Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Dlaczego wies.niak został Junior Administrator?! :o

Pewnie dlatego że wysłał im bardzo grubą białą kopertę z podpisem pozdrowienia od wies.niaka. Przed chwilą przeczytałem twój post z zażaleniami czemu Twoje pytanie nie zostało potraktowane poważnie. Chociaż może dostał też dlatego że był najlepszym modem, był w prawie każdym temacie, wielu(bardzo bardzo bardzo wielu) osobom pomagał a jak nie umiał to starał się pomóc. Wystarczające powody bo jakieś na pewno się jeszcze znajdą.

Bardzo grube białe koperty wysyłają przyszli moderatorzy. Super M. wysyłają walizeczki, a ja karton :P

[wies.niak]

Czyli jak przed awansem na adma podjedziesz taczką? :P

A co do pytań to mam dwa.

Po pierwsze jesteście ludzmi w miarę wyluzowanymi ale (proszę o szczerą odpowiedź) co sądzicie o ludziach którzy np. za wszelka cenę prubują się dostać na AR nawet jeśli mielyby być wyśmiani? Czy uważacie że to ludzi którzy mają załamanie nerwowe czy po prostu się zalamujecie.

A drugie to co sądzą o was ludzie z którzy nie "siedzą" w branży IT i gameingu(chyba tak się pisze :) ). Macie nieraz wrażenie że traktują was za szaleńca albo osobę z nałogiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy to możliwe że z redakci może coś przeciec ??? Na przykład okładka, pełniaki, spis artykułów???

Prawdopodobienstwo jest jak na moj gust tak male, ze graniczace z zerem. To nie jest wielka korporacja, w ktorej trudno byloby znalezc zrodlo przecieku. To po pierwsze. Po drugie - nie wydaje mi sie, zeby ktokolwiek z nas mial jakikolwiek interes w zaszkodzeniu CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej okładki to najbardziej mnie użekły dwie wypowiedzi na GOLu(<--LINK):

1.

O kurcze ale fajne pełne wersje. 
Ludzie to nie fake.Napisałem maila do smugglera a on potwierdził tą okładkę.
Smuggler napisał że Serafin to nowy redaktor.

2.

Zbyt stonowane jak na CDA, brakuje w szczególności odpustowych żółtych bannerów w rodzaju "PIERWSI W POLSCE", "PROSTO OD PRODUCENTA" czy "MY, TYLKO MY I NIKT INNY".

;) ,ale okładka w sumie dałaby rade:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak.... Ale niedawno znalazłem jakieś forum... Na nim była okładka.... A tam jest wszystko wypisane. Linku podawać nie będe... Chyba że zostane o to poproszony :)

Gwarantuje, ze okladka i tak robiona jest zwukle na samym koncu cyklu produkcyjnego pisma, wiec na pewno nie moze wyciec w innym terminie niz przed deadline a pojawieniem sie pisma w sprzedazy (czyli tak data sprzedazy - kilka dni). To raz. Po drugie przeciek bylby mozliwy tylko wtedy jakby jakis hacker sie wlamal i dotarl do tych materialow, a musialby wiedziec gdzie szukac i u kogo... DOdam, ze przez tyle lat nikt sie jakos nie wlamal.

Krotko mowiac przecieki okladek itd. to sa fejki i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ja mam kilka pytań

1.Smuggler byłeś na PGA 2008

2.Jak mogę zacząć współpracę z CDA

3.Twierdzę że Smugglerem jest GEM lub Mac abra lecz sądze że na 80% to Macabra a 20% to GEM i proszę o odpowiedz

ps. Dla admina wywalisz ten post wywale ci korki w domu :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na myspace zespolu Indespair info o koncercie 7 Marca 2009 r. w Bielsku-Białej.

Mam pytanko Czy Cormacze Ty będziesz tez w klubie w Bielsku??

P.S Odrobina prywaty ;], jeśli tak to czy istnieje mozliwość zdobycia autografu jako redaktora i gitarzysty ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na myspace zespolu Indespair info o koncercie 7 Marca 2009 r. w Bielsku-Białej.

Mam pytanko Czy Cormacze Ty będziesz tez w klubie w Bielsku??

Nie. Pociagne sobie dlugi kabel i bede gral z ulicy. :)

P.S Odrobina prywaty ;], jeśli tak to czy istnieje mozliwość zdobycia autografu jako redaktora i gitarzysty ;]

Tak, istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszyscy redaktorzy mieszkają we Wrocławiu i pobliżu czy część dojeżdżać z innych miast?

Cala stala ekipa CDA mieszka we Wroclawiu. Spoza miasta mamy tylko paru wspolpracownikow, ktorzy nie sa potrzebni na miejscu w redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...