Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@TomcioM

Ze slasherami na PC jest kiepsko i wyboru wielkiego nie ma. Wspomniani juz wyzej Darksidersi sa jedynym sensownym wyborem, tym bardziej ze to sa udane gry i gra sie w nie przyjemnie. Ewentualnie mozesz zainteresowac sie Brutal Legend, choc nie jest to czysty slasher i miesa w nim mniej uswiadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze przypomina Ninja Blade - było kiedyś w pełnej wersji w CDA, podobnie jak DMC 4. Poza tym warto spróbować pierwszą Castlevania: Lords of Shadow - nie jest to zwykła siekanina, bardziej to gra akcja z elementami przygodowymi (rozwiązywanie zagadek, ale spokojnie, nie musisz się z nimi męczyć, można w księdze od razu poprosić o rozwiązanie), ale walki jest tu sporo. I przypomina się się Dynasty Wariors 8: Extreme Legend wydany ostatnio na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomcioM

Dorzucę jeszcze Viking Battle for Asgard, prosta acz przyjemna mechanika walki, rozległy świat, soczyste animacje i niezły nordycki klimat to niewątpliwe plusy tej produkcji. Co prawda optymalizacja trochę kuleje, a zadania poboczne nie porywają, niemniej jednak warto spróbować.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję RTSa. Coś jak "Tzar". Możecie państwo coś polecić? Dla tych którzy nie wiedzą. Czegoś z kilkoma rodzajami surowców do robienia różnych jednostek które budujemy w różnych budynkach wymagających również różnych surowców do zbudowania przez różnych wieśniaków :P. Warlords również zaliczone jak by co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morciox

Wiele jest takich gier, w których zbiera się surowce i buduje jednostki. Jeśli miałbym coś polecić to na pewno byłby to Warcraft 3 z dodatkiem i nowe StarCrafty, które wyróżniają się świetną kampanią dla pojedynczego gracza i bardzo grywalnym trybem wieloosobowym. Jeśli zamiast wojowania preferujesz budowanie spróbuj jakiejś gry z serii Settlers bądź Anno 1404. Jak mówiłem takich gier jest multum, więc dobrze by było, abyś nieco bardziej sprecyzował swoje wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morcio

Skoro napisałeś 'jak Tzar', więc rozumiem że chodzi o RTS'y. Od siebie mogę polecić Age of Mythology, wg mnie dużo ścieżek rozwoju jest świetne no i niedawno wyszła wersja odświeżoną (w którą nie grąłem, więc nie wiem czy daje radę). Black and White, w sumie surowce tylko 3 (wiara, jedzenie, drewno), ale i tak zabawy multum: chowańce, doby-zły bóg, karykaturki dobra i zła, imho bardzo fajne. Spellforce tutaj jest ich więcej (5 albo 6 nie pamietam) gra jest nawet ciekawa, chociaz swoje lata już ma. Więcej pomysłów nie mam.

Pytanko ode mnie: jest jakaś gra podobna do Warlords IV (

)? Chodzi mi głównie o ekran walki, rekrutowanie jednostek i ich awansowanie na wyższe stopnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gry z serii Two Words bardziej przypominają Obliviona czy Gothica? Ostatnio spodobały mi się RPG w rodzaju Obliviona właśnie i szukam jakiejś podobnej gry Dodam ,że jestem w trakcie gry w Skyrim. Nie ukrywam ,że Gothic i podobne gry są z moim doświadczeniem zbyt trudne i czasochłonne. Także proszę o opinie. =]

Edytowano przez Chromu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ten dodatek grało miło aż do czasu aż natrafiłem na buga w pierwszym epizodzie uniemożliwiającego jego przejście. Tobie też może się to przytrafić - zwłaszcza że do dzisiaj tego błędu nie naprawili, warto wziąć to pod uwagę kupując Tyranię Króla Waszyngtona.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie wytłumaczę się, dlaczego zakładam ten postu w tym dziale i dlaczego nie jest w temacie 'szukam gry':

1. Choć tableta z Androidem ciężko uznać za konsolę to jednak odpowiedniejszego działu do dyskusji o grach, nawet tych 'mobilnych', się nie doszukałem.

2. Dla przejrzystości obydwu tematów.

Z czym do ludzi? Otóż chciałbym poruszyć kwestię wszelakich Castle Clashy, Boom Beachy, Clash of Clansów etc. Nawet nie za bardzo wiem zbytnio do jakiej kategorii je wcisnąć. Oprócz strategii rzecz jasna.

Chcę poznać Wasze zdanie - którą produkcją się zająć? Podoba mi się schemat tych gier, ale jest ich trochę, a zaangażowanie się w każdą z nich wymaga czasu, którym dysponuję w małym stopniu.

Osobiście poznałem tylko Castle Clash - przemawia za nią rozbudowana rozgrywka i stosunkowa łatwość w zdobyciu Gemów nie wydając realnej gotówki.

Może ktoś się orientuje w temacie i którąś z tych gier (nie tylko te trzy, które wymieniłem) mógłby polecić?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medieval 2, zdecydowanie. Wedle wielu najlepszy i - chyba, bo nie miałem okazji grać w Empire, Napoleona i Rome II - tak jest w istocie. Najlepsze mody właśnie są przeznaczone do Medka 2, a ich jest masa - światy z Władcy Pierścieni czy Warhammera to tylko wierzchołek góry lodowej. Shogun 2 jest obiektywnie dobry, ale jakoś nie mogę się do nie niego przekonać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...