Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Poszukuję jakiejś fajnej gry z dobrym dubbingiem francuskim i takowymi napisami do niej. Chciałabym mieć więcej kontaktu z językiem, między innymi poprzez gry. Macie jakieś ciekawe propozycje?

Obecnie planuję zakup w tym celu AC: Unity, ale chciałabym znaleźć jeszcze kilka innych ciekawych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was poprosić o polecenie mi gier turowych RPG w stylu Wasteland 2/ Baldur's gate.

Większość starszych produkcji już ograłem, teraz napaliłem się na nowsze, w tematyce sci-fi, ale fantastyka też może być.

Jak już pisałem, W2 i BG ograłem, tak samo z Shadowruns returns. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktore gry survivalowe byscie mi polecili? nacisk glownie na zdobywanie zarcia, budowa schronienia przed potworkami, najlepiej zeby akcja dziala sie w lesie albo na jakies wyspie. Grafika nie ma znaczenia. Dodam ze w The Forest juz gralem :)

Edytowano przez EverybodyLies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być nacisk na zdobywanie jedzenia, budowę schronu itp. to sprawdziłbym Project Zomboid, który sam niedawno zacząłem odkrywać.

Co prawda wczesny dostęp i z multi czasami są problemy ale gra nie jest łatwa. Jest crafting, za jedzeniem trzeba czasami się naszukać, podobnie z bronią. W ostateczności walczy się patelnia lub widelcem jeśli nie ma nic lepszego. Postać gracza różnie reaguje (można się rozchorować kiedy przemokniemy na deszczu, dręczy nas nuda, ataki paniki itp.)

Ogólnie beznadzieja wisi w powietrzu a jeść coś trzeba tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też jaki gatunek preferujesz rpg czy akcja bardziej( chociaż wiedźmin 2 to ma tyle elementów rpg..., ale jest dobrą grą). Tak jak mówi Stillborn AC IV starczy na znacznie dłużej niż W II. Wątek z statkiem jest mistrzowski( sam na morzu spędziłem większość gry), więc skoro spodobała ci się trzecia część AC i chcesz jak najszybciej wrócić do tego świata tym razem na wyspy karaibskie to bierz AC IV. Natomiast W II kosztuje tanio i możesz zawsze kupić w innym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś fajnej gierki co-op na PC na pady. W chwili obecnej tłukę z kumplem Mortal Kombat i Grid Autosport, ale zastanawiam się nad czymś innym. Chyba zakupię najnowszego Raymana. W co jeszcze warto byłoby zainwestować?

A ja polecam Nidhogga. Chociaż może wyglądać niepozornie to moim zdaniem jest świetna. Zanim zagrałem dziwiłem się jak to w ogole dostało się na Steama ale po kilku rundkach spodobało mi się. Mi i moim znajomym pojedynki w Nidhoggu dostarczają sporo emocji.

Edytowano przez joril6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...