Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Moje pytanie zostalo z nieznanych mi powodow pominiete, wiec zadam je ponownie:

Takie proste pytanie bez zbednych ceregieli:

Czy jacys/jakis redaktorzy/redaktor lubia/lubi saune? Albo prosciej: Czy lubicie saune?

(I nie, wbrew pozorom nie jest to zart. Ja tak na powaznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie zostalo z nieznanych mi powodow pominiete, wiec zadam je ponownie:

Takie proste pytanie bez zbednych ceregieli:

Czy jacys/jakis redaktorzy/redaktor lubia/lubi saune? Albo prosciej: Czy lubicie saune?

(I nie, wbrew pozorom nie jest to zart. Ja tak na powaznie)

Tak, lubimy saune, zwlaszcza pieczona, z majerankiem i skropiona sokiem z cytryny.

(To nie zart, ja tak na powaznie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym, że zamieszczacie PREMIERĘ ŚWIATOWĄ? Brzmi to tak jakbyście wydawali grę która dopiero co wyszła, ale to przecież na 100% tak nie jest skoro Psychonauts taka stara gra jest nazwana premierą światową (?) O co biega?!?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera Światowa oznacza, że CDA daję grę, która nigdy i nigdzie nie została wydana (jesteśmy pierwsi, którzy mają okazję zagrać).

Psychonauts jest premierą, ale POLSKĄ, co znaczy, że gra nie została wydana wcześniej w Polsce (z braku polskiego dystrybutora). Zresztą kwetsia ta została wyjaśniona już w innym temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam droga redakcjo CDA.

Nie wiem, czy piszę w odpowiednim wątku, ale mam pytanie.

Czy redakcja CDA poszukuje jakichś współpracowników, ewentualnie przyjmuje artykuły od wolnych strzelców i publikuje w CDA?

Za odpowiedź z góry dziękuję. :-)

Kto chciałby zatrudnić wolnego strzelca? Po godzinie trzymania celu na muszce ten i tak zasypia i nie trzeba doń strzelać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam droga redakcjo CDA.

Nie wiem, czy piszę w odpowiednim wątku, ale mam pytanie.

Czy redakcja CDA poszukuje jakichś współpracowników, ewentualnie przyjmuje artykuły od "wolnych strzelców" i publikuje w CDA?

Za odpowiedź z góry dziękuję. :-)

Jak przyslesz cos ciekawego, to oczywiscie jest szansa, ze to opublikujemy. Mile widziane dobre teksty do dzialu o grach inaczej. Niezamowionych recenzji oczywiscie nie przyjmujemy, zapowiedzi tez mamy komu zlecac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry całej redakcji CD-Action, mam takie zapytanie: Czy jest możliwość, że dacie kiedyś na płytce dołączonej do czasopisma pełną wersję jakiejś piłki kopanej? Wiem, iż cykl FIFA na pewno odpada bo słyszałem, że EA nie daje licencji na sprzedawanie swoich gier z magazynami. Ale, np. Konami (nie mówiąc o innych firmach robiących gry o ,,nodze" - jeśli takie istnieją - bo nawet o takich nie słyszałem), nie wiem, może którąś z ich gier dałoby się wcisnąć na covera. Nie mówię tu o najnowszych częściach cyklu PES, ale na pewno wielu graczy zadowoliłoby się nawet PES-em 2005 lub 2006.

PS: Czytam wasze pismo od dwóch lat więc nie wiem może kiedyś wcześniej daliście jakąś ,,piłkę" na coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ich wysyłać do AR, bo i tak nie trafią...

1.Eld - Skąd u ciebie miłość do metalu?

2.Czarny Iwan - Ile godzin dziennie pakujesz?

3.Smuggler - Co myślisz o nagonce na krwawe i " gupie " gry?

4. Mac Abra - Jak często ścigasz Allora o screeny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam taką małą prośbę i pytanie. A więc, jestem studentem 3 roku anglistyki, piszę pracę licencjacką na temat lokalizacji gier w naszym pięknym kraju, i tu pojawia się moje pytanie. Czy, i jeśli tak to w których nr, pojawiały się jakieś artykuły na ten temat? Chodzi mi np. o jakiś wywiad bądź artykuł o tworzeniu "polish version" jakiejś gry. A teraz czas na prośbę. Wiem, że Wy również czasem pracujecie przy lokalizacjach. Więc, być może, któryś z szanownych redaktorów podzieliłby się doświadczeniami związanymi z tą pracą? :) bardzo proszę :) Pozdro dla całej ekipy Wesołych Świąt i udanego Sylwestra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesuje mnie, czy plakaty traktujecie również jako reklamę i pobieracie za to jakąś nie małą sumkę ;)??. Otóż zauważyłem, że w ostatnich latach na plakatach przedstawiane są postacie z gier od CDP ( nie twierdze że jesteście od promowania CDP :P) mimo że Cenega też wydaje wiele gier których plakaty również czytelnicy chcieli by zapewne mieć.

Pozdrawiam

Sory, że się powtarzam ale odpowiedzi nie otrzymałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyslesz cos ciekawego, to oczywiscie jest szansa, ze to opublikujemy. Mile widziane dobre teksty do dzialu o grach inaczej. Niezamowionych recenzji oczywiscie nie przyjmujemy, zapowiedzi tez mamy komu zlecac.

Dzięki wielkie za odpowiedź! I przepraszam, że nie zapytałam od razu - gdzie przesyłać teksty? Na jaki adres e-mail/pocztowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyslesz cos ciekawego, to oczywiscie jest szansa, ze to opublikujemy. Mile widziane dobre teksty do dzialu o grach inaczej. Niezamowionych recenzji oczywiscie nie przyjmujemy, zapowiedzi tez mamy komu zlecac.

Dzięki wielkie za odpowiedź! I przepraszam, że nie zapytałam od razu - gdzie przesyłać teksty? Na jaki adres e-mail/pocztowy?

Na redakcyjnego maila: cdaction@cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie pracy w CDA, czy po skończeniu politologi o specjalizacji dziennikarstwo i public relations jest możliwość przywitana w waszych progach? Dopiero staram się o studia o takim kierunku ale wolałbym wiedzieć czy lepiej szukać szczęścia gdzieś indziej. Jak przypuszczam wymagacie CV? Czy tylko wystarcza rozmowa kwalifikacyjna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekromansis - FAQ

Pytanie: jest to chyba najtrudniejsze pytanie, jakie można zadać redaktorowi pisma dla graczy, proszę jednak o szczera odpowiedź, lub, jeśli takowa jest niemożliwa, brak odpowiedzi (albo lepiej post o treści "odpowiedź jest niemożliwa").

Czy dajecie pełniaki, w które sami chcielibyście grać? (pomijam oczywiście takie ciekawostki, jak Mars: bunt robotów i The Little Cars in the Great Race)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie pracy w CDA, czy po skończeniu politologi o specjalizacji dziennikarstwo i public relations jest możliwość przywitana w waszych progach? Dopiero staram się o studia o takim kierunku ale wolałbym wiedzieć czy lepiej szukać szczęścia gdzieś indziej. Jak przypuszczam wymagacie CV? Czy tylko wystarcza rozmowa kwalifikacyjna?

Nie chce psuc Ci planow na przyszlosc, ale obecnie sytuacja wyglada tak, ze CDA nie przyjmuje ludzi, a jesli bedzie przyjmowac, to w kolejce sa juz co najmniej 2 zasluzone osoby.

Pytanie: jest to chyba najtrudniejsze pytanie, jakie można zadać redaktorowi pisma dla graczy, proszę jednak o szczera odpowiedź, lub, jeśli takowa jest niemożliwa, brak odpowiedzi (albo lepiej post o treści "odpowiedź jest niemożliwa").

Czy dajecie pełniaki, w które sami chcielibyście grać? (pomijam oczywiście takie ciekawostki, jak Mars: bunt robotów i The Little Cars in the Great Race)

Niestety chciec nie zawsze znaczy moc. Powiem tyle, ze kupujemy najlepsze pelniaki, jakie w danej chwili mozemy kupic. Ogranicza nas wiec dostepnosc poszczegolnych tytulow i fakt, ze CDA ma zarabiac, wiec odpada przeznaczenie calego miesiecznego budzetu na jakas jedna pelna wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dajecie pełniaki, w które sami chcielibyście grać? (pomijam oczywiście takie ciekawostki, jak Mars: bunt robotów i The Little Cars in the Great Race)

>> "Wy" czyli kto? Bo jak kiedys damy np. WoW z abonamentem na 10 lat, to na pewno nie bedzie gra w ktora JA bede chcial gra. Albo PES 2009, dla przykladu. "Wy" nie istnieje w CDA. Sa tylko pojedynczy ludzie, ktorzy czasem z checia zagraja w to, co na pelniakach (a inni w tym samym czasie powiedza "w to?! W zyciu"). A poza tym my nie robimy CDA dla siebie, wiec jakby sie okazalo, ze najwiekszym powodzeniem ciesza sie gry, w ktore zaden z nas zagrac by nie chcial - one i tak w CDA by poszly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - Czy dajecie pełniaki, w które nikt z redakcji nie jest w stanie grać? (znowu z pominięciem ciekawostek)

dacie kiedyś WoW z abonamentem na 10 lat??! Muszę mieć ten numer! :D

I jeszcze jedno pytanie: Czy gry które dajecie są, że tak to ujmę, całe? Znaczy, czy mają wszystko to, co znajduje się na płycie z grą kupowaną w sklepie? Bo jakieś czasopismo dało kiedyś Two Worlds pozbawione trybu multi. Czy wam też się to zdarza? (znaczy, pozbawiać trybu multi, żeby nie było, że dawać Two Worlds bez multi) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2008 roku, szczególnie w drugiej jego połowie, na Cover DVD mieliśmy praktycznie co miesiąc jakiegoś RTSa. No i teraz nowy rok się rozpoczyna i już w styczniowym numerze kolejny RTS.... Nie za często? Znaczy... Na coverku zawsze jest miejsce na różne gry (w styczniowym numerze Psychonauts, NARC, Imperial Glory i jakaś samochodówka dla dzieci), ale RTS ostatnio jest "stałym punktem programu"... Nie posunę się do napisania "dajcie więcej tego i tamtego" ;) Ale ileż można tych RTSów... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...