Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Mam dwa pytania, jedno normalne, drugie może wydawać się dziwne :P

1. W jakim zespole gra Cormac? Czasami w CDA pojawia się, że gra ale nigdzie nie zauważyłem nazwy. Można by podać np link do strony zespołu?

2. I te dziwne pytanie: słucha ktoś z was muzyki Charlesa Mansona i Rodziny Mansona? B) (tak, to ci od zabójstwa Sharon Tate, bo chyba mało kto wie, że Manson był też muzykiem).

A może jest ktoś w redakcji kto lubi hipisowskie klimaty, albo był (pozostał) hipisem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim zespole gra Cormac? Czasami w CDA pojawia się, że gra ale nigdzie nie zauważyłem nazwy. Można by podać np link do strony zespołu?

Kliknij na banerze w moim podpisie.

A może jest ktoś w redakcji kto lubi hipisowskie klimaty, albo był (pozostał) hipisem?

O fu. Jesli chodzi o hippisow, podzielam zdanie Cartmana z "South Parku". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC to ten drugi od prawej. Dosyć łatwo rozpoznać.

Ponawiam pytanie o okładkach.

Jesli ponawiasz jakies pytanie, to przytocz je w calosci, bo nie bedziemy szperac w temacie, zeby znalezc jakiegos Twojego starego posta - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do redakcji. Jaki macie stosunek do osób, które kupują oryginały ale ściągają cracki typu no-dvd. Sam narazie tak nie robię (znaczy się cracków nie używam :)) ale dla mnie, gracza "laptopowego" bardzo irytuje ciągłe wkładanie płyty do napędu (kto gra na laptopie wie co mówię). Więc jeśli np. ściągne takiego crack do Wiedźmina powiedzmy ale mam oryginalną wersję to będzie coś nie tak? Tym bardziej, że temat ten ostatnio został poruszony w PC Formacie (swoją drogą został skopiowany ze starszego wydanie. To jest identyczny temat!). Więc co o tym myślicie? Takie działanie jest złe czy dobre.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Czy wygląd okładek czasopism zależy o producentów gier i ich wymagań co do pisma?

Posrednio. :) Bo to oni tworza arty :). Ale nie ma, ze np. dzwoni EA i mowi "na okladce ma byc najnowszy C&C, z ta Rosjanka i w kolorze zielonym!". Moga np. zasugerowac, jak im powiemy, ze damy C&C, to "byloby fajnie jakbyscie dali tego arta z Rosjanka, co wam podrzucilismy, bo to exclusive, tylko dla was, nikt inny w Polsce go nie dostanie". Wtedy, nie powiem, taka sugestia jest cenna, bo wiemy ze ten art bedzie tylko w CDA - choc pare razy i tak wzielismy inne niz "eksluzywne" arty, bo lepiej nam pasowaly...

Krotko mowiac - producenci/dystrybutorzy nigdy i w zaden sposob nie maja prawa nam dyktowac co bedzie na okladce w danym numerze CDA. Moga np. sugerowac "wiecie, gra X ma premiere, mamy swietne arty, moze byscie zrobili z niej okladke" ale w zaden sposob nie ma to formy NAKAZU czy ZADANIA.

Czy taka odpowiedz cie satysfakcjonuje?

Kiedy możemy się spodziewać wystawienia waszych pism na akcję WOŚP (pytam, bardziej o tydzień, niż o konkretną datę)?

naturalnie, ze tak.

2. I te dziwne pytanie: słucha ktoś z was muzyki Charlesa Mansona i Rodziny Mansona? B) (tak, to ci od zabójstwa Sharon Tate, bo chyba mało kto wie, że Manson był też muzykiem).

Nie ogladam tez akwarel Hitlera, a chyba malo kto z was wie, ze byl takze malarzem, do tego nawet utalentowanym - niestety nie az do tego stopnia, by go przyjeli na wiedenska Akademie Sztuk Pieknych (*). Ale smialo moglby zarabiac na zycie sprzedajac swoje obrazy na rynku duzego miasta.

(*) swoja droga jak potoczylyby sie losy swiata, gdyby go jednak do Akademii przyjeli? Bo sfrustrowany swa porazka artystyczna Hitler zaangazowal sie wowczas w polityke...

A może jest ktoś w redakcji kto lubi hipisowskie klimaty, albo był (pozostał) hipisem?

Pierwszym i ostatnim byl Lord Yabol, drugim chyba (ale raczej w duszy niz w wygladzie) byl Yasiu. Obu to poniekad zgubilo, bo nijak nie dalo rady pogodzic hippisowskiego podejscia do zycia ("wyluzuj sie stary, grunt to sie nie przejmowac, bedzie dobrze" z "teksty MUSZA byc do poniedzialku, bo inaczej numer lezy").

Teraz pytanie do redaktorow - czesto kupujecie orginalki, czy czesciej macie gry z recenzji (Bo jak odbrze pamietam to tworcy przesylaja gre do recki i pozwalaja wam zabrac)??

Wiesz, pytanie jest nieco bez sensu, jako ze takich egz. przychodzi zwykle ograniczona ilosc, i jak juz ktos bierze to autor recenzji, a reszta moze sie nerwowo oblizywac, patrzac na pozostala 1 sztuke. :) W sumie wiec latwiej sobie kupic niz liczyc ze sie trafi jakis gift. A ze zwykle kupujemy nie wszystko co jest, a tylk to, w co naprawde chcemy pograc, to to zbyt drogo nei wychodzi, srednio 1 gra na miesiac (przynajmniej w moim wypadku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na banerze w moim podpisie.

Ja powiem tylko tyle, że żadnego baneru nie widzę. :P Myślałem, że może AdBlock mi blokuje, ale to nie to... Już to wcześniej zauważyłem, jednakże dopiero teraz sprawa zaczęła mnie bardziej intrygować. ;] Wlazłem też z buciorami na twój profil i również baneru nie było. Magia. o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na banerze w moim podpisie.

Ja powiem tylko tyle, że żadnego baneru nie widzę. :P Myślałem, że może AdBlock mi blokuje, ale to nie to... Już to wcześniej zauważyłem, jednakże dopiero teraz sprawa zaczęła mnie bardziej intrygować. ;] Wlazłem też z buciorami na twój profil i również baneru nie było. Magia. o_O

No magia, bo ja widze banner pod kazdym moim postem niezaleznie od przegladarki i od tego, czy jestem zalogowany, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś CDA, w redycjach, znalazła się notka o Sid Meiers Pirates! w kolekcji klasyki, autorstwa Huta chyba. W kategorii gatunek wpisano tam "od cRPG po zręcznościówkę". teraz moje pytanie (nie dotyczące religii, jupiii!) - gdzie w tej grze cRPG? Zrobiłem w tej grze już chyba wszystko, co się dało, zatapiałem statki (strzelanka z widokiem z lotu ptaka), uczestniczyłem w pojedynkach (najbliżej bijatyki chyba), plądrowałem miasta (strategia turowa), uciekałem z więzienia (skradanka), tańczyłem z córkami gubernatora (zręcznościówaka), odnajdywałem skarby (trudne do sklasyfikowania, najbliżej chyba do przygodówki), chandlowałem z kupcem (ekonomiczna), ale rolpleja tam nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pizza -> W innym z tematów wielu forumowiczów domagało się dodawania plakatów do CDA, na co padła odpowiedź (mniej więcej) "marne szanse, bo byłaby konieczna podwyżka ceny pisma".

Za reklamy CDA dostaje kasę od reklamodawców.

Wnioski? Gdyby plakat był reklamą, to producent danej gry płaciłby CDA, a nie kupujący z własnej kieszeni. Co za tym idzie plakat nie jest reklamą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL -> Nie przejmuj się - u mnie też KIS pluje się o ten obrazek (to obrazek z sygnaturki forumowicza Osioł), choć po pobraniu i przeskanowaniu jest czysty. Może mu się dziwny adres nie podoba - nie mam pojęcia. W każdym razie zaakceptowałem go już nie raz, a komputer dalej czysty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ale czy akurat GTA IV musiało zająć 2/3 okładki, a nie np. inna gra, albo żeby był równy podział?

Skoro cala okladka w stylu GTA IV, to chyba logiczne ze to ona dominuje. No i pierwsza recka w pismach growych, a Mirrors Edge juz mial okladke przy temacie numeru...

W którymś CDA, w redycjach, znalazła się notka o Sid Meiers Pirates! w kolekcji klasyki, autorstwa Huta chyba. W kategorii gatunek wpisano tam "od cRPG po zręcznościówkę". teraz moje pytanie (nie dotyczące religii, jupiii!) - gdzie w tej grze cRPG? Zrobiłem w tej grze już chyba wszystko, co się dało, zatapiałem statki (strzelanka z widokiem z lotu ptaka), uczestniczyłem w pojedynkach (najbliżej bijatyki chyba), plądrowałem miasta (strategia turowa), uciekałem z więzienia (skradanka), tańczyłem z córkami gubernatora (zręcznościówaka), odnajdywałem skarby (trudne do sklasyfikowania, najbliżej chyba do przygodówki), chandlowałem z kupcem (ekonomiczna), ale rolpleja tam nie znalazłem.

Rolpej jako odgrywanie roli, w koncu przezywasz jako pirat ze 20 lat na morzu. Jakies elementy RPG w tym jednak sa, rosna cii rozmaite wspolczynniki, statyski, whatever. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do redakcji. Jaki macie stosunek do osób, które kupują oryginały ale ściągają cracki typu no-dvd. Sam narazie tak nie robię (znaczy się cracków nie używam :)) ale dla mnie, gracza "laptopowego" bardzo irytuje ciągłe wkładanie płyty do napędu (kto gra na laptopie wie co mówię). Więc jeśli np. ściągne takiego crack do Wiedźmina powiedzmy ale mam oryginalną wersję to będzie coś nie tak? Tym bardziej, że temat ten ostatnio został poruszony w PC Formacie (swoją drogą został skopiowany ze starszego wydanie. To jest identyczny temat!). Więc co o tym myślicie? Takie działanie jest złe czy dobre.

Pozdrawiam

Jeżeli mamy oryg i odpalamy przez no-cd to nikomu nic w tym momencie nie kradniemy. Wiem czemu służą te zabezpieczenia, ale dręczy mnie cholerne wkładanie płyty do napędu. Jak Drakensang, dokładniej płytka DVD w jakiś sposób się uszkodzi i nie będzie działać Techland nie da mi płytki z grą, bo nie ma na to gwarancji a taki CD-Projekt ma. Oczywiście zaraz ktoś powie, że to marne tłumaczenie, ale sami sobie taki los zgotowaliśmy. Nie sztuką jest ściągnąć pirata z torrentów, następnie psioczyć, że jest słaba optymalizacja, że na moim pro sprzęcie za 3000 zł nie działa jak należy itp. Jak stać cię na komputer to siłą rzeczy stać cię na grę, tym bardziej, że mnóstwo tytułów jest w tanich seriach. Sztuką jest kupić gierkę i zaliczyć w 100% wszystkie questy. Siłą rzeczy, nie znam osoby i nie poznałem jeszcze takiej, która by miała wszystkie gry/muzykę/filmy oryginalne.

ogólnie abonament jest chamski

Jak ci nie odpowiada to nie graj.

A teraz moje pytanie. Czy jest tajemnicą jak CDA sprzedawało się w poszczególnych miesiącach w 2008 roku? Chyba, że gdzieś taka informacja jest i może nie zauważyłem/przeoczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...