Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

W takim razie albo wcale nie chcesz grac w cokolwiek, albo nabijasz sobie tylko statsy w liczbie postow. Nie podales na samym poczatku info odnosnie lubianych przez gatunkow, to mozemy sobie tak teraz strzelac i strzelac do ufajdanej smierci i caly czas dostawac odpowiedz, ze kazdy tytul nie jest dobry. Nie wierze, zeby z wymienionych wczesniej gier nic Ci nie podpasowalo. Najlepiej odpal steama, wejdz na glowna strone platformy Valve i zajrzyj w statystyki dotyczace liczby graczy. Mam nadzieje, ze wsrod 100 najpopularniejszych obecnie gier znajdziesz chociaz jeden tytul spelniajacy Twoje kryteria.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Biorę AC IV. Propos AoW III elementy z Cywilizacji są bardzo widoczne? W 5 części jakoś nie bardzo mogłem się odnaleźć (od niej zaczałem przygodę) i jestem zrażony do gier tego typu.

@Revan2000

Powinieneś lepiej się określić co Cię interesuje, a nie piszesz, że każdy gatunek, a potem to nie tamto też nie itp. od siebie mogę zaproponować Smite, Torchlight, Diablo III, Path of Exile. Na chwilę obecną nic więcej mi do głowy nie przychodzi. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie AoW III: Elementy Civ 5 są widoczne przy rozwoju miast, gdzie wybierasz między stawianiem kolejnych budynków użytkowych a np. generowaniem many lub złota przez miasta, a ekran wyboru przypomina bardzo ten z Civ5 (trzeba mieć odpowiednie zasoby i odczekać pewną ilość tur, można kolejkować działania). Poza tym podobnie jak w Civ są punkty badań, które służą odkrywaniu kolejnych technologii, tylko tutaj nie ma drzewka technologii, tylko coś na kształt księgi czarów. No i są jednostki osadników i budowniczych, które służą innym celom niż wojsko (zakładanie miast, budowanie dróg, strażnic). To byłyby największe podobieństwa do civ5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wyboru 3 gry, każda mnie kręci, którą z nich wybrać: Ghost Recon Future Soldier, Splinter Cell Blacklist i Assassin's Creed IV Black Flag. Z Ghost Recon będę miał swój pierwszy kontakt, Splinter Cell grałem w poprzednie części, a AC jestem wielkim fanem, wszystkie poprzednie części serii ukończone. Co polecacie po swoich przeżyciach z tymi grami? Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomalson15

Grałem w SC: Blacklist i AC IV i lepiej bawiłem się przy Asasynie. Blacklist jest całkiem niezłą skradanką, ale jakoś szczególnie nie zapadł mi w pamięć, historia jest przeciętna, a Sam sprawia wrażenie zmęczonego życiem. AC IV ma zdecydowanie lepszą historię, ciekawe misje, świetny piracki klimat i sensowny endgame (rozbudowa statku). Jeśli miałbym wybierać między tymi dwiema grami to postawiłbym na AC4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Path of Exile dopiero co zacząłem grać, ale wygląda na w miarę przyjemne, bogate drzewko rozwoju troskzę może odstraszyć, ale imho może być fajne. Skyrima pewnie masz ogranego, ale jak nie to piszę. Kingdoms of Amalur, zręcznościowy sposób walki jest dla mnie bardzo przyjemny i w ogóle nawet fajnie się grało, szkoda tylko że mag jest bezużyteczny ;/ Wiedźminy, bo wszystko co Polskie jest dobre :-)Fable Zapomniane Opowieści miło się gra, nawet po latach :D któryś diablos, Mass Efecty też pewnie masz ograne, jakiś Titan Quest imho to jeden z ciekawszych diablo-podobnych. Równie miło masakruje się przeciwników w Torchlight I/II. To tyle co mi przychodzi do głowy w tej chwili, jak pojawi się coś więcej to napiszę ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kupiłem nowego kompa chciałbym prosić o polecenie jakiejś gry, którą warto kupić. Uwielbiam strzelanki typu Call of Duty, Max Payne, Bulletstorm, Kane & Lynch... Coś z tego gatunku by mnie interesowało. Fajnie by było gdyby gra miała dość duże wymagania sprzętowe gdyż zastanawiam się ile można wyciągnąć z mojej maszyny (z tego tytułu interesuję się Wolfenstein: The New Order - warto?). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam się nad kupnem trylogii Gothic w raz z dodatkami w gamebooku. I nie wiem czy warto kupować go za 30zł za grę tylko w pierwsze 2 części (3 mi nie pójdzie). Jeśli ktoś ma gamebooka to proszę o powiedzenie mi co to jest, czy to jest poradnik czy bardziej instrukcja, a może jeszcze coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drago9898

Zależy jakie masz upodobania do świata mmo.

Mógłbym polecić Ci DC Universe Online(gra o superbohaterach na silniku unreal engine 3 z dobrą optymalizacją), w którego sam gram praktycznie od przejścia na f2p, ale miej na uwadze to, że późniejszy endgame jest płatny ze względu na płatne dlc z nowym contentem pve i gearem.

Jeśli wolisz mmo w świecie fantasy to polecić mogę 2 tytuły też f2p. Aion oraz Tera Online.

Z płatnych to będzie WoW (choć go sam już porzuciłem kilka lat temu, by zrobić miejsce dla młodszych tytułów), który jest nadal liderem, jeśli chodzi o ten rodzaj gier.

@Konuga

Gamebook, ten z gry-online.pl?

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konuga

Skoro tak bardzo jesteś napalony na Gothica to radziłbym kupić tą edycję. Nawet jeśli trójka ci nie pójdzie to wiedz, że żeby poznać wszystkie tajemnice w tej produkcji trzeba ją przejść co namniej trzy razy. A do tego dochodzi fakt, że trochę modów do tej serii jest, szczególnie do dwójki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raidera można wyrwać za mniej niż 100zł (mi się udało za ok. 80 chyba w empiku). Długość tego przeciętna jak na dzisiejsze standardy, jakieś 15h, ale gra się przyjemnie.

W kategorii długości nic poza sandboxami nie bije Final Fantasy XIII (~100h).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konuga

Saga Gothic z GameBooka to chyba jedyne wydanie, które zawiera wszystkie 3 części z dodatkami, choć mnie osobiście nie podoba się jego wygląd i zawartość. Jeśli szukasz pudełek z prawdziwego zdarzenia rozejrzyj się za Sagą Gothic z Platynowej Kolekcji (1+2+dodatek Noc Kruka) bądź Gothic Universe ze Złotej Kolekcji (brakuje tam dodatku do 3). Możesz też rozejrzeć się za wydaniem elektronicznym, ale licz się z brakiem polskiego dubbingu, który w Gothicach jest bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sqvarra

Jeśli masz konto w banku albo kogoś kto ma to na psn jest wyprzedaż i np Tomb Raider chodzi za 40 zł ;p Po za tym polecam Uncharteda serię ( 1 z lepszych na ps3) oraz God of War: Wstąpienie chodzi już za 130 zł w empiku. Jeśli nie zależy ci zbytnio na nówkach to bym poszukał Assassin's Creed IV Black Flag bo można wyrwać używkę około 100 zł i nic na tym nie tracisz z gry. Klimat jak i fabuła są niesamowite do tego główna postać jest tak zrobiona, że łatwo się z nią utożsamisz, inne npc również są dobrze wykonane. Mi zajął główny wątek koło 20h, teraz zajmuję się znajdźkami itd.

Edytowano przez itachiv1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...