Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Czy istnieje jakiś górny i dolny limit licznika reputacji? Czy kiedyś może dojść do sytuacji, że pojawią się w nim wartości czterocyfrowe?

A tak z innej beczki, to rozumiem, że kasowane posty idą w kosmos, a nie w dział "Kosz"? Pytam, ponieważ ostatni wpis jest tam bodajże z czerwca tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kosz, to to jest pozostałość po starym forum. Obecnie sam się zastanawiam, po co on w ogóle jeszcze istnieje. Może jest jakiś powód, ale ja go nie znam.

Skasowane posty przez pewien czas istnieją (nie wiem dokładnie ile czasu), tyle że w innym miejscu (które tylko moderacja widzi). Mamy do nich dostęp, choć sam się o tym dowiedziałem dopiero w zeszłym tygodniu :].

Co do limitów w reputacji, to nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś górny i dolny limit licznika reputacji? Czy kiedyś może dojść do sytuacji, że pojawią się w nim wartości czterocyfrowe?

Nic o tym nie wiem. Pewnie nie ma limitu.

A tak z innej beczki, to rozumiem, że kasowane posty idą w kosmos, a nie w dział "Kosz"? Pytam, ponieważ ostatni wpis jest tam bodajże z czerwca tego roku.

Mamy wgląd do usuniętych postów z panelu moderatora. "Kosz" już nie jest koszem, mamy inny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, tylko trzeba w zaawansowanym szukaniu ustawić odpowiedni przedział dat, bo forum ma jakieś ograniczenia pod tym względem (na pewno maks. 1000 wyników na jedno wyszukiwanie, może też jest ograniczenie pod względem maksymalnego zakresu dat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech już nie mam siły, ale napiszę. Kolejny użytkownik mnie minusuje.

Rozumiem, że każdy może, ale żeby 10 razy pod rząd dać mi tyleminusów. Na pewno minusował by dalej, ale chyba 10 to jest limit.

Chodzi o użytkownika XeoN.

Nie wiem pod co to można podciągnąc, ale warto coś z tym zrobić.

PS. Jeżeli dam do ignorowanych to będzie mógł mnie dalej minusować

edit już 11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mogę zapisać szkicu PW aby go wysłać do niziołki. Ciągle mi wyświetla, że: "użytkownik niziołka nie może otrzymywać nowych wiadomości". Ja rozumiem, że niziołka może mieć zapchaną skrzynkę PW ale żeby nawet przy próbie zapisania samego szkicu, też nie było to możliwe? To błąd z interfejsem czy jak? Przedtem można było bez większych problemów wysyłać PW do każdego użytkownika, także do moderacji - przykład u mnie podam, ostatnio pisałem do admina i wszystko było okej a teraz nie wiem co się dzieje, że nie mogę.

P.S. - Przy okazji, proszę o zamknięcie następujących tematów:

http://forum.cdactio...dpost&p=2619857

http://forum.cdactio...dpost&p=2860167

oraz ten:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=158994entry2702493

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Ja wysłałem do niej PW bez problemu. Wyczyściła skrzynkę, albo to po prostu jakiś bug u Ciebie. Spróbuj jeszcze raz wysłać i daj znać.

Ja też nie mogłem ostatnio wysłać do niej wiadomości. Pojawił się taki sam komunikat, o jakim wspomniał Darth7Vader.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...