Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Obstawiam, że niziołka ma zapchaną skrzynkę.

PS Ja wysłałem do niej PW bez problemu. Wyczyściła skrzynkę, albo to po prostu jakiś bug u Ciebie. Spróbuj jeszcze raz wysłać i daj znać.

Widocznie jest u mnie jakiś bug - dalej się wyświetla ten komunikat. Jeśli ty możesz wysłać PW do niej to zapytaj ją czy rzeczywiście ma zapchaną skrzynkę, tak jak wspomniał Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem pisac w tym temacie,ale mam wielki problem kupiłem kiedys cd-action z grą blood bowl legendari edition. gra jest superi wg bawiłem sie świetenie ale niedwno chce znów ją zainstalowac a serialu do gry nie ma chociarz w magazynie pisze ze powienien byc na stronie cd action. pomocy co mam zrobić - czy moge liczyc na wasza pomoc prosze ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że nie jestem bez winy (temat sklepów "pirackich" w wątku "Tanie gry w dystrybucji elektronicznej") - ale teraz co tam się dzieje to jakieś gimbusiarstwo - nie dość że wywołała się tam dyskusja której nie powinno tam być (są inne miejsca od tego), to jeszcze wygląda to na to że ktoś pisze rzeczowe argumenty - a pozostali go hejtują... bo.... bo tak i tyle (równie dobrze mogłaby być to kontrofensywa tych sklepów). Proszę zróbcie z tym porządek (obiecanki cacanki że kogoś ukaracie nic nie dają, skoro nawet postów nie usuniecie, lub nie dacie choćby ostrzeżenia skierowanego w pewne osoby) - teraz nie da się tego czytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut szukania nie przyniosło mi żadnego rezultatu, zatem zapytam się tu.

Gdzie można zaproponować nowy temat do działu filmowego? Na wstępie zaznaczam, że nie chodzi tu o żaden konkretny film, a temat bardziej ogólny.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Moja idea prezentuje się następująco: skoro są już tematy zarówno o naszych kolekcjach gier, jak i książek, więc czemu by nie postąpić tak samo z naszymi kolekcjami filmowymi? Myślę, że wiele osób ma mniejsze, większe, niezwykle skromne bądź też mega wypasione kolekcje filmów i zechce się nimi pochwalić.

Gulp <przełyka ślinę> Pewnie zaraz będzie hejt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to załóż taki temat. Z następującymi warunkami - przestrzeganie zasad pisania postów (wstawiania obrazków), zastrzec przestrzeganie regulaminu itd. Wszystko może być w jednym temacie, nie ma sensu robić podziału jak w grach, bo temat będzie i tak mało popularny.

Poza tym - to, że będziesz jego założycielem nie oznacza, że masz tam pilnować ludzi, zwracać im uwagę itd. Ba, to jest zakazane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...