Jump to content

8azyliszek

Forumowicze
 • Content Count

  4,429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

8azyliszek last won the day on February 7 2013

8azyliszek had the most liked content!

Community Reputation

589 Znakomita

About 8azyliszek

 • Rank
  W żałobie
 • Birthday 06/07/1985

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

15,307 profile views
 1. @UP Nie zapominaj o złamanych obietnicach tej ekipy i ich nagłym skręcie na lewo. Z drugiej strony akurat w kwesti in vitro Gowin jest ośmiesza się. To przez jego sprzeciw gdy był w PO, frakcje stały w klinczu i Tusk, by nie prowokować walk wewnętrznych stale odkładał projekt i głosowanie. A teraz jeszcze komisja senacka(przy cichym poparciu niewielkiej grupki senatorów PO) staje okoniem. Będą jeszcze dwa głosowania, a 6 sierpnia już coraz bliżej. Osobiście w drugiej kadencji PO mnie jeszcze wkurzało, to że niezależnie co by się działo, to koalicja ciągle mówiła "Nic się nie stało, nic się ni
 2. umiarkowanie przydatnym albo chociaż czasem zabawnym posterem Ja właśnie takim użytkownikiem jestem. Jak zresztą wszyscy inni. Rób co chcesz i naśmiewaj się ze mnie do woli jeśli to ci sprawia przyjemność. Ja nigdzie nie pójdę. Równie dobrze mógłbym napisać, że ja ciebie też mam po dziurki w nosie. I co z tego? Dlaczego twoje zdanie ma być ważniejsze od innych? Tutaj wszyscy jesteśmy równi. Każdy może się wypowiedzieć. Zresztą nawet jak ja nic nie piszę, to często pojawiają się odwołania , że "bazyli to czy tamto". To już zakrawa na obsesję ale nie koniecznie moją.
 3. @UP Ale wiesz - to się kończyło spektakularnymi bankructwami. Inwestor/zwyciężca przetargu brał kwotę za którą z góry wiadomo było, że nie da się wybudować tego co było w planach, nie płacił polskim podwykonawcom, ogłaszał bankructwo i tyle widzieliśmy jego, pieniądze i zaplanowaną drogę.A podwykonawcom trzeba było płacić drugi raz. Dlatego nie wiem czy te niskie ceny tak nam pomogły. Zresztą w PGS też już kiedyś o tym pisałem. Absolutnie nie mam na myśli wydatków inwestycyjnych, których sam też bym nie ograniczał. Ale przecież mamy masakryczne koszty osobowe. Przez 8 lat zatrudnienie w urzęda
 4. @UP Odezwał się szczyt kultury i dobrego smaku. Masz satysfakcję, że mi wsadzisz kicka na IRCu - proszę bardzo, popraw swoje samopoczucie. Piszę na FA zawsze z tego samego powodu - by pokazać o czym myślę i jakie mam poglądy. A LJ to radosne trolowisko, gdzie każdy z każdego stałego użytkownika robi sobie jaja. Czemu akurat moje posty wzbudzają oburzenie a np. dowcip o tym że Kath jest karłem jest ok, to ja nie wiem. LG - kup sobie pluszowego misia i znęcaj się nad nim, skoro cię takie rzeczy rajcują.
 5. @UP Jagodzianki z malinami?
 6. @UP Nie wiem co bym dostał. Może i bana, mimo że znowu raporty są słuszne. Po prostu jak Abyss przezywa mnie bucem, to może najpierw napiszę o tym w UdM. Po ostatnim uważam to za bezpieczniejszą opcję.
 7. Jak się ważyło powyżej 90 kg, to małe ograniczenie żarcia nikomu nie zaszkodzi.
 8. @UP I bym utył i zostały by mi tylko wspomnienia i kilogramy do zrzucenia. Wolałem zrobić odwrotnie i mieć dwa niezłe komiksy na półce. Zwłaszcza "Sprawiedliwość" robi wrażenie.
 9. @Konuga Raz na kwartał można. Ostatnio jadłem jedną w kwietniu. @DOWN I know. Może nie tyle oszczędzać, co szkoda wydawać 1/2 ceny WKKM na coś co zjesz w godzinę i potem mimo pełnego żołądka, źle o sobie myślisz. Dziś sobie kupiłem, bo po prostu od dawna za mną chodziła.
 10. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=257915&st=1900#entry4062111 Mogę zaraportować te dwa pytania? Bo nie chcę znowu dostać urlopu. Poza tym moderatorzy chyba nie powinni mówić do użytkowników że są "bucami".
 11. Dlaczego Noobirus maluje paznokcie?
 12. @UP Oliwki na pizzy dobre są. W ogóle nie ma czegoś takiego jak zła pizza. No chyba że wegetariańska.
 13. Taki styl kamieniczek dominował w tej części Włoch którą odwiedzałem. Nie wiem czemu Sermaciejowi się nie podoba. Dla mnie ma pewien koloryt i specyfikę lokalną.
 14. Bob dzisiaj zaprasza... Anyway - to jest ta pizza co się nią dzisiaj napchałem po uszy.
 15. 8azyliszek

  Komiksy II

  @UP Oczywiście że tak. Może i ten tytuł będzie? W tych pozostałych 29 tomach, których tytułów jeszcze nie znamy. W sumie bardzo bym chciał by był.
×
×
 • Create New...