Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Czy ktos gral w Age of Wonders 3? Jestem fanem m.in. strategii i patrzac na Endless Legend przypomnialem sobie, ze ciagle nie gralem w AoW! Zagrywalem sie swego czasu sporo w HoMM czy Civ wiec chyba powinno mi sie podobac, prawda? I najwazniejsze, czy gra sie nie nudzi za szybko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba

Osobiście nie grałem w AoW, ale ludziki z którymi gadałem twierdzą, że trzyma poziom poprzedników i gra się całkiem przyjemnie, wciąga. Wiele nie napiszę, bo więcej nie pamiętam ;/ Sam jak pytałem to ludzie mi polecili, ostatecznie to, że nawiązuje do civ 5 mnie zniechęciło, jakoś tamta gra mnie odepchnęła i o ;/

Dopomóżcie mi. Chciałbym zagrać w jakiegoś fajnego hack'n'slasha typu diablo II, path of exile mi nie podpasowało, a ostatnimi czasy ukończyłem po raz kolejny Torchlight II, The incredible adventures of Van Helsing, w tamtym tygodniu zakupiłem bastion (ale on podobno starcza na nieco ponad 10h). W głowie mam 2 typy: odkupić od kolegi diablo I, albo dozbierać na diablo III (aczkolwiek szkoda mi kasy, a nigdzie nie widzę oferty poniżej 70 zł). Titan Quest i Sacred 2 zaliczone, Sacred 3 jakoś zbyt szczególnie mnie nie interesuje. Lisczę na waszą pomoc. Sory, że to znowu ja xD

Edit.

zapomniałem dodać, że musi pójśc na laptopie http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/pc-archives/NP350V5C-S08PL

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150

Jeżeli nie grałeś, to Dungeon Siege to pozycja obowiązkowa - 1 jest lekka, łatwa i przyjemna, w zasadzie gra się sama; dwójka jest bardziej "typowa" dla gatunku i wymaga większego skupienia. The Bard's Tale z 2005 daje radę, ale grałem bardzo krótko.

@FishY

Co do RTSów: Empire Earth 1 (:P) i ewentualnie duchowi spadkobiercy od twórców jedynki - czyli Empires: Dawn of the Modern World i Rise & Fall. W podobnych klimatach (czyli wyścig prze epoki) polecam serdecznie Rise of Nations. Jeśli chcesz Twierdzę, to zacznij koniecznie od pierwszej części. Klasyków typu Age of Empires nie polecam, bo zakładam, że zaliczone masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Polecam Ci kanał Veejay4com na youtube. Śmieszny koleś ma całą playlistę "gier z dreszczykiem". Wiele z nich to niskobudżetowe gierki, ale wiele z nich to naprawdę fajne klimaciki.

***

Widziałem sobie ostatnio fajne streamy z DayZ i WarZ. Nawet bym zakupił, problem jest taki, że nie wiem czy pociągnąłby to mój komputer i internet. Gdyby nie - kasa w błoto. Moje pytanie. Czy są darmowe lub b. tanie odpowiedniki surwiwalowych gier o zombie z otwartym światem? Może jakiś free wczesny dostęp? Wersje alfa lub coś takiego?

Edytowano przez maridok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem SimCity na Origin za 50zł. Jak tam się ta gra trzyma? Pamiętam, że było nieciekawie, a też spotkałem się z opinią, że bez dodatku nie ma co podchodzić.

W dodatku myślę nad Wasteland 2, zainteresuje on fana RPG, ale bardziej w stylu Gothica/Elder Scrollsa? 70zł to w sumie nie majątek, ale po co wydawać jeśli gra ma mnie znudzić po 5 minutach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jako, że udało mi się zakupić pada od Xboxa do PC'a poszukuję jakiejś dobrej ścigałki. Nie bardzo wiem, co teraz zakupić. Słyszałem dużo negatywnych opinii na temat Grid: Autosport, a w to celowałem. Co moglibyście mi polecić z niezłą grafiką, dobrym modelem jazdy i sporą różnorodnością aut?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fuel przegrałem ponad 100h i do tej pory odpalam sobie ten tytuł. Co prawda w tak ogromnym świecie powinno być więcej aktywności, ale nawet to co jest wystarczy, by nie usnąć. Hot Pursuit swego czasu też długo katowałem i jakoś ani razu nie przysnąłem przy monitorze. Chyba że gra się na klawiaturze, to wtedy możliwe. Co do Rivals, to nie uświadczyłem baboli, które psułyby w jakiś szczególny sposób rozgrywkę. Nie są to ścigałki wybitne, ale można przy nich miło spędzić czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , mam problem jaka grę kupic na PS3 . Duzo myslalem o diablo 3 ultimate evil edition , lecz fundusze mi na nia zbytnie nie pozwalaja . Czy jeslibym kupil sama podstawke , duzo bym stracil ? Chcialbym aby nie przekroczylo to 100zl .

Dobrze by bylo , jesli bylby to sandbox na wiele godzin . Mam / przeszedlem gta wszystkie czesci , red deada , far crya wszystkie czesci , uchartedy , killzony . Nie chce rpga , poniewaz takowych mam baardzo duzo na pc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...