Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Kiedy możemy się spodziewać wystawienia waszych pism na akcję WOŚP (pytam, bardziej o tydzień, niż o konkretną datę)?

naturalnie, ze tak.

to nie jest odpowiedź na pytanie.

Bo przedtem bylo zdaje sie pytanie czy w ogole bedziemy to robic.

A kiedy? DOkladniej daty na razie nie znam, a nie chce was robic w konia. Jak bedzie to jasne, to sie pochwalimy na stronie glownej. Ale tradycyjnie beda 3 wersje CDA-packa do wylicytowania.

A teraz moje pytanie. Czy jest tajemnicą jak CDA sprzedawało się w poszczególnych miesiącach w 2008 roku? Chyba, że gdzieś taka informacja jest i może nie zauważyłem/przeoczyłem.

Nie jest, sa takie strony w Necie gdzie sie podaje takowe dane, z opoznieniem bodaj 3 miesiecy - adresu nie pamietam ale na pewno albo ktos tu zna albo sie da wyguglac.

Ogolnie CDA w 2008 sprzedawalo sie w sumie troszke lepiej niz w 2007, co na tle tego, ze reszta branzy zaliczyla raczej spadki (czasem srogie) jest wynikiem lepiej niz dobrym, a wrecz b. dobrym. Nie obrazilbym sie ani troszke jakbysmy w 2009 powtorzyli wyniki z 2008, a nawet 2007.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko czy rysunki Lenca nie są za bardzo wulgarne tzn. chodzi mi o słownictwo podam przykład z AR nr lipcowy z tego roku Lenc narysował słownik frazeologiczny a nad nim coś takiego.

Smuggler jezd gópi -strona345

Szukaj także Smuggler ty ch***,

Wiem kim jesteś,szm***

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko czy rysunki Lenca nie są za bardzo wulgarne tzn. chodzi mi o słownictwo podam przykład z AR nr lipcowy z tego roku Lenc narysował słownik frazeologiczny a nad nim coś takiego.

Smuggler jezd gópi -strona345

Szukaj także Smuggler ty ch***,

Wiem kim jesteś,szm***

Ale on przeciez CYTOWAL - WASZE wypowiedzi. Wiec czy to pytanei do niego, czy do autorow listow?

Czy większy format opakowania na DVD pozostanie, czy to tylko jednorazowy wybryk?

Pozostana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pizza -> W innym z tematów wielu forumowiczów domagało się dodawania plakatów do CDA, na co padła odpowiedź (mniej więcej) "marne szanse, bo byłaby konieczna podwyżka ceny pisma".

Za reklamy CDA dostaje kasę od reklamodawców.

Wnioski? Gdyby plakat był reklamą, to producent danej gry płaciłby CDA, a nie kupujący z własnej kieszeni. Co za tym idzie plakat nie jest reklamą.

Po prostu zastanawia mnie to, że zawsze (kupuje cda od 3 lat) postacie przedstawione na plakatach pochodzą z gier wydanych przez CD-P.

Od razu mówię, że odcinam się od poglądów o spisku CDA-CDP ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL -> Nie przejmuj się - u mnie też KIS pluje się o ten obrazek (to obrazek z sygnaturki forumowicza Osioł), choć po pobraniu i przeskanowaniu jest czysty. Może mu się dziwny adres nie podoba - nie mam pojęcia. W każdym razie zaakceptowałem go już nie raz, a komputer dalej czysty.

Aha, jeżeli tak to dzięki i sorki za ten wyskok - późno było, trochę przemęczony byłem , a mam niemiłe wspomnienia odnośnie wirusów , trojanów itd. :D

Ha ha a ja dziś kupiłem świeżutki i cieplutki CD-A i co ??? WoW ! Jakie duże pudełko na DVD !!! W autobusie czytałem , bo nie mogłem wytrzymać ( przez waszą super okładkę (( naprawdę jest super)) babka obok mnie opieprzyła że se "plejboja" kupiłem xD ) . Ale teraz mi się to nowe pudełko nie mieści na stojaku na płyty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma wymiary nowe pudelko na dvd w cdactionie ?

takie samo jak w oficjalnym magazynie PlayStation :) czyli 1/2 normalnego opakowania typu DVD, czyli DVDslim :P

PS. Czy jest tu legalne odpowiadanie na pytania skierowane do redakcji? Oczywiście, jeśli zna się odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat ,,Pytania do redakcji", a pytania do konkretnych redaktorów zadajcie może tu http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=22481 .

Ja CormaCkiem nie jestem ale wydaje mi się, że nie zamieszcza bo jak ktoś chce kupić płytę jego zespołu to on na tym zarobi. A jak by dał swoje kawałki na coverze to ktoś kto się napalił na jego płytę to by jej nie kupił bo po co skoro z actionem miałby dodatkowo gry i sporo do czytania, a kasa i tak by poszła do redakcji. To tak jakbyś ty robił płytę, poświęcał temu dużo czasu, a potem oddał to za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś dodacie do "CDA" grę "The Sims"? Kosztuje teraz 50 zł,a z tego co widzę,czasami dodajecie gry w podobnych cenach.

Albo coś tak prostego jak "PacMan" albo "Tetris" (klasyka)? Bo czemu nie "zaszaleć" (?),skoro ostatnio na płytce była gra,która dostała od Was -1 ?

1. Po pierwsze nigdy nie udzielmy informacji "co damy kiedys..." - patrz FAQ.

2. Po drugie EA nie sprzedaje swoich gier na cover - patrz FAQ

3. Po trzecie cena sklepowa zwykle nie ma przelozenia na cene licencji na publikacje gry - patrz FAQ! - wiec na litosc boska nie pisz, ze "w sklepie xx zl, czyli na pewno mozecie ja dac, bo daliscie juz gry za xx zl".

OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Mam pytanie do redakcji! Czy jak wam się urwie kolanko w kaloryferze albo szambo wybije, biegniecie od razu do hydraulika, czy może macie w redakcji jakiś speców od tego. Czy Smuggler łapie za klucz francuski i majsterkuje. :lol:

Jesli chcesz dostac warna za spamowanie, to po prostu powiedz. Bedzie szybciej i milej dla obu stron. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przydzielaniu oceny 10 czy znaczka jakości, każdy głosujący gra w recenzowaną grę jakiś czas czy po prostu ocenia ją z tego co zauważył przez ramię recenzenta? :)

Jak gra jest warta dychy to zwykle nie trzeba zachecac do grania w nia. :) Zwykle wiec gramy albo choc duuuzo patrzymy jak ktos gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest warta dychy to zwykle nie trzeba zachecac do grania w nia.

Racja, ale miałem na myśli recenzję przedpremierową (jak np. Stalkera), wtedy macie jeden egzemplarz - rozumiem, że dopuszczacie się do swoich kompów (to dopuszczalne? :D)

I pytanie:

Kto robił screeny do reklemy FA w aktualnym numerze (znajduje się na stronie nr 59)? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie zamiar zmienić wybierałke na płycie z nowym rokiem? Nie wiem czemu ale każda kolejna podobała mi się mniej i dlatego z sentymentem wspominam te stare, zwłaszcza tę postrzępioną i te sprzed 2000 roku :lol: więc jak będzie nowa ta stara pewnie zacznie mi się podobać :P i może znowu jaką muzyczkę wrzucicie, zawsze lubiłem słuchać Folkiena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...