Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Siema. Szukam podobnej gry do Driver: San Francisco. Chodzi o to, że Driver bardzo mi się podoba, ale niestety coś leży u mnie z optymalizacją, bo klatkuje już przy najniższych ustawieniach, gdzie inne gry jak Battlefield 3 przy najwyższych ustawieniach śmiga.

Podoba mi się w niej kamera zza kierownicy. Lubię sobie pojeździć czy to autobusem czy innym pojazdem po mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o Ghost Recorn Online? Grałem kiedyś, ale odpuściłem. A jak teraz wygląda? Pay2Win czy da się wygrywać? Bo z tego co wiem, a skąd? A bo wiem! Że na jedną planszę trafiają ludzie, którzy ładują realną kasę i nie ma z nimi polotu nawet.

Rozgrywka jest naprawdę niezła. Da się długo przeżyć bez żadnych wspomagaczy, tu zdecydowanie liczy się skill, nie umiejętności.

Kilka razy zdaża się, że atakuje Cię gość z lepszą bronią lub amunicją, ale po pierwsze te rzeczy możesz zdobyć sam za walutę w grze, a po drugie nie dają tak dużej szansy na wygraną, jak w innych grach. Naprawdę czasem wystarczy podejść dobrego przeciwnika od tyłu, snipera samemu zdjąć ze snajperki, a niecierpliwych assaultów zdjąć zza osłony, kiedy biegną ku swej porażce.

Jedyną wadą tej gry są mapy. Jest ich bardzo mało i po krótkim czasie stają się monotonne. Oczywiście wiem, że gra ciągle się rozwija, także życzę jej właśnie większej ilości map i zróżnicowanych skinów postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakąś strategię, która nie będzie zbyt zagmatwana, z przejrzystym interfejsem, w miarę wolna, byle nie Starcraft, Warcraft, C&C, Age of Empires, Warhammer 40k, bo w to już wszystko grałem. Turówki nie bardzo, Civ5 mi niezbyt podszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakąś strategię, która nie będzie zbyt zagmatwana, z przejrzystym interfejsem, w miarę wolna, byle nie Starcraft, Warcraft, C&C, Age of Empires, Warhammer 40k, bo w to już wszystko grałem. Turówki nie bardzo, Civ5 mi niezbyt podszedł.

Medieval 2 total war. Jest to dla mnie najlepsza część total warów. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to na mapie świata jest ona turowa - w bitwach i podbojach dzieje się w czasie rzeczywistym. Z zewnątrz gra może nie przypadać do gustu, ale jak już zagrasz, to wciągniesz się na maksa. W dodatku trzeba przyznać, że gra aż taka stara nie jest i wygląda ładnie.

Jeśli będziesz grał, taka rada: Wybierz państwo z najmniejszą ilością miast, bo z takowym najlepiej, najłatwiej i najszybciej się zaczyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ostatnio jakoś mnie wzięło na stare gry, wreszcie się do nich przekonałem. Wybór padł na Morrowinda. Gra świetna, doceniam naprawdę, jednak dla mnie trochę zbyt trudna. Dlatego, proszę o polecenie naprawdę dobrych, może nawet kultowych tutułów z lat powiedzmy 2000-2010. Gatunek? Głównie RPG, ale też FPS i akcja. Strategie raczej nie, chyba że jakiś naprawdę legendarny tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem właśnie nad Gothiciem 2, może się nim zainteresuję. W Dark Messiah grałem parę razy. Fable chyba nie grałem, Half Life też nie, jednak dzięki za te propozycję. Byłbym wdzięczny za więcej ;).

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Gothic 2 to od razu z Nocą Kruka. Kilka naprawdę fajnych questów, jedna nowa, duża lokacja, gra jest też nieco bardziej wymagająca dla gracza niż sama podstawka, ale równocześnie bardziej satysfakcjonująca.

Jeśli chodzi o gry akcji to polecę Batman: Arkham Asylum, (jeszcze się łapie na okres do 2010roku) świetny klimat, świetny system walki, mnóstwo 'znajdziek' do kolekcjonowania jeśli lubisz takie rzeczy, no i Batman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla kolegi Morphine Morrowind jest za trudny, to Gothic dopiero mu da popalić. Ta seria nie zna litości.

Ja bym proponował zainteresować się Neverwinter Nights 1 i 2 wraz z dodatkami. Kawał świetnych RPGów. A ze strzelanek Call of Duty 2, Unreal (ale nie Tournament, chociaż ten w sumie też może być, ale ten klasyczny, z dodatkiem Return to Na Pali) 1 i 2, pierwszy Far Cry, Medal of Honor: Allied Assault. Jest tego trochę. Tylko warto wiedzieć, że te stare gry nie należą do łatwych. One jednak dają popalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morphine

Ja polecam z RPG pierwszego Risena, gra twórców Gothica - diabelnie wciąga. Do tego spróbuj pierwsze dwie odsłony Fallout, seria Mass Effect, seria Two Worlds, obie części Star Wars Knight of Old Republic. Z gier FPS pierwsze Call of Duty z dodatkiem United Offensive, Call of Duty 2 oraz pierwszy Modern Warfare. Ze strzelanek z okresu 2000-2010 Half-Life 2, Far Cry, F.E.A.R., Crysis, Soldier of Fortune 1 i 2, seria S.T.A.L.K.E.R., Left For Dead seria, Battlefield: Bad Company 2, Quake 4.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat

W ME grałem w 1 i 2, ale w 3 też na pewno zagram. A w Fallouta pierwszego grałem i był świetny. Byłem zszokowany, że udało mi się w niego jakoś grać. No nie wiem. Jeszcze się zastanowię. Szczerze mówiąc, największą ochotę mam na jakiegoś RPG-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes fanem Gwiezdnych Wojen to moze jakis KotoR? Najlepiej obie czesci :) Tak jak goliat szczerze polecam Deus Exa - Human Revolution jak i pierwsza czesc ktora ciagle daje rade. Wiedźmin pierwszy jesli jestes fanem prozy Sapkowskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś w stylu Ryse Son of Rome- ot takiej siekanki na PC. Nie licząc Wieśków, TeSów i Dark Soulsów. Ot, żeby sobie polatać po lokacjach i pociachać. Może być w klimatach fantasy, ale bez taktycznych zagrywek, czy latania gdzieś z towarzyszami u boku.

Może być tytuł, do którego bez pada lepiej nie podchodzic, gdyż pada posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...