Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@up

Grałem w oba tytuły. Przy Duel of Champions bawiłem się na prawdę fajnie, gra mnie wciągnęła i pochłonęła całkowicie. Przez jakiś czas grałem tylko w nią. Hearthstone zaś mnie znudził po kilku potyczkach. DoC oferuje pole bitwy podzielone na 2 kolumny w każdej 4 rzędy, w tej drugiej zaś nie ma czegoś takiego i uproszczenia w niej zastosowane są imho zbyt duże, niby fajnie i miło się gra, ale troszkę bardziej skomplikowany DoC wciągnął mnie na dłużej (może ze względu na większą liczbę bohaterów). Z drugiej jednak strony mój kolega twierdzi, iż skłądanie talii w DoC to męczarnia i jeśli ma się ponad 300 kart to połapać się w tym wszystkim jest ciężko i Blizzard załatwił tę sprawę dużo lepiej dodając m.in. proponowane karty. Co do mikropłatności to w żadnej z nich nie są strasznie inwazyjne (przynajmniej kiedy ja grałem). No i oczywiście pudełkowa edycja DoC przekonała mnie do powrotu :D

Może te recenzję Ci dodatkowo pomogą:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18673

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20686

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozna powiedziec? Gra sie w to przyjemnie, niektorzy nawet twierdza, ze lepsze to od trzeciego Diablo (przynajmniej przed wprowadzeniem w nim loot 2.0 i wypuszczeniem dodatku RoS). Niezly h&s, dosc ciekawe setupy postaci i blizszy nam bestiariusz. Za 3 zl to ja bym sie nawet nie zastanawial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś coś na temat The Incredible Adventures of Van Helsing? Gra ma bardzo dobrą notę na metacriticu, ale chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej od osób z forum. Obecnie w humble bundlu można ją mieć już od ok. 3 zł, lol.

Również twierdzę i zgadzam się z tym co powiedział Tesu - To takie Diablo III, choć trochę bardziej niskobudżetowe, ale miła i świetna gra, a co najlepsze, zawsze marzyłem by zostać takim Vanem Helsingiem... Więc w bundlu za 3 złote brać i nie pytać odrazu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UpiornyOrszak

Do wyzej wymienionych RPG dorzucilbym jeszcze Dragon Age Origins, Deus Ex: Human Revolution oraz calkiem niezly South Park: The Stick of Truth jesli nie przeszkadza Ci bardziej lekka konwencja RPG. Z gier akcji to takze Max Payne oraz Sleeping Dogs na przyklad.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xeon

Większość przez Ciebie wymienionych już posiadam. Jedynie Mass Effect i Batman, by się nadawały. :)

@Tesu

Deus Exa i Max Payne'a mam, zainteresował mnie jednak Dragon Age i South Park i teraz moje kolejne pytanie na ile godz wystarczają obie gry przy przechodzeniu na 100% ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam dość specyficzny problem z doborem gry.

Ogółem chodzi o gierkę, którą można pograć w trzy osoby.

Osobiście nie jestem bardzo wymagający, ale niestety moi koledzy do gry o wiele bardziej.

Do tej pory graliśmy w Chivalry, ale ostatni update nie przypadł nam do gustu i porzuciliśmy temat.

Próbowaliśmy też w Titan Quest, ale multi tam obecnie nie działa :(

Ogólne wymagania:

-nie-cukierkowa grafika,

-preferowany widok TPP (nie musi być),

-preferowana gra RPG albo podobna (czysta strzelanina odpada),

-preferowany tryb kooperacji dla trzech, ale nie jest to konieczność,

-niezbyt nowa (chivalry koledze chodziło na dość niskich ustawieniach i pod warunkiem, że na serwerze było mniej niż 10 osób),

-zombiaki nie mogą być głównym motywem,

-grafika nie musi być now (żadne UE3), ale nie może to być też pixel-art,

-rozmiar poniżej 8GB.

Przykłady, które do tej pory odpadły:

-Diablo 3 ("nuda"),

-Torchlight 2 ("diablowate + nuda"),

-Hammerwatch (pixel-art),

-CS, TF2, CoD etc. (strzelanina),

-LoL, Dota2 (za dużo wymaga od gracza, mecze za długo trwają),

-Dungeon defenders (zbyt kolorowa),

-Battleblock theater (to samo co powyżej),

-L4D2, Dead Island (zombiaki),

-Borderlands 2 ( wymagania + rozmiar),

-Van Helsing (20GB zajmuje),

-Trine ("nuda"),

Obecnie planujemy sprawdzić/spróbować Neverwintera 2 oraz Magickę.

Jakieś jeszcze porady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UpiornyOrszak

Polecam standardowo Kingdom's of Amalur, Skyrim, Tomb Rider, Devil May Cry (dowolną część imho każda jest dobra, nawet ta najnowsza), Prince of Persia (piaski czasu, genialna dusza wojownika i nieco gorsze dwa trony ewentualnie może być ten najnowszy zapomniane piaski czy jakoś tak a ten z 2008 możesz wziąć jeśli nie nudzi Cię schemat zbierz x kuleczek- pokonaj bossa- zbierz x kuleczek), MGR: Revengeance, Darksiders, Batman AA/AC. Mam nadzieję, że pomogłem.

@ZygfrydQ

Próbowaliście może jakiegoś Saint's Row?

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

W Cywilizacji jest możliwość gry ze znajomymi, sam nigdy nie korzystałem z tego trybu, więc dokładnie nie mogę powiedzieć jak to wygląda. Z gier do Co opa mogę polecić jeszcze Dead Space 3. Również Far Cry 3 ma co opa, ale sądząc po wymaganiach to się nie nada (cukierkowa grafika, rasowa strzelanka). Warto też poczekać na Assassin's Creed Unity. smile_prosty.gif

@czeczen150

Skyrima i Tomb Raidera mam. Darksiders nigdy się nie interesowałem, ale jak teraz patrzę to gra wygląda naprawdę ciekawie. Dzięki :)

Edytowano przez UpiornyOrszak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...