Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Zdecydowanie.

1. Na złym forum. Tu nie wklejamy dużych zdjęć bez żadnej towarzyszącej im treści. Przykro mi bardzo, ale zdjęcie kibolskiej oprawy z podpisem w stylu "z meczu XXX" to czysty, bezwartościowy stats. Równie dobrze inni mogliby zacząć wklejać demoty z podpisem "fajne".

2. To, że kibole wywiesili transparent, nadaje się tak do PGS, jak to, że ktoś pod newsem jakiegoś portalu napisał, że nie lubi Tuska.

3. Zdjęcie było za duże. Na forum wklejamy miniatury.

Generalnie z taką treścią nie ma absolutnie żadnego miejsca na tym forum, gdzie mógłbyś to wkleić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem i nie tyczy on tylko mnie. Mianowicie: gdy w poście używam znaków typu -,",; itp. zamienia mi je na znaki zapytania. Nie wiem czy to wina tego iż tekst wklejam z Worda czy coś się dzieje ze skryptem forum (już wcześniej występował ten problem, ale dopiero teraz stał się uciążliwy). Nie da się czegoś z tym zrobić (najbardziej doskwiera to w sesji RPG bo nie można edytować postów i powstają potworki typu: "Ej ty ? spojrzał w stronę postaci ? ty jestem")?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam Moderatora RIP1988 za swój, pisany w emocjach obrzydliwy wpis. Napisałem go na forum, więc i publicznie przepraszam.

Przepraszam również Tych wszystkich, których zgorszyłem poziomem wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z 30 dni urlopu, który dostałem nawet tak konkretnie nie wiem za co. Pzk uprzedził mnie o nie robienie offtopu po czym ZGODZIŁEM się z nim i dalej nie dyskutowałem na ten offtopowy temat. Ostrzeżenie było w takim trollowatym stylu więc moja zgoda również (nie obraźliwe jednak). Później gały bo widzę urlop na 30 dni i moderacja postów za "recydywę". Za pierwszym razem zbyt pojechałem personalnie po 2 typach. Za drugim jednak czegoś takiego nie było. To gdzie tu jakaś recydywa? Tym razem dostałem karę zupełnie niesłusznie. Nie wiem czego imć Pzk wtedy ode mnie oczekiwał. Może niech sam odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Ty w ogóle nie uznajesz regulaminu forum. Pewnie go nawet nie czytałeś. Byłeś już upominany za wiele spraw i jakoś nie wyciągnąłeś z tego wniosków. Dostałeś moderację postów - przycichłeś. Pewnie dlatego, że nie opłacało Ci się pisać postów, które i tak nie ujrzą światła dziennego, przynajmniej taka jest moja opinia. Potwierdziłeś ją zresztą swoimi postami napisanymi po warunkowym zdjęciu moderacji. Ba, już Twoja prośba o jej zdjęcie budziła spory sprzeciw grupy moderatorów, bo tekst "po co się pytać innych modów, skoro i tak piszę tylko w temacie o LoL" stanowi wyraz arogancji, pogardy dla grona moderatorskiego i zupełnego oderwania od forumowej rzeczywistości. Decyzję o odblokowaniu została podjęta niejednomyślnie i z zatrzeżeniem, że przy najmniejszym wykroczeniu wracamy co najmniej do moderacji postów jeśli nie do baniaka. Biorąc to wszystko pod uwagę mogłem urlopować Cię już po offtopie. Akurat miałem dobry dzień i wstawiłem tylko moderatorską uwagę (fakt, to był mój błąd). Natomiast Ty raczyłeś ją zacytować - i to był Twój błąd. Innemu użytkownikowi po prostu zwróciłbym uwagę na niestosowność takiego zachowania, natomiast w Twoim przypadku był to gwóźdź do trumny. W regulaminie stoi jak byk, że pod uwagę bierzemy też poprzednie zachowanie użytkownika. Po prostu uznałem, że nie jesteś w stanie ogarnąć zasad panujących na FA. Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy włączy Ci się offtop, rage mode, czy inne naganne zachowanie. A urlop dostałeś na przemyślenie własnego zachowania, czego, jak widzę, nie uczyniłeś. Co do niesłuszności kary - odwołałeś się do Ghosta. Przedstawiłem takie samo uzasadnienie jak teraz. Jak widać Ghost nie cofnął jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Ty w ogóle nie uznajesz regulaminu forum. Pewnie go nawet nie czytałeś.

Czytałem jak najbardziej i uznaję.

Byłeś już upominany za wiele spraw i jakoś nie wyciągnąłeś z tego wniosków. Dostałeś moderację postów - przycichłeś. Pewnie dlatego, że nie opłacało Ci się pisać postów, które i tak nie ujrzą światła dziennego, przynajmniej taka jest moja opinia.

Jak najbardziej jest to opinia błędna. Po prostu nie widziałem powodów do pisania obraźliwych rzeczy.

Potwierdziłeś ją zresztą swoimi postami napisanymi po warunkowym zdjęciu moderacji..
Ba, już Twoja prośba o jej zdjęcie budziła spory sprzeciw grupy moderatorów, bo tekst "po co się pytać innych modów, skoro i tak piszę tylko w temacie o LoL" stanowi wyraz arogancji, pogardy dla grona moderatorskiego i zupełnego oderwania od forumowej rzeczywistości.

Pogardy dla grona moderatorskiego? Nie? Oderwania od forumowej rzeczywistości? Być może. Nie mam pojęcia czy moderator jednego działu widzi posty oczekujące w kolejce do innego.

Decyzję o odblokowaniu została podjęta niejednomyślnie i z zatrzeżeniem, że przy najmniejszym wykroczeniu wracamy co najmniej do moderacji postów jeśli nie do baniaka. Biorąc to wszystko pod uwagę mogłem urlopować Cię już po offtopie. Akurat miałem dobry dzień i wstawiłem tylko moderatorską uwagę (fakt, to był mój błąd). Natomiast Ty raczyłeś ją zacytować - i to był Twój błąd.

To aż taka zbrodnia? Zacytować uwagę do której chciałbym się zastosować? Przecież ja nie dyskutowałem z jej zasadnością.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy włączy Ci się offtop, rage mode, czy inne naganne zachowanie.

Rage już mi się nie włącza, offtopu też staram się unikać chyba, że inny użytkownik podejmie temat. Ale tu nie trzeba żadnej moderacji postów - wystarczy nie podjąć wątku do dyskusji jeśli napisałbym przypadkiem coś zbyt offtopowego.

A urlop dostałeś na przemyślenie własnego zachowania, czego, jak widzę, nie uczyniłeś. Co do niesłuszności kary - odwołałeś się do Ghosta. Przedstawiłem takie samo uzasadnienie jak teraz. Jak widać Ghost nie cofnął jej.

Być może wtedy byłem za bardzo zdenerwowany i źle zinterpretowałem również zachowanie moderatora. Ogólnie pisząc stwierdziłem, że masz nazbyt przerośnięte ego i dostałeś za dużo władzy przy czym odwołałem się do skargi na ciebie za obrażanie innych ludzi wykorzystując pozycję moderatora (skarga w tym temacie, ale sporo wcześniej) i przykładu Berthezera jako bardzo dobrego moderatora z którym można się dogadać jak człowiek z człowiekiem. W sumie mogłeś mi wysłać wiadomość na priv to byśmy sobie wyjaśnili sytuację i żadne dalsze urlopy nie byłyby potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopu też staram się unikać chyba, że inny użytkownik podejmie temat. Ale tu nie trzeba żadnej moderacji postów - wystarczy nie podjąć wątku do dyskusji jeśli napisałbym przypadkiem coś zbyt offtopowego.

To nie działa w ten sposób. "Nie robienie offtopu" nie polega na tym, że piszesz od czapy i inni użytkownicy nie odpisują; polega na tym, że NIE PISZESZ OD CZAPY. Z tym masz problem.

To aż taka zbrodnia? Zacytować uwagę do której chciałbym się zastosować? Przecież ja nie dyskutowałem z jej zasadnością.

Jeśli nie dyskutowałeś z jej zasadnością, a jedynie komentowałeś (przypomnę: w temacie Polityka, gospodarka, społeczeństwo), to znaczy, że PONOWNIE offtopowałeś - to naprawdę nie jest trudne do zrozumienia. Jeśli chciałeś jedynie skomentować uwagę moderatora, to trzeba było albo wysłać mu PW albo napisać tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w ten sposób. "Nie robienie offtopu" nie polega na tym, że piszesz od czapy i inni użytkownicy nie odpisują; polega na tym, że NIE PISZESZ OD CZAPY. Z tym masz problem.

W sumie fakt, ale czy to był aż tak całkowity offtop? Było bodaj o bezpieczeństwie i obronie własnej. Dałem po prostu radę a to, że inni zaczęli ją kwestionować i wypadało im coś odpowiedzieć to inna kwestia. Inaczej by pomyśleli, że mnie zatkało i mają rację. Po uwadze od Pzk chciałem skończyć temat gdyż wtedy nie byłoby wątpliwości dlaczego to robię. Nie dlatego, że nie mam argumentów tylko dlatego, że nie chcę ignorować uwagi moderatora.

Jeśli nie dyskutowałeś z jej zasadnością, a jedynie komentowałeś (przypomnę: w temacie Polityka, gospodarka, społeczeństwo), to znaczy, że PONOWNIE offtopowałeś - to naprawdę nie jest trudne do zrozumienia. Jeśli chciałeś jedynie skomentować uwagę moderatora, to trzeba było albo wysłać mu PW albo napisać tutaj.

Całym jednym, dość krótkim zdaniem. Po czym przeszedłem do tematu zasadniczego więc nic się w sumie nie stało. A z pewnością nic na 30 dni + moderację postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całym jednym, dość krótkim zdaniem. Po czym przeszedłem do tematu zasadniczego więc nic się w sumie nie stało. A z pewnością nic na 30 dni + moderację postów.

Zasada jest taka, że z moderatorskimi uwagami się nie dyskutuje i się ich nie komentuje poza przeznaczonym do tego tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santus - nie ma co dyskutować. Offtop to offtop i nie ma znaczenia "co sobie pomyślą". Jeśli widzisz, że rozmowa schodzi w kierunku offtopu, to sam ją kończysz proponując wszystkim przenosiny do innego działu albo wołasz w tym celu moderatora.

Kara którą dostałeś nie była za "jedno, dość krótkie zdanie" a za całokształt Twojej działalności, stąd tak długi urlop. Moderacja była zdjęta warunkowo - warunku nie spełniłeś, więc wróciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow Kiepsko bo? Mam cytaty Platona czy Sokratesa wstawiać do postów? Przecież te posty co piszę teraz są dużo bardziej sensowne niż wcześniejsze (znaczy przed tymi 300-400, cytować nie będę) Tak czy inaczej nie mam zamiaru się wykłócać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...