Jump to content

Krisstoof

Forumowicze
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About Krisstoof

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

3,157 profile views
 1. Szukam serii komiksów o tematyce "historia świata", każdy rozdział opowiadał o innej erze/epoce. Był to czarno-biały komiks, w humorystycznej stylistyce, lata prawdopodobnie 80-90. Kiedyś za młodu czytałem go miałem kilka rozdziałów. Dobra znalazłem, w języku angielskim szukałem w googlach i poprzez ilustracje trafiłem. Tytuł: The Cartoon History of the Universe Autor: Larry Gonick
 2. Szukam "dorosłych" osób do grania w cs. Mam dość grania z toksycznymi osobami, którzy uważają się za bogów gry. Zależy mi na miłej atmosferze, podczas rozgrywki. Mam g2. Piszcie na pm.
 3. Zrobiłem to. Posprzątałem kod, porobiłem funkcje i powoli ogarnąłem co źle miałem w pętlach, a potem to już z górki było.
 4. https://en.wikipedia.org/wiki/Hamming(7,4) Tutaj jest opis tego co zamierzam wykonać. Helloworld przerobiłem na 88 bitów. Potem podzieliłem je po 4 bity na 22 grupki. Potem wprowadzam do programu po 4bity, które są danymi. Wewnątrz programu za pomocą macierzy koduje, a następnie dekoduje ten kod. Przykładowy kod. http://codepad.org/1VfnD9Jq Tylko zamiast wpisywania ręcznie muszę z pliku tekstowego to wczytać. Zawartość pliku txt. 01101000011001010110110001101100011011110111011101101111011100100110110001100100
 5. Mam za zadanie stworzyć konsolową aplikację z kodowanie i dekodowaniem hamm inga. Ma ona zakodować i odkodować helloworld zapisany w kodzie binarnym zapisanym w pliku. Jest 88 bitów i mają być podzielone po 4 bity. Pierwsza część aplikacji jest gotowa i już działa tylko trzeba wpisywać te dane ręcznie. Z pliku jestem w stanie wyciągnąć tabelę char[4][22], ale nie jestem w stanie skonwertować jej na tabelę int[4][22]. for(i=0;i<22;i++) { for(j=0;j<4;j++) { plik>>tab[j][.i.]; } }
 6. 476 -477 Majstersztyk. Pierrot nie zawiódł nas tym razem. Jest fenomenalnie jak na Naruto. Świetnie udźwiękowienie, które buduje napięcie i budzi wspomnienia związane z pierwszą serią. Animacja najlepsza z całej wojny. Kreska bardzo dobra. Fillerowe wstawki, których nikt nie musi się już wstydzić, a wręcz żal, że nie było ich w mandze. Ja ze swojej strony powiem, że jest 10/10.
 7. Piszę pracę dyplomową i po wstawieniu obrazka, tekst przestał łamać wyrazy. Teraz jest cały rozstrzelony. Jak to naprawić bez przepisywania dwóch stron? Udało mi się naprawić to. w pasku narzędzi, jest przycisk, wyczyść formatowanie. Gdy wyjustowałem potem, wyrazy łamały się już jak powinny.
 8. Czyli FILTER_VALIDATE_EMAIL można użyć w zastępstwie dla wyrażeń regularnych? if(!filter_var($email, FILTER_VALIDATE_EMAIL)) { $error = "Podany adres email jest niepoprawny"; } Komunikaty wywołują mi plik register.php, a nie plik index.php w którym osadziłem rejestrację.
 9. Dzięki za odpowiedź. Postaram się jak najlepiej zabezpieczyć rejestrację i logowanie. Mam jeszcze małe pytanie. W walidacji formularza dałem zmienną $error z komunikatem. Tą zmienną chcę wyświetlać tuż nad formularzem, więc dałem div, a w jego treści kod php z echo $error. Po wpisaniu różnych haseł lub nie wpisaniu niczego, komunikat się nie wyświetla nad formularzem, a na pustej stronie. Dlaczego tak się dzieje?
 10. Czy jest sens tworzyć walidacje emailu poprzez wyrażenia regularne? Skoro teraz w html5, automatycznie przy wysyłaniu formularza strona informuje czy dany email jest niepoprawny, to nie widzę sensu samemu tworzyć więcej kodu.
 11. Tworzę serwis crowdsourc w ramach pracy dyplomowej i się zastanawiam jakie jeszcze tabele dodać w mojej bazie danych. W tej chwili mam 5 tabel. -użytkownicy -projekty -kategorie -obrazy -komentarze Jeśli ktoś ma jakieś porady, zastrzeżenia to niech da znać.
 12. Tworzę stronę i chciałbym, aby można było zmienić zawartość diva w którym jest panel logowania na panel użytkownika. To samo chciałbym zrobić z divem content. Problem jest w tym, że nie wiem jak. Najprostszym dla mnie wyjściem byłoby powielenie struktury strony zmieniając samą zawartość diva, ale wiem, że takie wyjście jest niewygodne. Prosiłbym o podpowiedzi, bo sam nie wiem nawet czego szukać w google, by znaleźć to czego szukam. Problem rozwiązany. Po ponad godzinie rozmowy i przejrzeniu kilku przykładów wiem co dalej robić. Np. w pliku login.php umieścić trzeba div z formularzem. Następnie
 13. Żeby zdobyć kosę w cs:go trzeba mieć naprawdę kupę kasy lub szczęście. Ze skrzynek szansa dropu to od 0.4% do 2%. Na jackpot jeśli nie ma się przynajmniej 99,9% to szkoda kasy. Próbowałem zdobyć kosę metodą handlu. Nikt tak naprawdę nie chce się zamienić na skin, który nie kosztuje więcej od jego skina. Jedynym sposobem słusznym sposobem na zdobycie kosy i reszty skinów jest ich kupno. Na obstawianiu meczy też się nieraz przejechałem, bo nawet obstawiając potencjalnych zwycięzców można się przejechać na ich przegranej, tak jak to było z virtusami, jednego dnia pokonali silnego rywala, a następ
 14. Ja mam nadzieję, że szybko przesiądą się z source na source 2. Jak dla mnie najgorszą rzeczą jest hit registration. Nieraz można spotkać się z sytuacją, gdzie dwóch snajperów strzeli do siebie w tym samym czasie, a i tak zginie tylko jeden. Pocisk tego, który pierwszy zgona zaliczył, rozpływa się w powietrzu.
 15. Jeszcze długo minie, zanim e-sportowcy będą zarabiać te same pieniądze co inni sportowcy. Chociaż jakby porównać do sportowców z biednych krajów, czy niższych polskich lig, to i tak mają lepiej bo mogą wyżyć z tego. Najlepiej zostać zawodnikiem cs i streamować na twitchu swoje gry, wtedy motar2k podeśle trochę kasy.
×
×
 • Create New...