązków...). A teraz mi się przypomniało, więc jak sprawa stoi?

I jeszcze jedno. Dlaczego na głównej stronie dajecie klucze do Paradise City?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Opolu otworzyli ostatnio Dopalacze... kolejka była nieziemska :D Poczułem się jak za komuny (nie, nie stałem w niej).

Teraz jest niezła nagonka mediów na "dopalacze" :]

A ten z DTP jeszcze jest? :D

Inne pytanie: czy click i cda maja to samo DTP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się, że ktoś z Was musiał nocować w redakcji?

Zdarzyło się. Miałem raz paskudną awarie serwera i przez nią nieźle zawalony weekend.

Zacząłem naprawę w piątek (trzynastego) o 16 i walczyłem z nim do 1:00 w nocy. Przy okazji potwierdził się mit piątku trzynastego, bo za cholerę nie chciał mi serwer działać po naprawach. Minęła północ i dokładnie te same czynności które wykonywałem wcześniej nagle zaczęły odnosić pożądany skutek. I jak tu nie wierzyć w przesądy. :)

Zapuściłem jedną operację na noc, pojechałem do domu poszedłem spać, później przylazłem do pracy w sobotę o 10:00.

Robiłem swoje do 22:00, potem znów dom, spanie i w niedzielę przyjazd o 9:00 do redakcji. I wtedy zaczęła się jazda bo pojawiły się kolejne problemy z którymi walczyłem do poniedziałku do 8:00. Akurat dokładnie jak zaczęli ludzi złazić się do pracy kończyłem naprawę. Posiedziałem jeszcze do 16 aby dokonać poprawek i zmiany ustawień jakie zgłaszali mi ludzie w czasie pierwszego dnia pracy po padzie serwera.

Tak, że to była moja najdłuższa dniówka od niedzieli 9:00 rano do poniedziałku 16:00.

Ale taka bywa praca admina, czasem mam luz blues, a czasem zapiernicz w weekendy i po nocach.

Ja wiem że ten temat był wałkowany już nie raz, ale ostatnio dość okazyjnie zaglądałem na forum i na stronę CDA.

Przejdę do sedna. Jak wygląda sprawa z kluczami do Codename Panzers 2? Bo z tego co zauważyłem to na głównej stronie ich nie ma. Sam wysłałem kilka maili na adres podany przez Ghosta, ale z czasem zapomniałem o całej sprawie (natłok obowiązków...). A teraz mi się przypomniało, więc jak sprawa stoi?

I jeszcze jedno. Dlaczego na głównej stronie dajecie klucze do Paradise City?

Klucze do Paradise pojawiły się dlatego, że webmaster nie miał czasu zrobić osobnego mechanizmu ich przydzielania do strony Clicka i po prostu wykorzystał ten, który jest na stronce CDA.

Z kluczami do Codename Panzers niestety jest kicha. Producent firma CDV z jakichś powodów nie może się dogadać w tej sprawie z serwisem GameSpy, który zajmuje się utrzymaniem serwerów do tej gry. A ani my, ani Cenega nie jesteśmy w stanie przeskoczyć producenta i załatwić tego jakoś inaczej. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...