Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Nie jest prawdziwa. Patrzcie na "Nie tylko gramy" no i Gothic 3 w pełniakach :)

A widziałeś jakie pełniaki dają do wydań kolekcjonerskich CDA z aukcji WOŚP?

Z tego co pamiętam, to jednego roku dawali Gothica 3 do takiego wydania... Ale wtedy nie było recenzji tych gier :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powtarzam swoje pytanie i prośbę na temat lokalizacji. Czy, i jeśli tak to w których nr, pojawiały się jakieś artykuły na ten temat? Chodzi mi np. o jakiś wywiad bądź artykuł o tworzeniu "polish version" jakiejś gry. A teraz czas na prośbę. Wiem, że Wy również czasem pracujecie przy lokalizacjach. Więc, być może, podzielilibyście się doświadczeniami związanymi z tą pracą? Od czego trzeba zacząć, jakie są największe problemy, czy ciężko jest stworzyć lokalizacje pod względem technicznym? Chciałbym po prostu dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce. :) bardzo proszę :) Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wyróżnienie w konkursie "Horror z CDA" wiąże się z jakąś nagrodą? Bo moje zdięcie zostało wyróżnione, ale żadnego maila informójącego o tym i o ewentualnej nagrodzie nie dostałem.

Kurcze, to było naprawdę poważne pytanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo piszecie o współpracy z redakcją. Wystarzy wysłać tekst i może go zamieścicie. A czy można współpracować z redakcją w jakiejś innej dziedzinie? Chodzi o coś innego niż pisanie tekstów.

Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoryś z was ogląda snookera??

Znaczy kijek i ballsy? No, to jest niedyskretne pytanie :D

Mam pytanie: czy wyróżnienie w konkursie "Horror z CDA" wiąże się z jakąś nagrodą? Bo moje zdięcie zostało wyróżnione, ale żadnego maila informójącego o tym i o ewentualnej nagrodzie nie dostałem.

Kurcze, to było naprawdę poważne pytanie!

Tutaj nagroda moze byc tylko jedna, wyroznienia maja charaktery wylacznie honorowy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się Wam, gdy spojrzycie na starsze wydania CD- Action, pacnąć się w czoło i jęknąć -Kurcze, ale ja kiedyś kiepsko i nudno pisałem...jakie ja śmieszne pomysły miałem...hm...nudne to w zasadzie...? :) (wiem wiem, jesteście najlepsi, zadaję głupie pytania :P [wazelina mode off]. Wiadomo, umiejętności dziennikarskie ciągle ewoluują, lecz ciekawi mnie to, jak podchodzicie do swoich dawnych tworów :) Czy z lekkim zażenowanie, łezką sentymentu, a może z innym uczuciem? (oczywiście nie twierdzę, że teksty były słabe! Gdyby takie były- zapewne nie zostałyby wydrukowane ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się Wam, gdy spojrzycie na starsze wydania CD- Action, pacnąć się w czoło i jęknąć -Kurcze, ale ja kiedyś kiepsko i nudno pisałem...jakie ja śmieszne pomysły miałem...hm...nudne to w zasadzie...? :) (wiem wiem, jesteście najlepsi, zadaję głupie pytania :P [wazelina mode off]. Wiadomo, umiejętności dziennikarskie ciągle ewoluują, lecz ciekawi mnie to, jak podchodzicie do swoich dawnych tworów :) Czy z lekkim zażenowanie, łezką sentymentu, a może z innym uczuciem? (oczywiście nie twierdzę, że teksty były słabe! Gdyby takie były- zapewne nie zostałyby wydrukowane ;) ).

Ja mam prosta zasade: jesli podoba ci sie wlasny tekst sprzed 3 lat, to znaczy ze przestales sie rozwijac... naturalnie mam teksty, ktore lubie, ktore uwazam "a to mi sie udalo" ale generalnie nie lubie czytac swoich starych produkcji, bo od razu widze ze mozna to bylo napisac inaczej, lepiej itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wyróżnienie w konkursie "Horror z CDA" wiąże się z jakąś nagrodą? Bo moje zdięcie zostało wyróżnione, ale żadnego maila informójącego o tym i o ewentualnej nagrodzie nie dostałem.

Kurcze, to było naprawdę poważne pytanie!

Tutaj nagroda moze byc tylko jedna, wyroznienia maja charaktery wylacznie honorowy. :)

Znaczy, kto tą nagrodę otrzymał??? Zakładam, że nagrodzona praca znalazła się na DVD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosta zasade: jesli podoba ci sie wlasny tekst sprzed 3 lat, to znaczy ze przestales sie rozwijac... naturalnie mam teksty, ktore lubie, ktore uwazam "a to mi sie udalo" ale generalnie nie lubie czytac swoich starych produkcji, bo od razu widze ze mozna to bylo napisac inaczej, lepiej itd.

Sam mam tak często :) Przeczytam swoje opowiadanie lub jakieś wypracowanie szkolne- i jest suuuuper...przeczytam je natomiast za rok, lub dłużej- ło matko, ale to kiepskie :)

Człowiek rozwija się, istny empiryzm i tabula rasa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu ostatniego gameplay'a z WoW:WotLK naszła mnie pewne refleksja. NIby człek dużo wie o tym fenomenie, bo i znać wypada, ale jak opoatrzałem na tłok panujący na międzymordziu to zaczołem wątpić w to co wiem :) Może by tak ktoś popełnił arta przeznaczonego dla takich laików jak ja (którzy w WoWa grać nie zamuierzają, tak samo jak i w Simsy :) ) a jednak ogladając taki filmik cchcieli by wiedzieć więcej. Może to i banalny i nieciekawy temat... dla wtajemniczonych, ale mnie zastanawia po co tam to wszystko? Przy okazji można by napisać o jakichś epickich wydarzeniach ze świata WoW które znać należy... nie to żeby opisywać jak się szlachtuje świnie w lesie, ale jakiś smoczy boss tam pewnie jest niejeden :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosta zasade: jesli podoba ci sie wlasny tekst sprzed 3 lat, to znaczy ze przestales sie rozwijac... naturalnie mam teksty, ktore lubie, ktore uwazam "a to mi sie udalo" ale generalnie nie lubie czytac swoich starych produkcji, bo od razu widze ze mozna to bylo napisac inaczej, lepiej itd.

A co to ja, rozmaryn jestem, żebym sie stale rozwijal? Ja tam lubie niekiedy poczytac wlasny tekst, po czym całuje sie z szacunkiem w czysto umyta dlon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ludzie w moim cda actionie jest taka gierka że ma napisane wymagania:

1 thz 32Gram 32Giga karta czemu tak?? :lol:

Czytajac te wszystkie posty dotyczace wymagan The Little Cars dochodze do wniosku, ze trzeba rozwazyc wprowadzenie w pismie specjalnego znaczka, ktory bedzie stawiany przy zartach. Zeby kazdy sie polapal, ze czyta zart. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące ostatniego dodatku(tj.koszulki) związanego z prenumeratą. Wypełniłem formularz i w czasie, i zgodnie z poleceniem, prenumerata doszła, a koszulka nie. Czekam już prawie miesiąc. Czy może została ona(koszulka) już wysłana? I jeśli już to w jakim okresie się mam jej spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące ostatniego dodatku(tj.koszulki) związanego z prenumeratą. Wypełniłem formularz i w czasie, i zgodnie z poleceniem, prenumerata doszła, a koszulka nie. Czekam już prawie miesiąc. Czy może została ona(koszulka) już wysłana? I jeśli już to w jakim okresie się mam jej spodziewać.

Koszulka zostanie wyslana osobno. Musielismy zlozyc u producenta zamowienie, poczekac na dostawe i odeslac ja do dzialu prenumeraty. Koszulki zostana stamtad rozeslane juz niedlugo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac te wszystkie posty dotyczace wymagan The Little Cars dochodze do wniosku, ze trzeba rozwazyc wprowadzenie w pismie specjalnego znaczka, ktory bedzie stawiany przy zartach. Zeby kazdy sie polapal, ze czyta zart. :)

Ale trochę szkoda, że tych żartów jest tak mało - przydałoby się więcej takich gagów w stylu 120$ w okładce itp. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...