Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Ja mogę już się powtórzyć ale przewertować 177 stron jest ciężko :]

Kto spośród redakcji jest największym fanem Gwiezdnych Wojen?

Ghost.

czemu nie dacie maprzykład jakiejs fajnej gry raz na rok typu call of duty 1-3 albo red alert 2 :angry:

Bo robimy Ci na zlosc. Poza tym chcialbym zauwazyc, ze w tym roku bylo kilka fajnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlwoieku a ile licencja kosztuje....na zlosc producenci niesprzedaja licencji zanim sie przez tanie serie nie przewinie...

"Na zlosc"? To jest biznes. Poki moga na jakiejs grze dobrze zarabiac, to nie chca ich oddawac pismom.

CormaC podobal ci sie film zolnierze kosmosu?

Ogladalem to tak dawno temu, ze nic juz z tego filmu nie pamietam. Inna sprawa, ze skoro nie pamietam, to film musial byc nijaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na zlosc"? To jest biznes. Poki moga na jakiejs grze dobrze zarabiac, to nie chca ich oddawac pismom.

to dlaczego do grypy jasnej Lucas Arts nie chce sprzedać licencji do KotORa? i tak juz na niej nie zarobi, bo nabyć jej nie można (swoją droga, mogliby ją wydać w jakiejś taniej serii), więc mogliby licencję sprzedać, coś by zawsze za to dostali. Przyznasz, że to jest troche nie fair, wobec graczy, żeby jedynym legalnym sposobem, na nabycie gry było allegro (któremu nie ufam)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego do grypy jasnej Lucas Arts nie chce sprzedać licencji do KotORa? i tak juz na niej nie zarobi, bo nabyć jej nie można (swoją droga, mogliby ją wydać w jakiejś taniej serii), więc mogliby licencję sprzedać, coś by zawsze za to dostali. Przyznasz, że to jest troche nie fair, wobec graczy, żeby jedynym legalnym sposobem, na nabycie gry było allegro (któremu nie ufam)?

W przypadku czesci firm, w tym LucasArtsu, jest to dzialanie obliczone na prestiz. Taka maja polityke i tyle. Nie robia tego po to, zeby Cie pognebic, tylko widocznie uwazaja, ze oddawanie ich gier pismom zaszkodzi prestizowi firmy. Poza tym uwierz, ze licecnje na KotR-y bylyby i tak kosmicznie drogie. Bo jesli mieliby zarobic na tych licencjach, to musialyby to byc konkretne pieniadze. LucasArts nie odczulby w ogole jakichs marnych kilkudziesieciu tysiecy dolarow. To troche tak, jakby ktos zaproponowal Ci, ze kupi od Ciebie cos, z czego jestes naprawde dumny za - dajmy na to - 20 zlotych. I potem marudzil, ze jestes zlosliwy, bo nie chcesz sprzedac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie, a ja mam jedno pytanie odnośnie gry NARC, którą dodajecie do numeru 1/2009

więc: jak możecie dać tą gierkę, na waszego covera, skoro prace nad nią zostały wstrzymane?!

oto przedstawiony na to dowód: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4687

czy może mi to ktoś wyjaśnić? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie, a ja mam jedno pytanie odnośnie gry NARC, którą dodajecie do numeru 1/2009

więc: jak możecie dać tą gierkę, na waszego covera, skoro prace nad nią zostały wstrzymane?!

oto przedstawiony na to dowód: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4687

czy może mi to ktoś wyjaśnić? :D

No patrz - cuda. Ale podobno Boze Narodzenie to wlasnie okres cudow.

Konfrontacja z info na GOL-u wyglada tak, ze my te gre mamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie, a ja mam jedno pytanie odnośnie gry NARC, którą dodajecie do numeru 1/2009

więc: jak możecie dać tą gierkę, na waszego covera, skoro prace nad nią zostały wstrzymane?!

oto przedstawiony na to dowód: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4687

czy może mi to ktoś wyjaśnić? :D

Tylko że tekst był napisany w 2005 roku a to prawie 4 lata i nie wiadomo też czy był aktualizowany. To tak jak byś sobie przeczytał w nr CDA z 2005r że są prace nad grą.

Żaden to dowód szczególnie gdy gra będzie na naszych kompach przed końcem 2008r :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie proste pytanie bez zbednych ceregieli:

Czy jacys/jakis redaktorzy/redaktor lubia/lubi saune? Albo prosciej: Czy lubicie saune?

(Jezeli wyzej wymienione pytanie zostalo juz kiedykolwiek zadane, to bardzo przepraszam. Nie przeszukiwalem tematu, gdyz zalozylem, ze raczej nikt nie wpadl na to samo co ja)

@Pawsik20

Czy w bigosie jest Kielbasa Krakowska?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic znajomemu klawiature to laptopa...

ze jak? piles cos? nie wziales lekow psychotropowych? kto go tu wpuscil w ogole? :P

no dobra, nie czepiam sie juz :)

pytanie do redakcji (jesli bylo, przepraszam): czy wy w redakcji macie taka wigilie redakcyjna? dzielicie sie oplatkiem, przyozdabiacie biurka i komputery bombkami i swiecidelkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

W jaki sposób werbujecie moderatorów forum? Czy są to wasi znajomy albo współpracownicy czy też wybrańcy, którzy jakoś szczególnie zaistnieli? Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać moderatorem waszego forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób werbujecie moderatorów forum? Czy są to wasi znajomy albo współpracownicy czy też wybrańcy, którzy jakoś szczególnie zaistnieli?

Tak. :)

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać moderatorem waszego forum?

Jesli potrzebujemy moderatorow, to sami ich sobie wybieramy wedlug wlasnych kryteriow. Jesli ktos je spelnia, to sie o tym dowie. :)

Czy z nocy 31/12/08 na 01/01/09 mamy się spodziewać wstrzymania pracy waszego pisma , a obecne odpowiedzi będą brzmieć " LUDZIE ! NIE TAK GŁOŚNO !!!! " ??? ;)

1) Nie pracujemy w nocy, 2) 1 stycznia jest dniem ustawowo wolnym od pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...