Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy mogę dostać samą recenzję gry Revolt z waszego pisma ? o ile była ?, bo pewnie skanu całego numeru nie opublikujcie.

Otóż tego numeru pewnie nigdzie nie kupię (no może na allegro dostanę ale nie mam teraz pięniędzy no wiecie święta idą i prezenty dla najbliszych :P)

PS http://allegro.pl/item491977249_pierwszy_n..._96_unikat.html myślałem że jest więcej wart :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jak tak żyje trochę czasu zobaczyłem, że wiele piratów kopiuje gry itp. muszę powiedzieć że częściowo ich rozumiem. Ja kupuje oryginały ze względu na to, że bardzo lubię gry i mam wadę wzroku (dosyć wysoka jak na mój wiek) i mało czasu . Większość graczy normalny tytuł przejdzie szybciej gry przejdzie szybciej od mnie grając po 3-4h dziennie (ja gram 1.5h dziennie). Jak już mam kopiować to takie gry typu planescape torment których nie ma w sprzedaży. Ogólnie piractwa nie pochwalam i chce żeby jak najszybciej się skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwacie kryzys gospodarczy u siebie w redakcji ?

Oczywiście! Ja na przykład wyciągnąłem z piwnicy stary rower, do którego podłączyłem dynamo. Jedna odpowiedź na Forum - kwadrans intensywnego pedałowania. O innych oszczędnościowych programach niech się wypowiedzą ich autorzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzies w sieci sa dostępne skany poszczególnych numerów CDA? Jeśli tak proszę o linki.

Jeśli takie linki dostaniesz to bądź tak miły i je mi przekaż, napisz też od kogo je dostałeś. Zajmę się jednym i drugim. :admin_twisted:

Elektroniczne wersje CDA w internecie są nielegalne i są piractwem. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy sobie tak glupio, ze zarowno np. Qn'ik jak i Enki napalili sie na recenzje... O, takiego GTA IV.

Czy tego rodzaju spory sa rozwiazywane na zasadzie kamien-papier-nozyce, czy moze istnieje jakies "pierwszenstwo" (np. Qn'ik jest zastepca naszelnego, wiec to on dostanie owa gre). W to drugie watpie, ale ciekawi mnie, czy czesto zachodza takie sytuacje, i czy macie opracowana jakas "technike" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy sobie tak glupio, ze zarowno np. Qn'ik jak i Enki napalili sie na recenzje... O, takiego GTA IV.

Czy tego rodzaju spory sa rozwiazywane na zasadzie kamien-papier-nozyce, czy moze istnieje jakies "pierwszenstwo" (np. Qn'ik jest zastepca naszelnego, wiec to on dostanie owa gre). W to drugie watpie, ale ciekawi mnie, czy czesto zachodza takie sytuacje, i czy macie opracowana jakas "technike" ;)

Obaj pretendenci siadają naprzeciwko Szefa (O. Ż. W.), który bez słowa mierzy ich wzrokiem. Delikwenci rozpaczliwie grzebią w pamięci, zastanawiając się, czym Mu podpadli. Ten, który pierwszy zerwie się z miejsca i ucieknie z krzykiem zasłaniając twarz dłońmi, przegrywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem ze spory rozwiązujecie w sposób podobny do lekarzy z serialu komediowego "scrubs" - po prostu każdy z was zawiesza się na rękach przy suficie, i kto ostatni odpadnie, wygrywa :)

Znaczy co? Małpa miałaby robić recenzje? Pomyśl logicznie, o Grozę Budzący!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj pretendenci siadają naprzeciwko Szefa (O. Ż. W.), który bez słowa mierzy ich wzrokiem. Delikwenci rozpaczliwie grzebią w pamięci, zastanawiając się, czym Mu podpadli. Ten, który pierwszy zerwie się z miejsca i ucieknie z krzykiem zasłaniając twarz dłońmi, przegrywa...

Okej, na glupie pytanie glupia odpowiedz... A tak serio? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj pretendenci siadają naprzeciwko Szefa (O. Ż. W.), który bez słowa mierzy ich wzrokiem. Delikwenci rozpaczliwie grzebią w pamięci, zastanawiając się, czym Mu podpadli. Ten, który pierwszy zerwie się z miejsca i ucieknie z krzykiem zasłaniając twarz dłońmi, przegrywa...

Okej, na glupie pytanie glupia odpowiedz... A tak serio? ;)

A tak serio, Naczelny dlatego jest Naczelnym, że zna swój zespół i dobrze wie, komu co polecić. Ja mam dobrze, bo o przygodówki mało kto się bije, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś kwestionował wybory RedNacza.

W końcu zawsze można się też dopisać w postaci votum separatum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz na Rynku we Wrocku, zwróć uwagę na snujących się tam ludzi różnego wieku, "pci" i wyglądu, którzy gapią się w ziemię. To fani Chucka Norrisa szukają lewego górnego siekacza swojego idola, straconego przezeń, gdy się kiedyś usiłował dowiedzieć, kim jest Smuggler. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...