Jump to content

SerwusX

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  2,048
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

SerwusX last won the day on June 30

SerwusX had the most liked content!

Community Reputation

182 Znakomita

About SerwusX

 • Rank
  Naczelny Deregulator

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array
 • Skype
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

18,402 profile views
 1. Sam szukam dobrego fotela, bo mój obecny zaraz się rozejdzie na amen. Miałem okazję wypróbować dwa fotele: Sitplus Navigator i Unique Saga Plus. Oba niestety odesłałem. Pierwszy miał dziwne wyprofilowanie po zewnętrznej stronie ud, drugi natomiast okazał się za mały dla mnie (wzrost mam identyczny, natomiast jestem trochę cięższy). Z jednej strony musiałbym wysunąć siedzisko najbardziej do przodu, z drugiej tworzy to szparę pomiędzy oparciem). Niestety, wszystkie te fotele są chyba profilowane pod lud azjatycki, gdzie klecą te krzesła. U mnie w okolicy nie ma niestety salonu, ale jak masz fizycznie możliwość, to jedź posadzić dvpę. Jeżeli idzie o zagłówek, to nie miej złudzeń. Z takim wzrostem będziesz musiał odchylić się naprawdę mocno do tyłu, żeby do niego dosięgnąć. Ja już straciłem nadzieję na znalezienie ergonomicznego fotela dla w miarę wysokich osób (a byłem w stanie wydać nawet 2k, teraz chyba pozostaje mi znaleźć jakiś "gamingowy" model, lepsze to niż te tanie z oparciem z drutu). Jeszcze zostaje coś w stylu Unique Tune (ale też przekracza budżet i jest tylko odrobinę wyższy od sagi).
 2. SerwusX

  Zamknięte!

  O ile dobrze pamiętam, możliwość rozwalenia skrzynki, której nie potrafiliśmy otworzyć, pojawiła się np. w Neverwinter Nights (2?). Niosło to ze sobą jednak ryzyko zniszczenia zawartości.
 3. SerwusX

  Za mną, durniu!

  Żadne to dla mnie zaskoczenie: ME i DE to to samo, tak samo, ale o czym innym.
 4. SerwusX

  Za mną, durniu!

  To ja takich szczegółów nie pamiętam, nawet nazwy niektórych miast zapomniałem z Gothica 3, mimo iż mapa wisi u mnie w ramce na ścianie. Niestety to rozwiązanie nie nadaje się do wszystkich gier, ale chociaż jedną rzecz zrobiono sensownie w serii Mass Effect: towarzysz teleportował się do ciebie, jak nie patrzyłeś.
 5. SerwusX

  Za mną, durniu!

  Ja w pewnym momencie wpisałem sobie cheata na udźwig (ale nie nieskończoność, tylko kilkaset) i tym samym miałem mniej zbugowaną wersję dodatkowego ekwipunku. O grach Bethesdy się nie wypowiadam, bo w żadnej z nich nawet nie próbowałem nikogo brać ze sobą. :V Przypominam sobie towarzyszy w serii Gothic, to kuriozum samo w sobie. W jedynce potrafili tylko chodzić w linii prostej, przez co przeprowadzenie np. Gorna przez cienką kładkę wymagało nadkładania drogi, żeby nadać mu właściwy kierunek. W dwójce było podobnie, jak w jedynce, ale nie przypominam sobie żadnej uciążliwej misji eskortowej, natomiast w trójce... Co prawda lepiej znajdowali ścieżki, ale jak już się zgubili! Przypominam sobie sytuację (nie wiem nawet, czy rzeczywiście miała miejsce), w której towarzysz zgubił mi się gdzie w Nordmarze (po prostu zaczął iść bokiem, aż zgubiłem go z oczu), by po kilku godzinach odnaleźć się w Varancie na drugim końcu świata i pięciu teleportacjach.
 6. Helltaker Data pierwszej sesji: 28.06.2020 r. Data ostatniej sesji: 29.06.2020 r. Czas gry: 2 dni. Osiągnięcia: 8/8 Opis krótki, jak sama gra. Nie ma nic do dodania, a przy samej grze dość skisnąłem. Z jednej strony szkoda, że była taka krótka, z drugiej dobrze, że nie była za długa, bo nie zdążyła się znudzić. Jak dla mnie tak powinny wyglądać gry na smartfony, a nie jakieś paywalle. :V
 7. Assassin's Creed 2 Czas gry: 23 dni. Osiągnięcia (?): Jeżeli zaś chodzi o statystki, to tylko pokrótce. Odblokowałem zestaw Altaïra i ulepszyłem do końca posiadłość. Pancerz dlatego, że to były jedyne fajne misje poboczne w grze, natomiast posiadłość, że i tak nie było czego robić w pieniędzmi. Ogólnie wszystkie znajdźki, pióra, zlecenia zabójstwa, wieże itd. mało mnie obchodziły. Doszło do tego, że w jednym z miast miałem mapę w całości pokrytą mgłą wojny, bo nie chciało mi się na ani jedną wieżę wspinać. Do tego zrobienie ze znalezienia jednego rodzaju znajdziek (stron z kodeksu) misji obowiązkowej woła o pomstę do nieba... I na koniec garść screenshotów:
 8. SerwusX

  CDA RIP?

  Nikt nie mówi o zarabianiu. Nogi nie postawiłbym więcej na blogu zapchanym reklamami i jakimiś półsponsorowanymi materiałami. Po prostu własna domena daje pewne wrażanie profesjonalizmu. Ale ja tutaj taki wujek dobra rada jestem, a pewnie też na bloggera wyemigruję.
 9. SerwusX

  CDA RIP?

  Nawet nie wiedziałem, że masz bloggera. Chyba pora też się przenieść w szerszy świat i powrócić do regularnego pisania, a nie tylko ciągnąć serię Końca Gry... A nie myślałeś nad własną domeną?
 10. Byłbym w stanie się założyć, że Interia sama nie wie, co jest u niej hostowane. To w takim chciałbym to tutaj zostawić.
 11. Ten wpis kierunkuję do wszystkich twórców, którzy udzielali się na platformie blogowej FA, a jeszcze tutaj zaglądają. Nie wiadomo jak będzie, a nie przewiduję, że dobrze będzie. O ile mnie pamięć nie myli, to redakcja wielokrotnie mówiła, że na działanie forum samo w sobie nie ma większego wpływu. Snuję więc przypuszczenie, że na hosting również, który umrze wraz z niezapłaconym okresem rozliczeniowym. Poza tym nie czarujmy się, redakcja ma obecnie znacznie ważniejsze sprawy na głowie, niż ratowanie i tak martwego już forum. Dlatego apeluję o dwie rzeczy. Po pierwsze, jeżeli ktoś ma tutaj coś, czego nie chciałby stracić, to polecam skopiowanie treści chociażby na arkusze google. Nawet nie trzeba wchodzić w edycję, wystarczy wpis po wpisie kopiować na podglądzie. Formatowanie zjedzie się paskudnie, ale treść zostanie. Po drugie. Jeżeli ktoś ma taką moc sprawczą (nie wiem, kto się ostatnio tym zajmował, chyba Ghost?), to chciałbym tylko zasugerować, bo w obecnej sytuacji nawet prośba może być na wyrost, że warto byłoby zarchiwizować forum, albo chociaż bazę danych, aby nie tracić bezpowrotnie wszystkiego. W końcu to dość znacząca pamiątka polskiego Internetu. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!
 12. A co się stanie z forum? Czy jego największe przekleństwo, czyli hosting Interii, okaże się również jego błogosławieństwem w chwili upadku? Czy przeżyje czasopismo, obracając się w pomnik minionej chwały, w zalewie spamu chińskich botów?
 13. Ori and the Will of the Wisps Czas gry: 24 dni. Liczba osiągnięć w momencie ukończenia gry: Link do osiągnięć Mówiąc krótko: wszystko, co dało się odblokować w trakcie jednego podejścia, zostało odblokowane (oprócz osiągnięcia za wysoki poziom trudności, nad czym ubolewam, bo gra była na tyle łatwa, że mogłem od niego zacząć). I na koniec garść zrzutów ekranu:
 14. Alan Wake Czas gry Licząc tylko ten gameplay, czyli od 22 marca 2020 do 1 kwietnia 2020, to 10 dni. Licząc od pierwszego uruchomienia gry, czyli 8 marca 2013 roku do 1 kwietnia 2020, to 2581 dni, czyli 7 lat 24 dni albo 84 miesiące 24 dni. Długo, ale rekord to żaden, patrząc na mój czas przechodzenia GTA: San Andreas. Liczba osiągnięć w momencie ukończenia gry: Link do osiągnięć Statystyki w momencie ukończenia gry: I na koniec garść zrzutów ekranu:
 15. Chodzi mi o pewien specyficzny moment z kampanii, w którym ta laska co szuka Ilidana spotkała tego gościa w czerwonym płaszczu, który wrzeszczał w hotsie PELO PELO jak rzucał zaklęcia, Niestety, mam zapis ze starej wersji (nie wiem nawet jakiej, ale jakoś z 2017 roku) i gra go po prostu nie widzi. Potrzebny mi tylko plik profilu, żebym mógł sobie misję od nowa rozpocząć. Może być zapis do classica albo do normalnej wersji Warcrafta 3, sprzed pojawienia się Reforged. Byłbym wdzięczny.
×
×
 • Create New...