Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

W którym temacie (albo dziale) mógłbym spytać o kwestię prawną wykorzystania muzyki w filmach na yt (np. czy istnieje jakiś serwis, skąd można legalnie pobierać muzykę i wykorzystywać w filmach, jeśli podało się źródło)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się konstrukcja działu o konsolach. W temacie o nextgenach BlackShadow powiedział, że byłyby problemy z nazywaniem działów, kiedy pojawią się następne konsole. A czy czasem nie lepiej byłoby po prostu nazwać te działy "generacyjne" numerami kolejnych generacji? Kończy się siódma, teraz będzie ósma, może po prostu tak to rozwiązać? A nie wszystko do jednego wora pakować tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocb to skrót wulgarny z założenia. Skoro admin umieścił go w autocenzurze, to raczej nie będziemy Ci mówić, jak to obejść. To chyba logiczne, prawda?

Postąpił kompletnie bez sensu. Na forum wulgaryzmy są nie dozwolone i w porządku. Ale to była prywatna konwersacja i nic nikomu do niej. Robienie autocenzury na 3 literki jest objawem jakiejś paranoi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie autocenzury na 3 literki jest objawem jakiejś paranoi.

A "ch*j" to cztery literki, cenzura na to już nie jest paranoją? Od ilu literek zaczyna się/kończy się paranoja?

Admin sobie bluzgów nie życzy i tyle, jak ci się nie podoba, to wiesz gdzie są drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie cenzury na forum i w komentarzach, to chcialem sie zapytac, czy proby ominiecia filtru wulgaryzmow sa scigane, czy tez moze nastapilo odprezenie w tej kwestii i moderacja przymyka na to oko? Pytam, bo odnosze wrazenie, ze ostatnio coraz czesciej w komentarzach do newsow mam okazje przeczytac wypowiedzi osob, ktore uzywaja wulgaryzmow i omijaja filtr cenzorski. I nie chodzi tu juz o to, ze ktos wykropkuje dane slowo piszac np. zaj...scie, ale o formy typu

k.ut.a.s czy kurw@

. Wypowiedzi z takimi brudami wisza sobie pozniej dosc dlugo...

EDIT:

@mateusz(stefan)

Raportuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "ch*j" to cztery literki, cenzura na to już nie jest paranoją? Od ilu literek zaczyna się/kończy się paranoja?

To już cały wraz. Natomiast W-T-F to tylko skrót. Oczywiście słusznym jest tępienie bluzgów wszelakich tam gdzie zaglądają również nieletni.

Admin sobie bluzgów nie życzy i tyle, jak ci się nie podoba, to wiesz gdzie są drzwi.

Admin może sobie nie życzyć bluzgów na forum publicznym. Natomiast co do prywatnej korespondencji to nie ma nic do życzenia sobie albo nie. Z resztą już mam pomysła jak takie coś ominąć. Nie chodzi mi o jakieś durne pluginy czy inne tego typu rzeczy ani o "hakowanie" forum. To zbyt skomplikowane i czasochłonne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin może sobie nie życzyć bluzgów na forum publicznym. Natomiast co do prywatnej korespondencji to nie ma nic do życzenia sobie albo nie.

Ma, ponieważ PW są częścią forum. Jest możliwość ich raportowania i jak ktoś będzie sobie na zbyt wiele pozwalał - wglądu w nie i wyciągnięcia konsekwencji. Skoro zrobiono autocenzurę na forum, to objęła ona również prywatne wiadomości. Bardzo proste.

PW podlegają regulaminowi forum, czy ci się to podoba, czy nie. Oczywiście wiele też zależy od drugiej osoby, bo jeśli danej wymiany zdań nie zaraportuje, nie mamy do niej wglądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW podlegają regulaminowi forum, czy ci się to podoba, czy nie. Oczywiście wiele też zależy od drugiej osoby, bo jeśli danej wymiany zdań nie zaraportuje, nie mamy do niej wglądu.

Ani mi się podoba ani nie podoba. Jestem cwańszy niż się niektórym wydaje i teraz jest mi to obojętne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow napisał:

Naucz się, że nie walimy ogromnych obrazków tylko linki

Od kiedy nie można dawać dużych obrazków w postach raz na jakiś czas? Gdzie to jest w regulaminie albo netykiecie? Przecież w belce nawet jest specjalna opcja na obrazki z URLa. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć na ten temat? I nie mówię o waleniu dużych obrazków post po poście, tylko od czasu do czasu i w związku z tematem wątku (np. screen z jutro wychodzącego komiksu i to niespoilerowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając moderację - większe grafiki czy filmy wstawia się w linkach, ponieważ nawet umieszczone w spoilerze spowalniają ładowanie się strony - co jest uciążliwe przy łączach z ograniczonym przesyłem danych lub zwyczajnie wolnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...