Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

I pytanie:

Kto robił screeny do reklemy FA w aktualnym numerze (znajduje się na stronie nr 59)? :)

Ja przygotowywalem te reklame od strony merytorycznej (tekst i screeny).

Dzięki za rozsławienie (zapewne przpadkowe) mnie całej rzeszy czytelników (na Ciebie CormaC zawsze można liczyć ;)) ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak naszło po obejrzeniu relacji z PGA:

kto prowadził z Hutem te konkursy? Chodzi mi o tego pana z blond czupryną;) ktoś z redakcji?

Nie, to czlowiek spoza redakcji.

Dzięki za rozsławienie (zapewne przpadkowe)

Owszem, przypadkowe. Niespecjalnie mnie interesowalo, czyj post bedzie na screenie, byleby nie bylo zadnych nieodpowiednich tresci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wyróżnienie w konkursie "Horror z CDA" wiąże się z jakąś nagrodą? Bo moje zdięcie zostało wyróżnione, ale żadnego maila informójącego o tym i o ewentualnej nagrodzie nie dostałem.

Znowu - moje pytanie się zapodziało, więc przypominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne wersje CDA w internecie są nielegalne i są piractwem. :angry:

No właśnie - dlaczego CDA nie prowadzi dystrybucj archiwalnych numerów CDA w formie elektronicznej?

Przecież to jedyna możliwość, żeby poczytać CDA z przed kilku lat, a wydawca zarobiłby też na tym trochę dodatkowych $$$...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dołączam się do pytania Alarickera.

2. Po co ten nowy box na devedeczko? Stare były równie funkcjonalne, wcale niebrzydsze a i pozwalały oszczędzać plastik - mniej lasów w Amazonii by wycięto. Chyba że na reklamę więcej miejsca.

3. Jaką markę kawy pijacie w redakcji?

EDIT:

4. Ok, pewnie już ktoś się o to pytał więc ryzykuję: jak to się stało że Hut jest redaktorem CDA i jednocześnie naczelnym głównego konkurenta (Clicka). To trochę jakby sam sobie konkurencję robił. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dołączam się do pytania Alarickera.

W zastepstwie Mac Abry: nas tez smieszyly glupie zarty, zagrywki, odzywki i sytuacje, ale nie az tak glupie (by nie rzec chamskie) jak teraz. A chlanie wodki podczas lekcji czy szczanie do kosza w ogole do glowy by nie przyszlo.

2. Po co ten nowy box na devedeczko? Stare były równie funkcjonalne, wcale niebrzydsze a i pozwalały oszczędzać plastik - mniej lasów w Amazonii by wycięto. Chyba że na reklamę więcej miejsca.

Po to, ze tak. :)

3. Jaką markę kawy pijacie w redakcji?

Darmowa :).

4. Ok, pewnie już ktoś się o to pytał więc ryzykuję: jak to się stało że Hut jest redaktorem CDA i jednocześnie naczelnym głównego konkurenta (Clicka). To trochę jakby sam sobie konkurencję robił. :)

A znasz pojecie "konstruktywna opozycja"? Hut jako naczelny Clicka stara sie zdobyc do nieo jak najlepsze materialy u pelniaki, ale to nie oznacza, ze nie bedzie pisal do CDA, czy wsypywal nam trutke na szczury do kawy, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Otóż podczas przeglądania Tematu Numeru czyli 59 gier na rok 2009 natknąłem się na coś co mnie troszeczkę zdziwiło. Na stronie 42 tuż po tej liście znajdują się wypowiedzi redaktorów którzy czekają na swoje gry. Doszedłem do redaktora "Enkiego" w którego zestawieniu ulubionych gier są: Operation Flashpoint 2, BattleForge (te dwie gry znalazły się w piśmie, ale JA 3 niestety już nie) i Jagged Alliance 3. Do tej ostatniej jest kierowane pytanie.

Dlaczego nie znalazła się ona w Temacie Numeru jako jedna z oczekiwanych gier? A może wspomnicie o niej w następnym numerze pisma? Warto bo to przecież gra kultowa...nawet jeśli się czeka na nią prawie 18 miesięcy :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Jagged Alliance 3 nie znalazła się w Temacie Numeru jako jedna z oczekiwanych gier?

Losy trzeciej części są już tak kręte i zapętlone, że niewielu z tych, których one obchodzą jest w stanie połapać się w sytuacji :) A odpowiedź jest prosta - JA 3 powstaje w bólach gdzieś hen daleko od Kanady, z dala od ludzi z Sir-Techu, w niemal całkowicie nieznanym studiu. Może i Rosjanie są zdolni, ale na pewno nie grzeszą wydajnością, zwłaszcza że na dzień przed ukazaniem się CDA dowiedzieliśmy się, że gra wyjdzie za półtora roku. Czyli prawdopodobnie nigdy :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Cormaca.

Na przyszlosc - na pytania do konkretnych redaktorow sa osobne wątki.

Jak doszło do tego, że Tymon wziął udział w waszym koncercie?

Jechalismy razem samochodem, gadalismy o tym, co moglibysmy zrobic na PGA jako CD-Action, Tymon zaproponowal, ze moglibysmy cos razem zagrac, a mi pomysl od razu sie spodobal.

Czy był to występ jednorazowy, czy szykuje się większy projekt?

Wystep byl jednorazowy - nie mamy z Tymonem zadnych wspolnych planow muzycznych.

dlaczego w dziale gdzie można zadać pytanie poszczególnym redaktorom, nie ma tematu gdzie pytanie moge zadać Hutowi, Czarnemu Iwanowi i innym? Z tego co wiem nie są oni nawet zarejestrowani na FA. Czemu?

Bo nie ma przymusu rejestrowania sie na forum. Widocznie z jakiegos powodu nie chca tego zrobic lub nie maja czasu na to forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...